ارز feg یک ارز دیجیتال غیر تورمی DeFi است که با ایده موفقیت در آینده ساخته شده است. یکی از اهداف بنیان‌گذاران ارز FEG راه‌اندازی صرافی ارز دیجیتال غیرمتمرکز است. حداکثر سقف تولید شده (Max Supply) ارز feg صد کوادریلیون است. ایده اصلی ارز feg، ساخت شبکه معاملات غیرمتمرکز است که با بلاک چین اتریوم کار می‌کند.

مسیر پیش رو برای ارز feg با نوسانات بازار تعیین می‌شود، اما مدل و ایده‌ای که ارز feg از آن استفاده می‌کند ممکن است ارز feg و شبکه ارز FEG را به موفقیت برساند.

ارز FEG یکی پر پتانسیل‌ترین ارزهای دیجیتال در بازار کنونی است. در این مقاله نحوه خرید ارز feg، آینده ارز FEG و تحلیل فاندامنتال ارز FEG بیان شده است.

بیشتر بدانید: ترون چیست و آینده ترون چگونه خواهد بود؟

ارز Feg توکن غیر تورمی است و حداکثر توکن تولید شده آن 100 کوادریلیون است. در هر معامله در شبکه ارز FEG، یک کارمزد 1 درصدی بین دارندگان توزیع می‌شود و 1 درصد آن سوخته می‌شود (توکن سوزی)، از این رو شبکه feg دارندگان را به نگهداری ارز feg تشویق می‌کند و مقدار عرضه اضافی را کاهش می‌دهد. این کاهش عرضه، باعث کمیاب شدن بیشتر ارز FEG می‌شود.

بیشتر بدانید: پیش‌ بینی آینده قیمت ارز شیبا | شیبا ۱ دلار خواهد شد؟!

این رابطه نسبی معکوس، یک مدل عرضه و تقاضا را تشکیل می‌دهد. علاوه بر این، هیچ محدودیتی در تعداد سوزاندن ارز FEG وجود ندارد. با سوزاندن بدون محدودیت این ارز دیجیتال، اتفاقی که می‌افتد این است که در طول مدت تعداد توکن‌های فگ در بازار کم می‌شود و به طبع آن ارزش ارز feg و شبکه feg بالا می‌رود.

بیشتر بدانید: پیش بینی آینده دوج‌ کوین + تحلیل آینده قیمت

ارز feg یک پروژه جدید در بازار ارزهای دیجیتال محسوب می‌شود. ارز feg پروژه خود را در اوایل فوریه سال 2021 (اواسط بهمن 1399) استارت زد. ارز feg در هنگام آغاز کار خود هیچ موفقیت قابل توجهی به دست نیاورد و با قیمت‌های بسیار پایین و ناچیز در حال جلو رفتن بود.

بیشتر بدانید: ارز ICP : نحوه خرید + معرفی بهترین کیف پول + تحلیل آینده

دلیل این موضوع را می‌توان این در نظر گرفت در آن زمان ارزهای طنز مثل شیبا یا کیشو وارد عرصه نشده بودند. تنها ارز طنزی که در آن زمان در حال پیشروی بود دوج کوین بود که همه موفقیت خود را مدیون پشتیبانی‌های ایلان ماسک بود و خیلی از افراد دوج کوین را یک شت کوین و یک استثنا در بازار ارزهای دیجیتال می‌دانستند.

اما با شروع رشد ارزهای طنزی مثل شیبا، کیشو، دوج الون و… ارز feg هم پا به عرصه ارزهایی با رشدهای نجومی گذاشت.

از 20 آپریل (اوایل اردیبهشت) رشد ارز feg آغاز شد و ارز feg از قیمت 0.000000001133 توانست به قیمت 0.00000002274 صعود کند. اما این پایان کار feg token نبود! قیمت ارز feg تقریباً به مدت 1 ماه در همین بازه قیمتی ثابت بود.

بیشتر بدانید: پیش بینی آینده ارز وینک + تحلیل قیمت WINK

نکته قابل توجه درباره رشد بزرگ ارز feg این است که شروع صعود ارز feg با سقوط بزرگ بیت کوین هم زمان بود!

در تاریخ 8 مه که بیت کوین، پادشاه ارزهای دیجیتال در قیمت 58.450 دلار نزول قیمت خود را استارت زد، ارز feg بزرگ‌ترین صعود تاریخی خود را آغاز کرد. ارز feg در 8 مه از قیمت 0.00000000177 صعود قیمتی خود را استارت زد و قیمت ارز feg از این قیمت به 0.00000002274 فقط در طی 5 روز رسید. ارز feg در عرض این 5 روز توانست حدود 20000 درصد سود از آن سرمایه گذاران خود کند.

ارز feg در 12 مه دچار یک اصلاح جزئی در حدود 12- 14 ساعت شد اما دوباره در عین حال که باور کردنی نبود دوباره یک روند صعودی قوی را کلید زد؛

بیشتر بدانید: پیش بینی آینده ارز دیجیتال بیت تورنت – BTT یک دلار خواهد شد؟

ارز feg از قیمت 0.00000001965 به قیمت 0.0000003793 در ساعت 5 نیم بعد از ظهر 12 مه صعود کرد.

در این بازه زمانی نیز سرمایه گذاران ارز feg یک سود 1900 درصدی را از ارز FEG تجربه کردند.

feg token این سودها را فقط در بازه زمانی 5 روزه طی کرد که در نوع خود بی‌نظیر است. پیشرفت ارز feg تحسین بر‌انگیز است.

با نگاهی به بازار توکن‌های طنز متوجه می‌شویم که ارزهای دیجیتال با قیمت ناچیز یک روند تقریباً مشابه را پیش گرفته‌اند؛ از 12- 13 مه روند نزولی این توکن‌ها از جمله feg token شروع شد و اکثر این توکن‌ها با ریزش شدید روبرو شدند. این روند نزولی با اصلاحاتی نیز روبرو اما در نهایت همگی این ارزها قیمت‌های خود را از دست دادند و همان طور که گفته شد ارز feg هم با همین روند همراه بود.

سراغ صرافی ارز feg رفتیم تا صرافی فگ را نیز مورد تحلیل و بررسی قرار دهیم. ورود عمده صرافی ارز feg از کشورهای زیر است.

