ارز BABY DOGE – بیبی دوج کوین چیست؟ نحوه خرید + تحلیل آینده

بیبی دوج کوین، نحوه خرید + تحلیل آینده

ارزهای دیجیتال پس از افت شدید در پایان ماه مه، همچنان در حال بازیابی قیمت هستند. بر اساس گزارشات، توکن بیبی دوج کوین نیز همچنان یکی از بهترین کوین‌ها برای زیر نظر داشتن است. چراکه با توجه محبویت بیبی دوج در بین کاربران پتانسیل نهفته‌ای در آن وجود دارد.

بیبی دوج چیست؟

بیبی دوج کوین در اصل یک نوع ارز دیجیتال برگرفته از دوج کوین است. در حقیقت، وب سایت بیبی دوج کوین توضیح داده است که این توکن امیدوار است از موفقیت‌های دوج کوین برای رشد بیشتر خود استفاده کند.

وب سایت بیبی دوج کوین توضیح می‌دهد: “بیبی دوج به دنبال این است که پدر خود (دوج کوین) را با بهره بردن و استفاده از سرعت معاملات و شایان ستایش جدید خود تحت تأثیر قرار دهد.” این کوین با بکارگیری یک سیستم استیکینگ هوشمند یکپارچه که برای پاداش دادن به شما ساخته شده است بسیار ضد تورمی است، بنابراین با هر معامله بیشتر، بیبی دوج کوین‌های بیشتری به طور خودکار به کیف پول شما اضافه می‌شود. بنابراین می‌توانید به سادگی شاهد رشد تعداد بیبی دوج کوین در کیف پول خود باشید.”

آیا قیمت بیبی دوج کوین صعود می‌کند؟

[table id=8 /]

آیا قیمت بیبی دوج کوین در آینده صعود می‌کند؟

طبق گزارش یاهو فایننس، اینکه بیبی دوج کوین در حال حاضر در صرافی Gate.io لیست شده است، که یکی از پلتفرم های برتر برای معامله ارزهای دیجیتال می‌باشد است، به افزایش قیمت آن کمک می‌کند.

به نقل از ای ام بی کریپتو، “به این آلت کوین باید اعتبار خوبی داده شود تا بتواند در چنین شرایط سختی کار کند.”

فکر کردید دوج کوین یک شوخی است؟ خب، این شوخی اکنون خیلی رشد کرده است. اکنون به نظر می‌رسد که انواع کوین‌های طنز که در ابتدا با یکدیگر رقابت می‌کردند، اکنون به برجسته ترین آلت کوین ها را در بازار ارزهای دیجیتال تبدیل شده‌اند.

نحوه خرید بیبی دوج کوین

بیبی دوج کوین تاکنون در حدود 12 صرافی ارز دیجیتال لیست شده است. از آنجایی که بیبی دوج روی بلاکچین بایننس اسمارت چین راه‌اندازی شده است، با کارمزد مناسبی می‌توان بیبی دوج را از صرافی پنکیک سواپ خرید. از آنجایی که پنکیک سواپ نیازی به احراز هویت ندارد و همچنین سقف خرید نیز باز است خرید از این صرافی پیشنهاد می‌شود. یکی از مزایای بزرگ خرید بیبی دوج کوین از پنکیک سواپ، واریز مستقیم بیبی دوج به کیف پول شماست.

از طرفی اگر مایلید 5 درصد کارمزد بیبی دوج در هر تراکنش به شما تعلق بگیرد، باید حتما بیبی دوج را در کیف پول نگهداری کنید. تا به کیف پول شما واریز شود.

راه دیگر خرید بیبی دوج خرید از صرافی‌هایی نظیر: گیت آی او، اِل بنک و XT.com است. برای خرید باید وارد این صرافی‌ها شوید و بعد از لاگین، از طریق مارکت نسبت به خرید بیبی دوج کوین اقدام کنید. فقط مطمئن شوید که صرافی بعد از خرید بیبی دوج اجازه انتقال به کیف پول شخصی را به شما بدهد.

توصیه می‌شود‌ حداکثر 10 درصد و حداقل 2 درصد از سرمایه خود را صرف خرید دوج کوین کنید. البته این یک استاندارد کلی است و متغییرهای دیگری نیز در حد سرمایه‌گذاری و خرید بیبی دوج موثرند.

بیبی دوج در مقابل دوج کوین

با این حال، کارشناسان توصیه می‌کنند در مورد سرمایه گذاری در بیبی دوج کوین احتیاط کنید، زیرا در حال حاضر این ارز دیجیتال هیچ هدف کاربردی در دنیای واقعی ندارد.

