Categories
اخبار اتریوم

اتریوم در حال حاضر در بلاکچین تحت مدیریت آمازون قابل ‌دسترسی است. گزارش‌ها حاکی از آن است که کاربران آمازون این توانایی را دارند که “نود (گره‌) های اتریوم را ذخیره کرده و به شبکه اصلی و سایر شبکه های آزمایشی این بلاکچین متصل شوند.

شرکت فن‌آوری آمازون، اخیرا خبر امکان دسترسی عمومی به اتریوم، در بلاکچین تحت مدیریت خود را اعلام کرد. طبق گفته وبسایت خدماتی آمازون، کاربران اکنون توانایی ذخیره نودهای اتریوم و اتصال به شبکه اصلی بلاکچین، علاوه‌بر شبکه‌های آزمایشی Ropsten و Rinkeby را از طریق بلاکچین تحت مدیریت آمازون دارند. این برنامه ادعا می‌کند که دسترسی به شبکه ایمن و همگام با بلاکچین اتریوم را از طریق رابط‌های استاندارد برنامه‌نویسی کدباز اتریوم ارائه می‌دهد.

افزایش امنیت کاربران

این شرکت اظهار داشت که: این بلاکچین تحت مدیریت آمازون، بر صحت نودها نظارت، نودهای بد را جایگزین، و به‌روزرسانی نرم‌افزار اتریوم را خودکار کرده که باعث افزایش در دسترس بودن زیربنای اتریوم برای کاربران می‌شود. علاوه بر برنامه‌های DeFi، مشتریانی که در حال ساخت محصولاتی تحلیلی نظیر ابزار های نطارت بر قرادادهای هوشمند و نرم‌افزارهای ردیابی کلاه‌برداری می‌باشند نیز می‌توانند از این خدمات قابل ارتقا، با دسترسی بالا و کاملا مدیریت شده اتریوم استفاده کنند.

این حرکت دقیقا یک ماه پس از اعلام کناره گیری جف بزوس (Jeff Bezos) از سمت مدیر عاملی آمازون در سه ماهه سوم سال 2021 رخ خواهد داد. او با اندی جسی (Andy Jassy) که در حال حاضر مدیر عامل وب سایت خدماتی آمازون بوده و محصولات رمزارز شرکت را سرپرستی می‌کند، جایگزین خواهد شد.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

عناوین