ورود صرافی فگ ارز feg

همان طور که در عکس هم مشخص است ورودی عمده صرافی ارز feg از کشورهای؛ آمریکا، چین و روسیه است و این موضوع نشان دهنده این است که کاربران ایرانی فقط با ارز feg کار دارند و با صرافی ارز FEG کاری ندارند!

از ابزار گوگل کمک گرفتیم تا اطلاعاتی درباره میزان جستجوی عبارت «feg» و «Feg Token» را به دست آوریم. اطلاعات به دست آمده به شرح زیر است:

جستجوی ارز feg در سراسر جهان

همان طور که مشاهده می‌کنید بیشترین جستجوی ارز feg عمدتاً مربوط به کشورهای آفریقایی است.

بیشترین جستجوی ارز feg مربوط به 3 کشور؛ بورکینافاسو، نیجریه و توگو است. حقیقا تا به حال نام کشور بورکینافاسو را نشنیده بودیم!

ایران در جستجوی عبارت ارز feg به انگلیسی رتبه 5 را داشت.

اما عبارت «ارز feg» بیشتر در شهرهای زیر در ایران جستجو داشت:

جستجوی ارز feg در ایران

حجم معاملات ارز feg در بازه زمانی صعود بزرگ

حجم معاملات یک روزه ارز feg در استارت پروژه حدود 900 هزار دلار بوده که برای یک ارز دیجیتال نوپا و ناشناخته، حجم معامله خوبی تلقی می‌شود. حجم معاملات ارز feg تا تاریخ 21 آپریل حدود 5 – 6 میلیون دلار بود اما با یک جهش به حجم 14- 15 میلیون دلار در روز رسید. حجم معاملات قابل توجه ارز feg در 8 مه هم زمان با صعود قیمت آغاز شد. حجم معاملات از از 11 میلیون دلار تا 200 میلیون دلار در 24 ساعت پیشروی کرد و این در نوع خود برای یک ارز دیجیتال نوپا بسیار حیرت آور بود.

شاید بتوان علت رشد صعودی 8 مه را این دانست که سرمایه گذاران از نزول بیت کوین با خبر بودند و بخشی از سرمایه‌های خود را به آلتکوین‌های دیگر مخصوصاً آلتکوین‌هایی به قیمت ناچیز مثل: شیبا، هوگ، دوج ایلان، و دیگر توکن‌های طنز انتقال دادند. چراکه علاوه بر ارز feg این ارزهای طنز نیز با سودهای نجومی روبرو شده بودند.

به ارز feg برمی‌گردیم. 12 مه پایان صعود ارز feg و سایر ارزهای طنز بود. اما بعد از آن هم افراد زیادی منتظر نزول قیمت ارز feg بودند تا در این نوع ارزها سرمایه‌گذاری کنند. ارز feg هم جز ارزهایی بود که بعد از نزول 12 مه افراد زیادی در ارز feg سرمایه‌گذاری کردند. با اینکه افراد زیادی در ارز feg سرمایه‌گذاری کرده‌اند و دفعات زیادی ارز feg در کوین مارکت به صورت Trend ظاهر شده است اما همچنان وقتی از نمای دور به روند ارز Feg نگاه می‌کنیم روند کلی ارز feg هنوز هم نزولی است.

دورنمای روند حرکت قیمت ارز feg

 

آیا این روند نزولی ارز feg پایان می‌یابد و دوباره سودهای حیرت آوری را شاهد خواهیم بود؟

ارز feg یک ارز طنز و شت کوین است؟

یکی از سؤالات بزرگ درباره ارز feg این است که آیا ارز FEG یک توکن طنز است و جز کلاس دارایی‌های طنز محسوب می‎شود؟

همه بله و هم خیر! اگر سری به بیتشال مارکت بزنیم و وارد دسته توکن‌های طنز شویم ارز feg را در این کلاس دارایی (Meme) پیدا نمی‌کنید. پس نمی‌توان ارز feg را یک دارایی طنز دانست.

اما اگر ارز feg یک ارز طنز نیست چرا پس بعضی ویژگی ارزهای طنز و شت کوین را به خود مالیده! مهم‌ترین موضوعی که هنگام مشاهده ارز feg توجه ما را جلب می‌کند تعداد صفرهای زیاد ارز feg است. بعضی مواقع در شمردن این صفرها به مشکل می‌خورید! تعداد صفرهای زیاد و قیمت ناچیز از ویژگی‌های مهم ارزهای طنز گونه و شت‌کوین‌ها است.

مورد دیگری که باعث می‌شود ارز feg را یک ارز طنز بدانیم، تعداد حداکثر توکن‌های قابل عرضه ارز feg است. هر چند پروژه ارز feg از توکن سوزی خودکار استفاده می‌کند و از مقدار حداکثر عرضه‌ای که در اوایل پروژه وجود داشت فاصله گرفته است، اما این مقدار در حال حاضر 42 کواردیلیون است. مقدار ارز feg در مقایسه با هوگ فایننس با حداکثر عرضه 1 تریلیون و دوج ایلان با حداکثر توکن قابل عرضه 1 کواردیلیون، حداکثر عرضه (Max Supply) بسیار بیشتری دارد.

اما نکته هم باید در نظر گرفت که حداکثر عرضه پروژه ارز feg در شروع پروژه 100 کواردیلیون بود اما در حال حاضر 42 کواردیلیون است که پیشرفت (توکن سوزی) خوبی به حساب می‌آید.

البته یکی از علت‌های قیمت ناچیز ارز feg را می‌توان از این منظر هم در نظر گرفت که مانند کشور چین که ارزش قیمت ارز کشور خود را پایین نگه داشت به دنبال جذب سرمایه‌های گسترده است و همان طور هم که گفته شد حجم معاملات ارز feg در 12 مه به 200 میلیون دلار هم رسید و سرمایه گسترده‌ای جذب پروژه ارز feg شده بود. اما در حال حاضر حجم معامله ارز feg حدود 2 میلیون دلار در روز است.

50 دلار دیگه چیه؟ ارز feg بخر و شانستو امتحان کن

یکی از مواردی که در حیطه پروژه‌های طنز یا توکن‌هایی با قیمت ناچیز زیاد آن را مشاهده می‌کنیم این است که اکثر کاربر می‌گویند: با 50 دلار یا 70 دلار چکار می‌توان کرد؟ چرا ریسک نکنیم، شاید همین 50 دلار، 20 برابر یا حتی 100 برابر شد؟ مانند دفعات قبلی. بله این قضیه کاملاً درست است و ریسک و سرمایه‌گذاری در حد 50 دلار در بازارهای مالی اصلاً ریسک محسوب نمی‌شود!

