Categories
اخبار بازارهای مالی

مرورگر Brave مالکیت Tailcat را با هدف ایجاد مرورگر خصوصی قابل رقابت با گوگل، به دست آورد. این حرکت به دنبال رشد عامل حفظ حریم خصوصی مشخصات افراد به عنوان یک عامل برتر در بازار روی می دهد.

مرورگر Brave، که بر محور حفظ حریم شخصی می باشد، کسب مالکیت Tailcat، که یک موتور جستجوی آزاد می‌باشد را اعلام کرد. این حرکت پایه محصولات آینده Brave Search است که مرورگر Brave به عنوان جایگزینی غیرقابل ردیابی برای Google Search در Chrome و تلفن همراه ارائه می‌کند.

یک پست بلاگی اعلام کرد که:

موتور جستجوی Tailcat بر روی یک شاخص کاملا مستقل، که بدون به خطر انداختن حریم خصوصی کاربران قادر به ارائه خدمات با کیفیت مورد انتظار می باشد، ساخته شده است. Tailcat آدرس‌هاي (IP) را جمع‌آوری نکرده یا از اطلاعات قابل‌شناسایی شخصی کاربران به جهت بهبود نتایج جستجو استفاده نمی‌کند.

Brave Search، افزونه جدیدی به مجموعه محصولات حفظ حریم خصوصی افراد Brave است. با توجه به بیانیه شرکت، Brave در سال 2021، به بیش از 25 میلیون کاربر فعال در ماه دست یافت و رشد خود را مرتبط با حرکت مشتریان به سمت محصولات متمرکز بر حریم خصوصی، مانند Signal و دیگران می‌بیند.

Brave Search، با حمایت‌های مشابه از مرورگر Brave، از جمله ردیابی یا پرونده سازی برای کاربران، با استفاده از مدل‌های رتبه‌بندی باز، از تعصبات الگوریتمی و سانسورهای کامل جلوگیری کرده و Brave Search را به دیگر موتورهای جستجو، در میان تعدادی از مناطق دیگر ارائه می‌دهد. این پست بلاگ همچنین خاطرنشان شد که Brave در حال بررسی گزینه‌های مبتنی بر بلاکچین و تحولات جدید از جمله استفاده از تجارت الکترونیک خواهد بود.

تنها راه مقابله با فن‌آوری‌های بزرگ با عادت بد آن‌ها در جمع‌آوری داده‌های شخصی، توسعه یک موتور جستجوی قوی، مستقل و حافظ حریم خصوصی بوده، که کیفیت مورد نظر کاربران را ارائه می‌دهد.

حریم خصوصی کاربران

دکتر جوزف ام پویول (Dr. Josep M. Pulol)، رئیس پروژه Tailcat، در بیانیه‌ای که در پی اعلام این خبر بوده می‌گوید: “مردم نباید مجبور به انتخاب بین حفظ حریم خصوصی و کیفیت شوند” این حرکت به دنبال رشد عامل حفظ حریم خصوصی مشخصات افراد به عنوان یک عامل برتر در بازار روی می دهد. گوگل امروز اعلام کرد که قصد دارد کوکی‌های قاز سوم، که به تبلیغ‌کنندگان اجازه ردیابی کاربران را می‌دهد حذف کرده و جایگزین‌هایی برای انجام این کار ایجاد نخواهد کرد.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

عناوین