Categories
اخبار بیت کوین

بیل میلر سرمایه‌گذار افسانه‌ای صندوق سرمایه گذاری تامینی معتقد است که بیت کوین از این قیمت بالاتر می‌رود. بر اساس مصاحبه 20 آوریل خود در سی ان بی سی، بیل میلر ، سرمایه‌گذار افسانه‌ای متقاعد شده است که بیت کوین با وجود اینکه قیمت آن نزدیک به سطح 65000 دلار است، حبابی نیست، او گفت: فکر نمی‌کنم این قیمت بیت‌ کوین حبابی باشد. اکنون تازه آغاز حرکت اصلی آن است.

این ارز رمزنگاری پرچمدار در تاریخ 4 آوریل به بالاترین قیمت 64895 دلار رسید، اما از آن زمان تاکنون شاهد اصلاح شدید در سطح 51000 دلار بوده است.

مدیرعامل پیشین لگ میسن (بیل میلر) بیان کرد که حرکت نزولی اخیر مانع رشد آن نمی‌شود. وی به بینندگان CNBC گفت که به دلیل پویایی عرضه و تقاضا، انتظار روند صعودی بیشتری دارد: عرضه [بیت کوین] سالانه 2 درصد رشد می‌کند و تقاضا با سرعت بیشتری رشد می‌کند. این تمام آن چیزی است که شما واقعاً باید بدانید و این بدان معنی است که قیمت بالاتر می‌رود.

میلر متذکر شده است که روند نزولی بیت کوین امری طبیعی است، زیرا نوسان بهایی است که سرمایه‌گذاران باید برای عملکرد عالی این ارز رمزنگاری پرداخت کنند. با این وجود، علی رغم اینکه برخی از آلت کوین‌ها سودهای بزرگتری را نیز می‌بینند، او از توجه به آنها امتناع می‌ورزد، زیرا یقین دارد که بیت‌کوین به آمازون بعدی تبدیل می‌شود.

میلر علیرغم نوسانات شدید بیت‌کوین، ادعا می‌کند که بیت کوین به دلیل تقسیم‌پذیری، قابلیت حمل و نقل و سایر ویژگی‌های متمایز، ذخیره ارزشی بهتری نسبت به طلا است: بیت‌کوین یک نسخه بسیار بهتر به عنوان ذخیره ارزشی نسبت به طلا است.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

عناوین