اما از یک منظر دیگر هم به قضیه نگاه کنیم. فرض کنیم 1 میلیون نفر این طرز فکر را دارند و با همین طرز فکر هر نفر فقط 50 دلار در ارز feg سرمایه‌گذاری کنند. حالا این 1 میلیون نفر را در 50 دلار ضرب کنید تا به رقم بالای 50 میلیون دلار برسید. شاید این روش یک نوع روش جذب سرمایه باشد که شرکت‌ها به دنبال حد سرمایه‌گذاری کم اما تعداد سرمایه‌گذار بیشتر هستند.

این ترفند در ایران هم در سال 1395 پیاده شد و یک فرد از طریق کلاهبرداری 15 هزار تومانی بابت پست، از 15 هزار نفر کلاهبرداری کرد. البته رقم واقعی بیشتر از این میزان است.

مطالب زیر برگرفته از وایت پیپر و پروژه ارز feg است.

اکوسیستم غیرمتمرکز ارز feg

ارز FEG کاملاً غیرمتمرکز است، هیچ مالک اصلی برای شبکه ارز FEG وجود ندارد. همچنین تمام تصمیمات به نفع جامعه فگ و ارز دیجیتال FEG در نظر گرفته می‌شود.

میزان سوزاندن ارز feg

در هر معامله ارز feg در شبکه فگ، یک در صد از توکن‌های فگ سوزانده می‌شود، که این موضوع باعث کاهش عرضه ارز FEG می‌شود. این توکن سازی خودکار باعث حداکثر توکن قابل عرضه ارز feg از 100 کواردیلیون به 42 کواردیلیون ارز feg برسد.

ویدیو بررسی ارز feg 

پاداش در ارز feg

ارز feg برای پاداش به دارندگان کوچک، به دارندگان خود با هر بار معامله 1 درصد کارمزد (مالیات) از ارز FEG پاداش می‌دهد. یعنی به عبارتی اگر شما قصد فروش ارز feg داشته باشید؛ 1 درصد از کارمزد شما بین هولدارهای ارز feg تقسیم می‎شود و 1 درصد توکن سوزی در شبکه ارز FEG اعمال می‌شود.

ارز feg در حال طراحی مجدد ساختار مالی غیرمتمرکز (DeFi) است و قصد دارد آن را متحول کند. ارز feg بر روی تغییر شکل و تکامل چگونگی کارکرد کامل DeFi متمرکز است در حالی که قوی‌ترین اکوسیستم طراحی شده برای پیشرفت‌های مورد نیاز DeFi را ارائه می‌دهد.

feg token، توکن اصلی صرافی متمرکز/غیرمتمرکز (CEX/DEX) FEGex است که در آن می‌توانید با استفاده از توکن فگ خدمات خود را انجام دهید. از جمله این خدمات و قابلیت‌ها می‌توان به: صرافی فگ (FEG ex) فگ فاست (FEG Faucet) و فگ رپس (FEG Wrap) اشاره کرد.

فگ به ادعای خود یک «انقلاب عظیم» در حوزه دیفای و صنعت ارزهای دیجیتال است.

ارز FEG و آینده دیجیتال آن

فگ رپ FEG Wrap

ارز FEG

فگ رَپ (Feg Wraps) یک جریان درآمد منفعل اضافی ارز feg را فراهم می‌کند. دارایی fWrap را در دست داشته باشید و به مرور زمان مقدار بیشتری از دارایی fWrap دریافت کنید. این دریافتی می‌تواند بصورت: ADA ،DOGE ،XRP ،LTC ،USDT و موارد دیگر باشد. هر زمان که خواستید می‌توانید تسویه کنید و از FEG Wrap بیرون بیایید.

تیم ارز FEG درباره FEG Wrap گفته:

“حتی هنگام خواب به صورت منفعلانه ارز دیجیتال مورد علاقه خود را دریافت کنید. ما کاملاً در این مورد جدی هستیم! “

فگ ترک (FEG Track)

فگ FEG ترک Track

FEGtrack یک برنامه تلفن همراه و تحت وب است که کاربران را قادر می‌سازد پاداش فگ و موجودی دلاری خود را ردیابی کنند. با تغییر شکل DeFi توسط فگ، این برنامه (سیستم) به طور مداوم در حال بهبود است.

اتحادیه Pan African Sanctuary Alliance (PASA) اولین شریک خیرخواهانه ارز FEG است و به تیم ارز feg هر ماه مبلغ 750 دلار (USD) را به عنوان کمک مالی اعطا برای خرید ارز feg می‌کنند.

ارز feg همچنین اولین کیف پول ارز دیجیتال خیریه دائمی در جهان را ایجاد کرده است، یک استخر خیریه برای اهداف اهدا پاداش دائمی.

چندین شریک استراتژیک در اکوسیستم ارز feg وجود دارد که هر کدام موارد استفاده منحصر به فردی دارند. فگ (Feg) از این شرکا برای رشد و تنوع بیشتر بهره می‌برد.

SmartDeFi آخرین نوآوری است که توسط توسعه دهنده اصلی ارز feg ایجاد شده است. این تکنولوژی DeFi را بازنویسی می‌کند تا بسیار ایمن‌تر (ضد حملات باگ)، کارآمدتر (مسیریابی بهبود یافته با کاهش هزینه‌های کارمزد Gass Fee) و سیستم پاداش بهتری که به سرمایه گذاران اهدا می‌کند عمل کند.

توکن‌هایی که از SmartDeFi استفاده می‌کنند نقدینگی خود را مدیریت می‌کنند و نیاز به تبادلات با استخر نقدینگی میزبان را برطرف می‌کنند.

چشم انداز ارز feg با انتشار محصولات نوآورانه، مانند توکن‌های غیر قابل تبدیل (NFT) و بازی، به پیشرفت بیشتر فضای ارزهای دیجیتال کمک می‌کند. پایداری FEG Token برای جامعه و رهبران آن از اهمیت بالایی برخوردار است. ارز feg می‌تواند بسیار تاثیرگذار باشد.