با بررسی بیشتر خواهیم دید که بیبی دوج هیچ کاربرد عملی ندارد. ارزهای دیجیتال برتر و در حال رشد، بر جهان ارزهای دیجیتال حاکم هستند زیرا یک هدف اساسی را دنبال می‌کنند. ارزهایی نظیر: بیت کوین، اتریوم، بایننس کوین، ریپل و… بنابراین، به گفته آنالایتیکس اینسایت، کارشناسان در مورد مدت زمان زنده ماندن و بقای این ارز دیجیتال مطمئن نیستند.

اما دوج کوین از بلاک چین برای عملکرد خود استفاده می‌کند، به این معنی که می‌توان از آن برای امور عملی استفاده کرد. این دلیلی هست که چرا دالاس ماوریکس به مردم اجازه می‌دهد تا از فروشگاه تیم او با استفاده از دوج کوین خرید کنند، چراکه دوج کوین بلاکچین خود را دارد.

به گفته آنالایتیکس اینسایت، “سرمایه گذاری روی بیبی دوج کوین می‌تواند با ریسک بالا همراه باشد زیرا پیش بینی در مورد این ارز دیجیتال که تنها با یک توییت قیمت آن افزایش می‌یابد بسیار زود است.” دوج کوین و شیبا اینو هر دو گزینه بهتری برای سرمایه گذاری هستند زیرا هر دو نشانه‌های مثبتی از رشد را در آینده نشان می‌دهند.”

تحلیل وبسایت Fool از بیبی دوج کوین و آینده آن

پس از عرضه در 1 ژوئن، بیبی دوج به سرعت طرفداران و خریداران جدید را به خود جذب کرده است. قیمت در حدود 1 ماه پیش، بیش از 1000 درصد افزایش یافت. سرمایه بازار آن در سه هفته 200 میلیون دلار و در چهار هفته بیش از 160،000 سرمایه گذار داشت.

با در نظر گرفتن نتایج، تبلیغات و این واقعیت که هنوز یک ماه از عمر آن بیشتر نمی‌گذرد،بیبی دوج ممکن است یک خرید هوشمند به نظر برسد. با نگاهی دقیق‌تر، دلایل مختلفی برای عقب افتادن آن را می‌توان پیدا کرد.

بیبی دوج کوین چیست؟

بیبی دوج کوین یک ارز دیجیتال است، که بر اساس الگوی دوج کوین ساخته شده است، که بر اساس یک الگوی طنز است.

توسط طرفداران و اعضای انجمن دوج کوین ایجاد شده است. دوج کوین، که امسال شروع خوبی داشته است، یک ارز دیجیتال است که در سال 2013 شروع شد و بر اساس یک الگوی طنز محبوب ساخته شده بود. بیبی دوج کوین نسبت به دوج کوین هم جدیدتر است و سرعت پردازش معاملات آنها 10 برابر سریعتر است.

به غیر از تشابه نام، هیچ وجه اشتراک دیگری بین دوج کوین و بیبی دوج کوین وجود ندارد. به احتمال زیاد انتخاب این نام فقط راهی برای جلب توجه سرمایه گذاران بوده است.

بخشی از ماموریت بیبی دوج کوین کمک به نجات سگ‌های نیازمند است. در 24 ژوئن، اعضای این پروژه اعلام کردند که 75000 دلار به یک سازمان غیرانتفاعی به نام PawsWithCause اهدا کرده‌اند.

نحوه کار بیبی دوج کوین

بیبی دوج کوین یکی از بسیاری از ارزهای دیجیتال جدید است که با پرداخت کارمزد تراکنش‌ها به دارندگان خود آنها را تشویق به سرمایه گذاری در این کوین می‌کند. هر زمان که شما بیبی دوج کوین را معامله می‌کنید، 10 درصد هزینه کارمزد وجود دارد. که این 10 درصد به شکل زیر تقسیم می‌شود:

 • 5 درصد از آن بین دارندگان به تناسب سرمایه گذاری خود تقسیم می‌شود.
 • 5 درصد از آن برای جفت ارزهای بیبی دوج کوین و بایننس کوین در استخر نقدینگی پنکیک سواپ اختصاص داده می‌شود.

به طور خلاصه، اگر بیبی دوج کوین خود را بفروشید، 10 درصد ضرر می‌کنید. اگر آن را نگه دارید، بخشی از هزینه‌ای را که دیگران هنگام فروش پرداخت می‌کنند، به شما اعطا خواهد شد. این روش در حال تبدیل شدن به یک روش محبوب است. در اینجا چند ارز دیجیتال دیگر معرفی شده‌اند که دقیقاً از همین روش استفاده می‌کنند:

سیف مون
الانگیت
بن فایر

از این روش قبلا نیز مورد استفاده قرار گرفته است. و پس از موفقیت‌های اولیه، این سه ارز دیجیتال دچار افت شدید قیمت شدند. این الگو برای بکار گرفته شدن در بیبی دوج کوین روش مناسبی نیست.

توکنومیک‌ در بیبی دوج کوین

یکی دیگر از ویژگی‌های مشترک بیبی دوج کوین با سایر رمزارزهای دیجیتال جدید، عرضه بسیار زیاد و قیمت پایین آن است.

