Categories
اخبار آلتکوین‌ها

سازندگان در تلاشند تا به DOGE قدیمی چند ویژگی جدید اضافه کنند!

سازندگان دوج کوین ، رمزارزی مبتنی بر meme که به طریقی با به کار بردن طنز خود بیش از 6 میلیارد دلار ارزش بازار را به خود اختصاص داده‌ است، می‌کوشند تا اطمینان حاصل کنند که فن‌آوری نمایان‌گر Shiba Inu به اندازه تعریف هایی که از آن می شود خوب است.

توسعه دهندگان عصر روز یکشنبه اعلام کردند که نسخه جدیدی از هسته این پروتکل را منتشر کرده‌اند که وعده افزایش سرعت همگام‌سازی و کاهش زمان انقضای صف انتظار تراکنش‌های تایید نشده را می‌دهد.

توسعه دهندگان اظهار داشتند که آن‌ها به طور قابل ‌توجهی سرعت آپلود بلاک توسط نودها را از طریق حذف راستی آزمایی‌های گران به هنگام ارسال بلاک به سایر نودها بهبود داده‌اند. به علاوه، هسته جدید زمان پیش‌فرض نقد شدن معاملات در صف انتظار تراکنش های تایید نشده را از 336 به 24 ساعت کاهش داد. این اولین به‌ روز رسانی مهم از جولای 2019 می باشد.

دوج‌کوین یک شوخی بود!

DOGE که در ابتدا به عنوان یک شوخی در سال 2013 منتشر شد، به طور دوره‌ای ذهنیت عموم را به خود جلب کرده، و پیش از سقوط دوباره به معاملاتی با ارزش کم‌ تر از یک پنی به ازای هر کوین، با افزایش بی درنگ قیمت مواجه شد.

با این حال، این کوین پس از جلب توجه مدیرعامل شرکت Tesla، ایلان ماسک (Elon Musk)، که ارسال توئیت های تحسین کننده DOGE را به کسب و کاری فرعی برای خود تبدیل کرده، به بخشی از جو فکری رمزنگاری بدل شده‌است.

DOGE در تازه ‌ترین پیشرفت‌ خود در صدر جدول 10 رمزارز پرارزش، با ارزش 10 میلیارد دلار قرار گرفت و از کوین‌های خیلی جدی‌تر نیز پیشی گرفت و با این وجود که بسیاری از این سودها را پس داده است، همچنان بسیار از آن‌چه در گذشته به آن سقوط کرده است جلوتر میباشد. DOGE هم‌چنان چهاردهمین رمزارز ارزشمند با ارزشی 6.27 میلیارد دلاری، و تنها زیر 5 سنت به ازای هر کوین در زمان انتشار این خبر، می‌باشد.

این افزایش قیمت، توسعه‌دهندگان آن را به حمایت این فن آوری به گونه‌ای تشویق کرده است که در آن Shiba Inu دوست ‌داشتنی فقط ظاهری زیبا نبوده و دارای قدرت بیشتری شود.

هولدر اصلی DOGE، راس نیکل (Ross Nicoll)، اخیرا به کوین دسک (CoinDesk) گفت: مردم می‌گویند که این کوین جوکی بیش نیست، اما ما بسیار مراقب هستیم که از کد آن مراقبت کنیم. با بالا رفتن قیمت، توجهات مجددا به اوج خود رسید و ما می‌خواهیم که این رمزارز را فعال نگه داریم.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

عناوین