ارز FEG چیست (FEG)

FEG یک توکن مالی غیر متمرکز (DeFi) ضد تورم است که بر روی بلاک چین اتریوم (ERC-20) و زنجیره هوشمند بایننس (BEP-20) کار می‌کند. تیم ارز FEG ادعا می‌کند؛

 ارز FEG برای موفقیت ساخته شده است.

هر زنجیره با مقدار توکن‌های اولیه 100Q (کوادریلیون) راه‌اندازی شد. 50Q روی هر زنجیره بلافاصله سوخته شد تا توکنومیک ضدتورمی ارز feg را شروع کند. 2٪ از هر معامله (خرید، فروش یا انتقال) کارمزد دریافت می‌شود که یک درصد آن بین کلیه آدرس‌های FEG Token در آن زنجیره خاص توزیع می‌شود.

نیمی از این کارمزدها به آدرس سوختگی غیر قابل دسترسی (“سیاه‌چاله”) ارسال می‌شود و مابقی آن بین دارندگان آن توکن توزیع می‌شود و دارندگان را برای نگهداری آن تشویق می‌کند و به مرور زمان مقدار کوین در گردش را کاهش می‌دهد. این جوایز بلافاصله و به طور خودکار به کیف پول دارندگان ارز feg ارسال می‌شود.

تیم ارز FEG:

فگ توکن (ارز feg) کاملاً غیرمتمرکز است.

هیچ مالک اصلی و تام الاختیاری برای ارز feg وجود ندارد؛ کلیه ارتباطات، تحولات و کمپین‌های بازاریابی توسط هم نظری اعضای جامعه ارز feg برنامه‌ریزی و انجام می‌شود. FEG Token توسط Solidity Finance مورد حسابرسی و تأیید قرار گرفت. از طریق این روند، FEG Token ثابت شده است که فاقد هرگونه درب پشتی یا مسیرهای حمله منع سرویس توزیع شده (DDoS) در شبکه فگ توکن است.

سالیدیتی فایننس (Solidity Finance) یک شرکت حسابرسی است که خدمات حسابرسی پروژه‌های غیرمتمرکز و قرادادهای هوشمند را انجام می‌دهد. بررسی و حسابرسی ارز FEG توسط Solidity یک پوان (امتیاز) مثبت برای شبکه ارز feg محسوب می‎شود.

خرید ارز feg

برای خرید ارز feg می‌توانید همانند سایر ارزهای دیجیتال به صرافی‌های معتبر مراجعه کنید. تصمیم خرید ارز feg با خود شماست و ما در این مقاله سعی داریم اطلاعات شما را در زمینه ارز feg و همچنین خرید ارز feg بالا ببریم تا بتوانید بهترین تصمیم را برای خرید ارز feg بگیرید. همچنین می‌توانید خرید ارز feg را از طریق وب سایت رسمی ارز feg انجام دهید که در ادامه توضیح خواهیم داد.

صرافی فگ (FEG Ex)

صرافی FEGeX برای خرید FEG

خرید ارز feg در صرافی FEXex کمی آداب و رسوم دارد. FEGex (feg.exchange یا fegexchange.com) به ادعای فگ یک صرافی همه کاره ارز feg است. این برنامه از ابتدا با کدگذاری سفارشی ساخته شده است که به طور خاص برای حل مشکلات عمده که در صرافی‌های همچون: یونی سواپ، ام دی ایکس، سوشی سواپ، پنکیک و…

صرافی فگ توکن (FEGex) دارای پلی است که امکان مبادله بین زنجیره‌ای در بین دو زنجیره بلوک (ERC-20 و BEP-20) را فراهم می‌کند. FEGchart امکان ترسیم نمودار پیشرفته را فراهم می‌کند و درک بیشتری از تجزیه و تحلیل تکنیکال فراهم می‌کند.

راهنمای خرید ارز feg از طریق تراست والت

خرید ارز feg با اپلیکیشن Trust Wallet بسیار آسان است. ابتدا مقدار مشخصی BNB وارد کیف پول تراست ولت کنید تا بتوانید همانند خرید از صرافی FEGex ارز دیجیتال خود را SWAP کنیم. در ادامه آموزش شما را با خرید ارز feg از طریق تراست ولت آشنا خواهیم کرد.

پس از انتقال مقدار BNB مشخص به کیف پول تراست ولت، BNB را انتخاب کنید و سپس بر روی More کلیک کنید.

  راهنمای خرید ارز FEG از طریق تراست ولت نحوه خرید ارز FEG با موبایل و کیف پول تراست

در منو باز شده بر روی Swap to Smart Chain کلیک کنید و در صفحه باز شده از فیلد بالا BNB را انتخاب کنید و از فیلد پایین BSC یا همان Binance Smart Chain را انتخاب کنید و در انتها بر روی Swap کلیک کنید.

  استفاده از اسمارت بایننس چین برای خرید ارز Feg مقدار FEG در تراست والت

پس از انتخاب Swap در قدم بعد بایستی اطلاعات را تأیید کنید. مقابل عبارت Network Fee میزان کارمزد شبکه را نشان می‌دهد که از حساب BNB شما کسر خواهد شد.

  دکمه Swap در تراست والت برای feg سواپ و تعویض ارز FEG

پس از تأیید تراکنش تبدیل ارز انجام می‌شود و برای دیدن جزئیات می‌توانید بر روی More Details کلیک کنید. به قسمت Wallet کیف پول بروید و بر روی DApps یا Browser کلیک کنید.

  پروسه خرید و تعویض Feg بخش Exchange تراست والت

در این مرحله وارد DEX پنکیک سواپ PancakeSwap شوید. اگر برای بار اول است که به این صرافی مراجعه می‌کنید از سمت راست بر روی Connect کلیک کنید تا کیف پول تراست ولت را به صرافی پنکیک سواپ متصل کنید.

به بخش Swap مراجعه کرده و مطابق تصویر ابتدا ارز دیجیتال BNB را انتخاب کنید و در کادر پایین که عبارت Select a Currency قرار داد باید ارز feg را انتخاب کنیم.

  خرید فگ با پنکیک سواپ

در قسمت قبل شما را با آموزش نحوه خرید ارز FEG از صرافی FEGex آشنا کردیم، آموختید که چگونه آدرس قرارداد هوشمند را کپی کنید. بار دیگر آدرس قرارداد هوشمند را کپی کرده و در قسمت Select a token قرار دهید. به صورت خودکار نام ارز FEG را مشاهده خواهید کرد.

