دربـاره مـا

بیتشال مجموعه متخصص و فعال در حوزه بلاکچین و ارزهای رمزنگاری، با تجربه بیش از 4 سال، فعالیت خود را در مرداد ماه 1399 بصورت رسمی آغاز کرد. این مجموعه بصورت صفر تا صد هر آنچیزی که شما برای شروع فعالیت تا کسب درآمد از حوزه بلاکچین و ارزهای رمزنگاری نیاز دارید را با فراهم آوردن معتبرترین و بروزترین اطلاعات، اخبار، آموزش ها و خدمات در اختیار شما قرار می دهد.

قدم اول
وبسایت مرجع ارزهای دیجیتال
همه ما می‌دانیم ورود به هر بازاری بدون دانش کافی ما را با شکست مواجه خواهد کرد. رسالت ما این است که با در اختیار قرار دادن اطلاعات کاربردی چراغ راه شما باشیم. در این راستا قدم اول خود را با تاسیس بلاگ آموزشی، خبری و تحلیلی و در ادامه آن خدماتی همچون لیست قیمت ارزهای رمزنگاری، ماشین حساب ماینینگ و دیگر اطلاعات مفید در این حوزه برداشتیم.
قدم اول
قدم دوم
صرافی ارز دیجیتال
با توجه به تحریم‌های ظالمانه علیه کشورمان ایران، خرید و فروش ارز دیجیتال توسط کاربران ایرانی در صرافی‌های خارجی ممنوع اعلام شده و همین موضوع عرصه را برای علاقه‌مندان این حوزه در ایران تنگ کرده است. در این راستا قدم دوم خود را با احداث صرافی آنلاین ارزدیجیتال منطبق بر جدیدترین استاندارهای بین المللی برداشتیم تا بدین گونه بتوانیم محیطی امن برای معامله‌گران و سرمایه‌گذاران ایرانی در فضای دارایی‌های رمزنگاری فراهم آوریم.
قدم دوم