ارز BABY CAKE – بیبی کیک چیست؟ نحوه خرید + تحلیل آینده

بیبی کیک - نحوه خرید + تحلیل آینده

بیبی کیک یک پروژه در فضای ارزهای دیجیتال است که بر روی زنجیره هوشمند بایننس کار می‌کند و توکن اصلی آن، بیبی کیک، اولین توکن انعکاسی برای CAKE، ارز دیجیتال صرافی غیر متمرکز پنکیک سواپ است.

صاحبان توکن Baby Cake با هر تراکنش در شبکه به طور خودکار توکن CAKE را در کیف پول خود دریافت می‌کنند و این راه خوبی برای ایجاد درآمد غیرفعال و بدون دردسر است.

بیشتر بدانید: پیش‌ بینی آینده ارز شیبا اینو | قیمت ارز shiba یک دلار خواهد شد؟!

چه زمانی بیبی کیک به 1 سنت می‌رسد؟

بیبی کیک پروژه‌ای است که دارندگان خود را قادر می‌سازد تا به طور منظم از طریق انعکاس، CAKE را به صورت یک منبع درآمد غیرفعال به دست آورند. انعکاس یک مکانیسم درآمدزایی محبوب در بین کوین‌های طنز، مانند سیف مون و شیبا اینو است.

[table id=9 /]

بیبی کیک بخشی از کارمزد هر تراکنش را می‌گیرد و این توکن‌ها را دوباره بین دارندگان (هلدرها) تقسیم می‌کند. وب سایت بیبی کیک اینگونه تبلیغ می‌کند که دارندگان این توکن در هر ساعت درآمد غیرفعال در قالب CAKE کسب می‌کنند.

بیشتر بدانید: پیش بینی آینده دوج‌ کوین + تحلیل آینده قیمت دوج کوین

بیبی کیک بخشی از اکوسیستم در حال رشد DeFi است که دارندگان این ارز دیجیتال را قادر می‌سازد تا به روش‌های بیشتری از توکن‌های خود سود کسب کنند. این پروژه متمرکز بر یک نقشه راه است تا ارزش بیشتری برای کاربران ایجاد کند. استراتژی فعلی آن برای رشد پروژه شامل راه اندازی سایت، استفاده از بازاریابی افراد تأثیرگذار، لیست شدن در کوین مارکت کپ، بدست آوردن ارزش بازار 100 میلیون دلاری و رشد عظیم جامعه رسانه‌های اجتماعی است.

بیشتر بدانید: ارز ICP : نحوه خرید + معرفی بهترین کیف پول + تحلیل آینده

بیبی کیک جایی در بین کوین‌های طنز و توکن‌های درآمدزا قرار دارد. دارندگان آن می‌توانند از توکن ارزشمند CAKE (در حال حاضر نزدیک به 20  دلار) سود کسب کنند و در عین حال از افزایش قیمت توکن بیبی کیک نیز (هم اکنون 0.000091853 دلار) لذت ببرند.

چه کسی بیبی کیک را ایجاد کرد؟

چه کسی بیبی کیک را ایجاد کرد؟

بیبی کیک به تازگی و در سال 2021 راه اندازی شده است، و تنها یکی از هم بنیان گذاران آن به نام “مونک” ثبت شده است. این کوین در حال حاضر تازه در حال آغاز روند افزایش پایگاه کاربر و ایجاد بستری برای مزایای بیشتر است. BABYCAKE نماد توکن این پروژه است.

بیشتر بدانید: ارز feg – فگ چیست؟ نحوه خرید ارز feg + تحلیل آینده ارز feg

نحوه خرید بیبی کیک

در حال حاضر بهترین و مطمئن ترین راه خرید ارز بیبی کیک؛ تهیه از صرافی غیرمتمرکز پنکیک سواپ است. برای خرید و نگهداری بیبی کیک کافیست توکن BUSD (بایننس یو اس دی) یا توکن Cake (کیک) را تهیه کنید و به حساب تراست والت یا هر والت دیگری واریز کنید. سپس از طریق خود تراست والت (بخش DApp) وارد صرافی پنکیک سواپ شوید و از بخش Exchange کیک یا BUSD خود را به بیبی کیک تبدیل کنید.

از آنجایی که از طریق تراست والت این عملیات را انجام می‌دهید مقدار بیبی کیک خریداری شده (change شده) مستقیم به حساب شما در والت افزوده می‌شود.

بیشتر بدانید: ترون چیست و آینده ترون چگونه خواهد بود؟

چه زمانی بیبی کیک به 1 سنت می‌رسد؟

از اواخر جولای 2021، قیمت بیبی کیک در حدود 0.0002355 دلار در حال حرکت است. مجموع عرضه این توکن نسبت به سایر ارزهای طنز، مانند شیبا اینو، کمتر است، زیرا معمولاً عرضه ارزهای طنز حدود یک تریلیون یا کوادریلیون می‌باشد. این بدان معناست که بیبی کیک برای رسیدن به یک سنت مجبور نیست مانند دیگر کوین‌های هم رده خود افزایش قیمت پیدا کند. از آنجا که بیبی کیک ارزش ملموسی را در قالب عملکرد CAKE ارائه می‌دهد، باید به یک پروژه محبوب تبدیل شود، به ویژه در میان کسانی که از پلت فرم پنکیک سواپ استفاده می‌کنند.