  انتخاب مورد معامله برای خرید فگ انتخاب feg در پنکیک سواپ

زمانی که مقدار BNB را وارد می‌کنید تعداد دریافتی ارز feg به شما نمایش داده می‌شود. پس از تایید نهایی بر روی Swap کلیک کنید.

بر روی Confirm Swap کلیک کنید.

  سواپ در پنکیک سواپ سواپ بایننس و فگ

در آخر بر Send کلیک کنید. به کیف پول خود بازگردید و از گوشه بالا بر روی دکمه مشخص شده کلیک کنید تا ارز feg (FEG TOKEN) را به لیست قیمت کیف پول اضافه کنیم.

  بخش Send در تراست والت بخش تنظیمات تراست والت

در کادر جستجو نام feg (FEG TOKEN) را سرچ کنید و در نتایج نمایش داده شده، FEG Token با شبکه BEP20 را تایید کنید.

تبریک می‌گویم! به راحتی توانستید ارز feg را در تراست والت خرید کنید.

  نمایش feg در تراست والت موجودی feg بایننس در تراست والت

آموزش خرید ارز feg در صرافی FEGex

خرید FEG از پلتفرم اصلی FEGEx

در ادامه مقاله شما را با نحوه خرید ارز feg به صورت قدم به قدم آشنا خواهیم کرد.

همان طور که می‌دانید برای خرید ارز feg می‌توانید از دو صرافی غیرمتمرکز UNISWAP که در بستر شبکه اتریوم و PANCAKE در بستر شبکه بایننس قرار دارد خریداری کنید. همچنین از صرافی FEGEX با پشتیبانی از دو شبکه ذکر شده، می‌توانید ارز FEG را خریداری کنید.

در این آموزش شما را با خرید ارز feg در بستر شبکه اتریوم آشنا خواهیم کرد.

تمامی مراحل خرید ارز FEG با استفاده از نسخه وب آموزش داده شده است.

در این آموزش از شبکه اتریوم استفاده می‌کنیم و خرید ارز feg را با استفاده از این شبکه انجام می‌دهیم.

  1. کیف پول متامسک را نصب کنید.

برای شروع مقدار مشخصی اتریوم را به کیف پول متامسک خود اضافه کنید. (اگر نحوه کار کردن با کیف پول متامسک را نمی‌دانید، از لینک زیر استفاده کنید.)

[irp posts=”18035″ name=”آموزش کیف پول متامسک (قدم به قدم)”]

اتصال کیف پول به FEg ex

2. وارد سایت feg.exchange شوید.

کیف پول متامسک را به صرافی متصل کنید.

از گوشه‌ی سمت راست بر روی Connet Wallet کلیک کنید و اجازه دسترسی را به کیف پول متامسک دهید.

پس از اتصال کیف پول متامسک به صرافی، آدرس کیف پول و شبکه‌ای را که به آن متصل شده‌اید را خواهید دید.

متصل شدن کیف پول به صرافی FEG EX

از قسمت منو وارد Exchange شوید

بخش FEG Ex برای خرید ارز FEG

از قسمت From نوع ارز خود را مشخص کنید. به دلیل اینکه در کیف پول خود اتریوم موجود می‌باشد، ETH را انتخاب کردیم.

در کادر روبرو مقدار ETH را که قرار است به ارز feg  تبدیل کنیم را مشخص می‌کنیم.

فیلد To نوع ارز FEGeth انتخاب کنید. در کادر روبرو مقدار ارز feg را که دریافت خواهیم کرد را نشان می‌دهد.

بر روی دکمه SWAP کلیک کنید.

زمانی که بر روی دکمه SWAP کلیک می‌کنید و تمام دارایی خود را به ارز FEG تبدیل می‌کنید، شبکه اتریوم مقداری کارمزد از شما کسر خواهد کرد. اگر در کیف پول خود اتریوم برای پرداخت کارمزد نداشته باشید با پیغام خطای Insufficient funds مواجه خواهید شد.

بهترین راهکار این است که مقداری از دارایی اتریوم خود را در کیف پول ذخیره کنیم تا در هنگام تبدیل ارز دچار کمبود اتریوم نشویم.

برای این کار مقدار اتریوم را کمتر وارد می‌کنیم و در انتها بر روی SWAP کلیک می‌کنیم.

پس از بررسی نهایی بر روی Confirm کلیک کنید.

جزئیات تراکنش را می‌توانید در etherscan مشاهده کنید.

به شما تبریک می‌گویم. اما اگر نگاهی به کیف پول خود بیاندازید، می‌بینید اثری از ارز feg نیست! درست است. نگران نباشید. شما باید قرارداد هوشمند ارز FEG را به کیف پول متامسک اضافه کنید. در ادامه آموزش با ما همراه باشید.

ابتدا به آدرس زیر که مربوط به شبکه اجتماعی Medium ارز FEG است مراجعه کنید.

در این صفحه نحوه اضافه کردن قرارداد هوشمند را به شما توضیح داده است. بر روی لینک کلیک کنید تا به بیتشال مارکت وارد شوید.

در بیتشال مارکت لیست قیمت ارزهای دیجیتال و دیگر دیتاهای مفید از جمله آدرس قرارداد هوشمند را می‌توانیم بررسی کنیم. جزئیات این ارز دیجیتال قابل روئیت می‌باشد. به قیمت آن توجه کنید! در گوشه سمت چپ از قسمت اسمارت کانترکت | smart contract بر روی عبارت مشخص شده کلیک کنید تا قرارداد هوشمند در حافظه کپی شود.

آدرس قرارداد هوشمند فگ

به کیف پول متامسک بازگشته و بر روی Add Token کلیک کنید. در پنجره مربوطه Custom Token رفته و در کادر Token Contract Address آدرس قرارداد هوشمند را در اینجا وارد کنید. مابقی مقادیر به صورت خودکار درج خواهند شد و در انتها بر روی Next کلیک کنید.

خرید ارز FEG با کیف پول متامسک

در انتها بر روی Add Token کلیک کنید.

کار تمام است و حالا می‌توانید با خیالی راحت دارایی ارز feg را در کیف پول متامسک مشاهده کنید.

