در حال حاضر، علیرغم شروع ناگهانی معاملات صبح روز دوشنبه چند استثناء قابل توجه وجود داشت، یکی از این موارد، رشد قابل توجه ارز STX بود. ارز STX در 24 ساعت گذشته تا یکشنبه شب بیش از 70 درصد افزایش یافت. در این نوشته کوتاه قصد داریم در مورد آنچه باعث جهش قیمت ارز STX شده است صحبت کنیم.

رشد ناگهانی قیمت ارز STX

فشارهای اخیر روی NFT های بیت کوین باعث افزایش قیمت ارز STX شده است. ارز STX یکشنبه شب پیش از آنکه صبح روز دوشنبه در حدود 2.10 دلار آمریکا معامله شود، به بالاترین حد 2.45 دلار رسید. ارز STX یکی از آلتکوین های تقریبا ناشناس است که هفته گذشته جزو سودده‌ترین ارزهای بازار بوده است.

ارز STX چیست؟

شبکه Stacks یک لایه قرارداد هوشمند است که بر روی بلاک چین بیت کوین ساخته شده است. این بدان معناست که شبکه ارز STX بسیاری از قابلیت‌های اتریوم با قرارداد هوشمند را با امنیت بیشتر بیت کوین ارائه می‌دهد. در اصل، شبکه ارز STX این قابلیت را دارد که ارتباط بلاک چین بیت کوین با دیگر شبکه‌های بلاک چینی را ممکن سازد.

درباره ارز STX

ارز STX ارتباط بین بیت کوین با دیگر شبکه‌های بلاک چین را با اجرای برنامه قرارداد هوشمند در شبکه خود انجام میدهد، اما توکن ها را در شبکه بیت کوین به فروش میرساند. شبکه ارز STX این اجازه را می‌دهد تا توکن‌های غیرقابل مثلی، که عمدتاً در شبکه اتریوم بوده‌اند، روی بیت کوین اجرا شوند، و این باعث علاقه زیادی در بازار NFT خود Stack شده است.

مزیت ارز STX

لایه‌های دوم برنامه‌های کاربردی ارز STX بر روی شبکه بیت کوین پیاده سازی شده است تا برخی از کاستی‌های شبکه، به ویژه سرعت معاملات و نبود قراردادهای هوشمند که باعث عدم ارتباط شبکه بیت کوین با دیگر شبکه‌ها می‌شود را برطرف کند. هدف شبکه ارز STX بسیار ارزشمند است، چراکه اگر بتواند ارتباط بین بیت کوین با دیگر شبکه‌ها را بخوبی برقرار سازد و توسعه و بروزرسانی مداوم را رعایت کند، شبکه‌ای بسیار آینده‌دار و کاربردی خواهد بود.

منبع

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]