این ارز دیجیتال با 420 کوادریلیون توکن آغاز شد. توسعه دهندگان به طور دستی توکن‌ها را می‌سوزانند (از چرخه خارج می‌کنند)، و آنها تا به امروز بیش از 125 کوادریلیون توکن بیبی دوج کوین رو سوزانده‌اند.

قیمت آن در حال حاضر کسری از یک پنی است. در اینجا روند قیمتی بیبی دوج کوین از زمان راه اندازی آن، بر اساس داده های کوین‌جکو آورده شده است:

قیمت اولیه ثبت شده برای شروع این کوین 0.000000000175 دلار در 9 ژوئن بود.

در 24 ژوئن، سطح 0.00000000002014 دلار که بالاترین رکورد ثبت شده تا به امروز برای این کوین است را ثبت کرد، که برابر با 1050 درصد افزایش قیمت است.

در روز بعد (25 ژوئن) قیمت آن به 0.000000000799 دلار کاهش یافت، که برابر با 60 درصد ضرر است.

برنامه‌های آینده بیبی دوج کوین

وایت پیپر و نقشه راه بیبی دوج کوین ترکیبی از اهداف آتی این پروژه را ارائه می‌دهند. در اینجا چند مورد از اهداف جدی‌تر این پروژه ذکر شده است:

 • لیست شدن در صرافی‌های بزرگ ارزهای دیجیتال
 • راه اندازی بیبی دوج سواپ، که یک صرافی ارزهای دیجیتال غیر متمرکز است
 • ارائه کارت‌های اعتباری پرداخت با ارزهای دیجیتال در وب سایت بیبی دوج کوین
 • ایجاد یک کیف پول برای دارندگان این کوین تا پاداش‌های خود را ردیابی کنند
 • راه اندازی یک بازار برای توکن‌های غیر قابل تبدیل (NFT)

همچنین شایان ذکر است که برخی از برنامه‌های عجیب و احمقانه‌تر! نیز برای این پروژه ذکر شده است:

 • بکارگیری روشی برای اضافه کردن الگوهای طنز بیشتر
 • اهدا تسلا زمانیکه سرمایه بازار بیبی دوج کوین به 250 میلیون دلار رسید
 • حک کردن یک بیبی دوج بر روی یک کوه زمانیکه سرمایه بازار آن به 100 میلیارد دلار رسید
 • بوجود آوردن یک فرقه و جامعه جدید زمانیکه ارزش بازار آن به 500 میلیارد دلار رسید

با در نظر گرفتن برخی از این اهداف، نمی‌توان این ارز را بسیار جدی در نظر گرفت.

آینده بیبی دوج کوین

خرید بیبی دوج کوین توصیه نمی‌شود. هیچ چیزی وجود ندارد که این ارز را به عنوان یک ارز دیجیتال برجسته مطرح کند و چندین نکته نگران کننده در مورد آن وجود دارد.

از نامگذاری آن شروع می‌کنیم. تنها دلیل نامگذاری یک ارز دیجیتال به نام “بیبی دوج کوین”، استفاده و بهره برداری از  محبوبیت دوج کوین است. آیا اگر این ارز دیجیتال به اندازه کافی خوب بود که بر اساس ویژگی‌های خاص خود برجسته و مورد تاکید قرار می‌گرفت، توسعه دهندگان آن چنین نامی را برای آن انتخاب می‌کردند؟

نقشه راه کاملاً جدی به نظر نمی‌رسد، زیرا برنامه‌هایی برای حکاکی بیبی دوج کوین بر روی کوه و راه اندازی یک فرقه جدید از اهداف آن معرفی شده است. این ارز دیجیتال یک ارز دیجیتال با الگوی طنز است، بنابراین طبیعت احمقانه آن قابل درک است. اما اکثر سرمایه گذاران در مورد قرار دادن پول در شرکتی که برنامه و طرح تجاری آن برگرفته از یک جوک و شوخی است، بیشتر فکر می‌کنند. بیبی دوج کوین فقط به این دلیل که یک ارز دیجیتال است مجوز تایید دریافت نمی‌کند.

ارزهای دیجیتال غیرقابل پیش بینی هستند و بیبی دوج کوین می‌تواند بر روی موج دیگری از محبوبیت سوار شده و قیمت‌های بالاتری را تجربه کند. یا ممکن است قطار تبلیغاتی آن مانند بسیاری از ارزهای دیجیتال دیگر دچار تزلزل شود. اگر می‌خواهید در ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری کنید، بهتر است به دنبال پروژه‌هایی با پتانسیل‌های بیشتر و بالاتر باشید.

0 0 آرا
رتبه‌بندی مقاله
دنبال کنندگان
اطلاع از
guest
0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
نمایش همه دیدگاه‌ها
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx
()
x