روند لیست کردن ارز feg

برای لیست کردن هر توکنی در صرافی فگ، باید 2 مورد توسط درخواست دهنده تکمیل شود؛ 1- قفل کردن نقدینگی 2- ایجاد جفت ارز معاملاتی

معامله ارز feg

توکن‌های بلاک چین اتریوم (ERC-20) و هم زنجیره هوشمند بایننس (BEP-20) از طریق FEGex قابل معامله هستند. تعداد جفت‌های معاملاتی ذکر شده در این پلتفرم به مرور افزایش می‌یابد. برخی از ویژگی‌های موفق معاملاتی در FEGex عبارتند از:

اسمارت سواپ ارز feg

برای کاهش قابل توجه هزینه‌های معامله ارز دیجیتال feg و کارمزدهای شبکه، توکن‌ها را باید در قرارداد SmartSwap واریز کنید. هنگام استفاده از اسمارت سواپ، معاملات ارز دیجیتال‌های feg شما تحت کارمزدهای معمول توکن‌های FEG نیستند و مسیریابی آن بهینه شده است. یک برد و مزیت بزرگ برای معامله گران نوسان گیر.

هنگام معامله ارز fegدر اسمارت سواپ، 2٪ از معاملات کارمزد سوزانده نخواهد شد. کلیه فروش‌ها و معاملات (چه استاندارد و چه داخلی) شامل کارمزد فروش می‌شوند. معاملات داخلی باعث افزایش میزان پاداش استیکینگ می‌شود.

معامله گران ارز feg فقط می‌توانند در درون استخری معامله کنند که اسمارت سواپ در آن اتفاق می‌افتد. معامله گران درحالی‌که دارایی‌های داخل سیستم اسمارت سواپ را در اختیار دارند می‌توانند از طریق روش استاندارد مبادله کنند.

برنامه پاداش نقدی بازگشت وجه ارز feg

معامله گران بخشی از خریدهای خود را به صورت بازپرداخت دریافت می‌کنند. کلیه فروش‌ها (در همه جفت‌ها) در FEGex دارای کارمزد 0.08٪ است که بودجه برنامه پاداش نقدی Token Cashback را تأمین می‌کند. اگر خریدی بر روی هر جفت ارز در FEGex انجام شود، درصد مشخصی از مبلغ خرید به خریدار برگشت داده می‌شود. این مبلغ به صورت مقدار قابل برگشت و قابل درخواست است و به صورت fETH یا fBNB خواهد بود. زمانی که خریدها از این صرافی انجام می‌شود، موجودی پول برگشتی به طور خودکار رشد خواهد کرد.

استیکینگ در ارز feg

طبق ادعای تیم ارز FEG، علاوه بر مشارکت در اکوسیستم، به طور یکپارچه درآمد منفعل کسب کنید!

توکن‌های استیک شده ارز feg به طور ایمن در قرارداد ذخیره FEG Token نگهداری می‌شوند و به طور مؤثر و موقت، آنها را از عرضه گردش خارج می‌کنند. استیکینگ امکان تأیید تراکنش در بلاک چین ارز دیجیتال feg را فراهم می‌کند.

به استیک کننده‌ها 0.12٪ از ارزش دلاری کل معاملات فروشی که در صرافی (در همه جفت‌ها) به صورت fBNB یا fETH اتفاق می‌افتد، پاداش تعلق می‌گیرد، بسته به اینکه از کدام زنجیره برای استیکینگ استفاده شده است. این پاداش‌ها هر زمان که کسی توکن‌های خود را از استیکینگ خارج می‌کند یا 24 ساعت از آخرین توزیع جوایز می‌گذرد، به طور خودکار بین استیکرها توزیع می‌شوند. با افزایش جفت معاملات و حجم معاملات در FEGex، جوایز سهام FEG Token به طرز چشمگیری افزایش می‌یابد.

همچنین یک تبدل خودکار پاداش تراکنش‌های ارز feg وجود دارد که معادل آن چیزی است که بدون استیکینگ دریافت می‌شد. استیکرها این پاداش‌ها را به همراه fBNB یا fETH اضافی دریافت می‌کنند. توجه به این نکته ضروری است که ضرر و زیان غیرمستقیم در این زمینه وجود ندارد و شرکت کنندگان می‌توانند در هر زمان توکن‌های FEG خود خارج کنند. کارمزد معاملات FEG معمولاً 2٪ در هنگام استیکینگ و خارج شدن از استیکینگ صورت می‌گیرد.

به استثنای توکن‌های FEG و TRY.finance، سایر توکن‌ها 0.2٪ از هزینه فروش را به تأمین کنندگان نقدینگی استخر خود پرداخت می‌کنند، 0.12٪ برای کارمزد پاداش استیکینگ، 0.08٪ برای برنامه پاداش برگشت وجه توکن FEG و 0.05٪ برای هزینه سیستم. تشخیص این نکته مهم است که مجموع این هزینه‌ها هنوز هم کمتر از کارمزد 0.3٪ در سایر صرافی‌ها است و با برنامه پاداش نقدی دریافت وجه FEG Token و دریافت پاداش این مقدار هنوز کاهش می‌یابد.

نقدینگی در ارز feg

نقدینگی ارز دیجیتال feg را تأمین کنید، جایزه بگیرید

دارندگانی که توکن‌های FEG را به نقدینگی یا تأمین کنندگان نقدینگی (LP) اضافه می‌کنند، به دیگران امکان می‌دهند FEG را با استفاده از توکن‌های FEG که در استخر نقدینگی قرار گرفته‌اند، خریداری کنند. در نتیجه، به این دارندگان بسته به زنجیره تأمین نقدینگی، fBNB یا fETH پاداش داده می‌شود.

نقدینگی 1 طرفه (Pool) در ارز دیجیتال feg

در صورت فعال بودن نقدینگی یک طرفه، نیازی به جفت شدن fBNB یا fETH برای مشارکت در استخر نقدینگی نیست. حداکثر نقدینگی یک طرفه اضافه شده در هر معامله معادل 1٪ اندازه استخر است. به عنوان مثال، اگر استخر حاوی 100T (تریلیون) FEG باشد، حداکثر یک تریلیون FEG می‌تواند هر بار اضافه شود. با خرید و فروش FEG توسط سرمایه گذاران ارز feg، استخرهای نقدینگی در معرض ضرر ناگهانی قرار می‌گیرند. جبران خسارت آن به صورت fBNB یا fETH، بر اساس نقدینگی زنجیره‌ای که تأمین شده است، می‌باشد. تأمین کنندگان نقدینگی سهمی معادل 0.2٪ از کل فروش‌های جفت ارزهایی را که برای آنها نقدینگی فراهم می‌کنند، به صورت پاداش دریافت می‌کنند.