بیشتر بدانید: پیش بینی آینده بیت تورنت – BTT یک دلار خواهد شد؟

نمی‌توان پیش بینی کرد که پروژه بیبی کیک از نظر ارزش به کجا خواهد رسید، اما جامعه آن تمام تلاش خود را برای رشد و بازده تصاعدی آن به کار می‌گیرد. مانند بسیاری از پروتکل‌ها و پروژه‌های دیگر، بیبی کیک از گذشته درس گرفته و طرح‌هایی علیه ورود ناگهانی سرمایه و همچنین خروج ناگهانی سرمایه را اجرا کرده است. این طرح شامل رد هرگونه معامله‌ای است که در آن بیش از 0.2 درصد از کل عرضه بیبی کیک بفروش برساند.

قیمت بیبی کیک

تعداد  توکن‌های BABYCAKE در حال افزایش است، اما توکن BABYCAKE را نباید با توکن‌های BabySwap (BABY) یا CheesecakeSwap  (CCAKE) اشتباه گرفت. توکن بیبی کیک در حال حاضر 0.000091853 دلار ارزش دارد. بالاترین قیمت ثبت شده (ATH) برای این ارز دیجیتال در اوایل ژوئیه 2021 با قیمت 0.00099 دلار بود.

بیشتر بدانید: پیش بینی آینده ارز وینک + تحلیل قیمت WINK

بیبی کیک چگونه کار می‌کند؟

این پروژه به گونه ای طراحی شده است که هر 60 دقیقه یکبار به صورت خودکار به دارندگان بیبی کیک با توکن CAKE پاداش می‌دهد. این پروژه از استراتژِی سیف مون الهام گرفته است تا سیستمی را ایجاد کند که به کاربران پاداش می‌دهد و پلت فرم را توسعه می‌دهد. Baby Cake خود را به عنوان تکامل بعدی در ارزهای دیجیتال توصیف می‌کند.

بیبی کیک از یک قرارداد ایجاد کننده سود در زنجیره هوشمند بایننس استفاده می‌کند که در آن دارندگان به جای بیبی کیک با توکن بومی CAKE پاداش می‌گیرند. از هر معامله در شبکه بیبی کیک، 15درصد CAKE به عنوان پاداش به کاربران تعلق می‌گیرد. 7 درصد از توکن‌ها به عنوان پاداش بین دارندگان توزیع می‌شود ، 3 درصد از توکن‌ها برای تأمین بودجه رشد استخر نقدینگی صرافی و 5 درصد از توکن‌ها به بازخرید کوین و اهداف بازاریابی اختصاص می‌یابد.

بیبی کیک دارای مکانیزمی منحصر به فرد است که به کاربران در هر ساعت متناسب با مقدار توکن بیبی کیک، توکن کیک پاداش می‌دهد.

هدف نهایی نقشه راه بیبی کیک این است که با ارائه پاداش‌های جذاب کیک، به بخش دائمی از اکوسیستم قوی پنکیک سواپ تبدیل شود. هرچه تعداد کاربران این پلتفرم بیشتر باشد، توکن‌های بیبی کیک ارزش بیشتری برای تیم موسس و دارندگان توکن خواهد داشت.

چه چیزی بیبی کیک را منحصر به فرد می‌کند؟

بیبی کیک اولین توکن از نوع خودش را ارائه می‌دهد که هم پاداش‌های انعکاس و ییلد (yield) را از هر دو منظر توکن‌های طنز و اکوسیستم DeFi ارائه می‌دهد. بیبی کیک اولین توکنی است که پاداش‌های CAKE را به کاربران انعکاس می‌دهد، بنابراین می‌تواند یک سرمایه گذاری بسیار محبوب برای کاربران پلت فرم پنکیک سواپ باشد که به طور فزاینده‌ای محبوب می‌شود.

پروژه بیبی کیک بر روی زنجیره هوشمند بایننس ساخته شده است، بنابراین، می‌تواند مزایای هزینه‌های کم و ارزش عملیاتی بالا را ارائه دهد. BSC در حال تبدیل شدن به یک انتخاب بسیار محبوب برای پروژه‌هایی است که نیاز به حداکثر رساندن قابلیت و سرعت معاملات دارند.

در آینده، توسعه دهندگان بیبی کیک می‌خواهند ویژگی‌های بیشتری به آن اضافه کنند. این پلت فرم قصد دارد داشبورد کاربری بهتر، یک برنامه بازی واقعیت افزوده، صرافی بیبی کیک سواپ و یک پلت فرم NFT را اضافه کند.

آیا سرمایه گذاری در بیبی کیک عاقلانه است؟

اگر برای پلتفرم پنکیک سواپ ارزش قائل هستید و برای بلند مدت توکن کیک را خریداری می‌کنید، بیبی کیک قطعاً بستری است که باید در آن سرمایه گذاری کنید. با این حال، قبل از اینکه پولی را برای سرمایه گذاری به این توکن اختصاص قرار دهید، مطمئن شوید  به خوبی تحقیق کرده‌اید.

آینده بیبی کیک

بیبی کیک فضایی نسبتاً منحصر به فرد در اکوسیستم DeFi خود ایجاد کرده است. با توجه به تعداد زیاد سرمایه گذاران ارزهای دیجیتال و علاقه مندانی که به دنبال راه‌های جدید برای کسب درآمد از دارایی‌های خود هستند، این پروژه از نظر سرمایه گذاری امیدوار کننده است.

“سلب مسئولیت”

تمام اطلاعات موجود در وب سایت بیتشال با حسن نیت و فقط برای اطلاعات عمومی منتشر شده است. هرگونه اقدامی که خواننده بر اساس اطلاعات موجود در این وبسایت انجام دهد، بر عهده خود اوست.

3 1 رأی
رتبه‌بندی مقاله
دنبال کنندگان
اطلاع از
guest
0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
نمایش همه دیدگاه‌ها
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx
()
x