نقدینگی 2 طرفه (جفت ارزی) در ارز feg

با نقدینگی دو طرفه، یک جفت ارز اختیاری برای fBNB یا fETH متناسب با ارزش USD وجود دارد. این گزینه برای همه جفت‌های صرافی در دسترس است. حداکثر نقدینگی دو طرفه در هر معامله 49٪ از کل ذخیره نقدینگی است. در مورد نقدینگی غیر از توکن FEG با سایر توکن‌ها چطور؟ سایر توکن‌ها 0.2٪ از معاملات فروش دریافت می‌کنند که به تأمین کنندگان نقدینگی استخر مربوطه پرداخت می‌کنند. هر جفتی که در FEGex لیست شود می‌تواند استیکینگ را دور بزند و 0.35٪ از معاملات فروش را به استخر نقدینگی خود بدهد.

 fWrap (فگ رپ) در ارز feg

ارزهای دیجیتال مورد علاقه خود را بسته‌بندی کنید و منفعلانه بیشتر از آنها درآمد کسب کنید!

از سایت FEGwrap.com یا زبانه fWrap در FEGex برای بسته‌بندی ارزهای دیجیتال مورد علاقه خود استفاده کنید و بلافاصله درآمد بیشتری از آنها را شروع کنید. به دنبال بسته‌بندی FEG خود نیستید؟ مشکلی نیست می‌توانید ADA ،DOGE ،XRP ،LTC ،USDT و ارزهای دیگر خود را بسته‌بندی کنید. هر زمان که بخواهید می‌توانید دوباره به ارزهای دیجیتال اصلی خود باز گردید.

هنگام بسته‌بندی یا بازکردن ارزهای دیجیتال خود، 1٪ کارمزد پرداخت خواهید کرد. هیچ ریسک اضافی و ضرر موقتی در fWrapping وجود ندارد. 1٪ از هر معامله (خرید، فروش یا انتقال) که در طی فرایند fWrap انجام می‌شود، فوری و به طور خودکار بین دارندگان آن fWrap توزیع می‌شود. این فرایند درصد بهره سالانه عالی (APY) را فراهم می‌کند. APY خود را به راحتی با استفاده از لینک ردیاب در پایین FEGwrap.com مورد بررسی قرار دهید. جفت شدن پایه برای فرایند fWrap ضروری است.

جفت سازی پایه به این معنی است که هر توکن جدیدی که در FEGex لیست می‌شود، گزینه اضافه کردن جفت نقدینگی را بین گزینه‌های توکن تازه لیست شده را دارد. با جفت شدن اضافی این توکن‌ها، به هر کسی که دارای توکن‌های جفت سازی است اجازه می‌دهد تا آنها را به FEGex بیاورد و آنها را fWrap کند تا از 1٪ پاداش توزیع شده در استخرها از هزینه معاملات در صرافی استفاده کنید. معامله بین FEG و یکی از fWrapها تنها در صورتی امکان‌پذیر است که شخصی نقدینگی خود را برای تنظیم این جفت اضافه کند. با استفاده از fWrap Deployer می‌توانید fWrap خود را بسازید و پاداش از کارمزد تراکنش هر توکن را در کمتر از دو دقیقه کسب کنید!

تعداد دنبال کنندگان ارز feg در توئیتر

تعداد دنبال کنندگان ارز feg در توئیتر 259 هزار نفر است. این تعداد واقعا رقمی بزرگ است. این حجم از محبوبیت فاکتوری بسیار مهم برای موفقیت یک ارز دیجیتال بحساب می‌آید. البته اگر موسسان ارز feg قدردان این تعداد از طرفدار باشند و با بروزرسانی‌های اساسی پروژه feg token را توسعه دهند.

آینده ارز feg

ارز feg در حال حاضر به طور گسترده ای در دنیای ارزهای دیجیتال شناخته شده و دارای یک رمز ارز بسیار امیدوار کننده است. FEG Token یک پروژه کاملا جدی است که دارای تیم قوی و با تجربه در پشت صحنه است.

در حال حاضر، FEG Token در حال توسعه به عنوان یکی از بزرگترین ارزهای رمزنگاری شده در سراسر جهان است. تا حدودی به دلیل مشارکت با تعدادی از شرکت های بزرگ و مورد پذیرش قرار گرفتن ارز feg توسط مردم، آینده FEG Token بسیار روشن به نظر می‌رسد. این دو عامل باعث شده‌اند که پیش بینی قیمت ارز feg برای سال 2021 بسیار خوب باشد. قیمت ارز fegدر حال افزایش است زیرا افراد بیشتری در این رمزارز سرمایه‌گذاری می کنند.

پیش‌بینی ارز feg تا 2025

پیش بینی‌های ما برای ارز feg برای سالهای 2021 – 2025 مطمئناً مثبت است. واضح است که FEG Token مورد استقبال بساری از مردم قرار گرفته است و ما پیش بینی می‌کنیم که ارز FEG در آینده به شدت توسعه یابد. مورد استقبال قرار گرفتن ارز FEG قیمت FEG Token را در سال 2021 ، 2022 ، 2025 بالا می‌برد.

اسمارت دیفای در ارز feg

مفاهیم اصلی ارز feg

اسمارت دیفای الگویی برای نسل جدید پروژه‌های DeFi است که استفاده از صرافی‌ها مانند یونی سواپ یا پنکیک سواپ را برای میزبانی نقدینگی غیرممکن و غیرضروری می‌کند. این امکان را برای همه سایت‌های صرافی فراهم می‌کند تا ضمن استفاده از استخر نقدینگی توکن، در معاملات یک توکن ادغام شوند. همه کدهای توکنومی و صرافی بر روی DEX در خود توکن تعبیه شده است. شما به سادگی باید یک رابط کاربری (UI) برای توکن تهیه کنید، توابع قرارداد آن را پیکربندی کنید و می‌توانید آن را معامله کنید. مردم در سراسر جهان قادر به ایجاد UI برای توکن‌هایی هستند که از این فناوری استفاده می‌کنند.

توکن ROX

توکن ROX یک توکن انقلابی است و اولین توکن SmartDeFi در جهان است. با عرضه کل ROX 1000 در هر زنجیره (ERC-20 و BEP-20) راه اندازی شد. 2٪ از هر معامله (خرید، فروش یا انتقال) بلافاصله و به طور خودکار بین دارندگان توزیع می‌شود. ROX دارای تمام ویژگی‌های متمایز FEGex است که همراه با SmartSwap، مسیریابی خودکار (بسته بندی / باز کردن خودکار) و موارد دیگر را در خود تعبیه کرده است! FEGex میزبان توکن ROX است که در لیست توکن‌های قابل معامله ظاهر می‌شود و می‌تواند مانند سایر توکن‌ها معامله شود.

SmartDeFi چگونه از اکوسیستم ارز feg سود می‌برد

تمام توکن‌های اسمارت دیفای 0.12٪ از معاملات فروش خود را به استخر پاداش FEG Token ارسال می‌کنند، حتی اگر توکنی هرگز در FEGex لیست نشده باشد.

برای ROX Token مقدار 0.5 درصد از هر معامله فروش با اعمال فشار مثبت، ارز feg را خریداری و می‌سوزاند. هنگام راه اندازی، 100 ROX در یک فاست دائم سوزانده شد و فقط می‌توان پاداش‌های کارمزدی حاصل از فاست را دریافت کرد. 100٪ این پاداش‌ها صرف هزینه توسعه بیشتر اکوسیستم FEG Token می‌شود.

افزودن توکن‌هایی به FEGex که از این فناوری استفاده می‌کنند روندی یکپارچه است. علاوه بر این، پیچیدگی‌های این قرارداد در خود قرارداد وجود دارد و برای اضافه کردن آنها به صرافی، حداقل اقدامات ادغام مورد نیاز است. این اقدام ترغیب کننده توکن‌های بیشتر به منظور تجربه صحیح‌ترین شکل DeFi می‌باشد.

شعار فگ:

خیرخواهی، گسترش نیکی، ایجاد تغییر

انجمن FEG Token با چندین سازمان حیات وحش در تماس است. اتحادیه پناه جویان آفریقایی (PASA) به عنوان یک شریک خیرخواهانه انتخاب شد.

PASA ضمن تلاش برای تحقیق، آموزش و واکنش اضطراری در مورد حیات وحش، علیه شکار غیرقانونی مبارزه می‌کند. این اتحادیه یک اشتیاق و هدف جدی برای محافظت از کسانی دارد که قادر به محافظت از خود نیستند. PASA بزرگ‌ترین ائتلاف از مراکز حیات وحش و پناهگاه‌ها در سراسر آفریقا است. PASA با شبکه‌ای متشکل از 23 سازمان عضو در 13 کشور آفریقایی، به عنوان ائتلافی متحد برای مبارزه، محافظت و نجات نزدیک‌ترین خویشاوندان بشریت در آستانه نابودی فعالیت می‌کند.

PASA چه مقدار کمک دریافت می‌کند؟

100٪ کمک‌های مالی جامعه ما، به اضافه مبلغ 750.00 دلار (USD) توسط تیم FEG Token هر ماه پرداخت می‌شود.

فاست ارز feg

تیم ارز FEG برای شروع 20 تریلیون از توکن‌های FEG خود را به FEGfaucet اختصاص داده است. FEGfaucet ارز دیجیتال feg قفل شده است و فقط می‌توان جوایز حاصل از 1 درصد کارمزد فروش تولید شده را درخواست کرد. هرکسی می‌تواند پاداش ارز feg دریافت کند. هر بار پاداش‌ها به روشی که اولین بار ارائه می‌شود و خدمات اولیه ارائه می‌شود، مطالبه شود، مبلغ قابل مطالبه به صفر می‌رسد. هر کیف پول می‌تواند حداکثر یک بار در هر 24 ساعت از FEGfaucet درخواست کند. برای درخواست از FEGfaucet نیازی نیست FEG داشته باشید. FEGfaucet پاداش‌هایی ایجاد می‌کند و به گسترش کاربران کمک می‌کند!

امید این است که FEGfaucet روزی هر دقیقه بیش از $ 20.00 (USD) FEG تأمین کند که این رقم بیش از حقوق ماهانه در چندین کشور در حال توسعه خواهد بود و برای بسیاری واقعاً زندگی را تغییر می‌دهد.

شرکا و همکاران ارز feg

FEG Token با چندین پروژه هیجان انگیز DeFi همکاری می‌کند که به دلیل موارد استفاده منحصر به فرد و پایه‌های محکم آنها انتخاب شده‌اند. ارز feg برای بهبود مستمر و نوآوری‌های جدید از مشارکت‌های استراتژیک بیشتر استقبال می‌کند.

TRY.finance (try.finance)

توسعه دهنده اصلی TRY.finance تا حد زیادی به ساخت اولیه FEGex کمک کرد. استخر استیکینگ TRY.finance مقدار 5% از معاملات فروش جفت‌های خود را دریافت می‌کند.

GoldFarm (goldfarm.io)

GoldFarm یک پروتکل دیفای فارمینگ به صورت یک سرویس (FaaS) است که به کاربران اجازه می‌دهد فارم‌های رمزنگاری و NFT را به صورت ETH و BSC بدون نیاز به کد نصب کنند.

Fomolabs (fomolab.io)

آوردن NFT به این دسته از جریان‌ها. با مرکز بوکس Tyson Fury همکاری می‌کند.

سخنان پایانی درباره ارز feg

ارز feg یک ارز دیجیتال نوپا در بازار ارزهای دیجیتال محسوب می‌شود. موفقیت ارز feg (فگ) در طول 6 ماه گذشته حیرت آور بوده است و سودهای گسترده‌ای را تقدیم سرمایه‌گذاران خود کرده است. البته ارز feg در طول 5 ماه گذشته با نزول قیمت روبرو بوده. روند صعود ارز FEG تقریباً شبیه توکن‌های طنز دیگر است و به طور کلی اگر ارزهای مثل شیبا، سیف مون، دوج ایلان یا هوگ فایننس به قیمت‌های بالاتری صعود کنند، ارز feg نیز با این روند صعودی در آینده همراه خواهد بود. حد سرمایه‌گذاری در ارز feg را رعایت کنید تا در صورت نزول‌های شدید ضرر هنگفتی به شما وارد نشود. مقاله ارز feg به صورت تخصصی توسط تیم بیتشال تهیه شده است. امیدوارم این مقاله راهنمای خوبی برای سرمایه‌گذاری در ارز feg برای شما باشد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 3 میانگین: 3.7]