Categories
اخبار اتریوم

قابل مشاهده بودن تغییرات روزانه قیمت دلار آمریکا برای سرمایه‌گذاران. در روز سه‌شنبه دومین سند مقدماتی برای یک صندوق قابل معامله اتر یا همان ETF اتریوم توسط گروه گسترش سرمایه در کانادا ثبت شد. این شرکت در اطلاعیه‌ای اعلام داشت که با همراهي تنظیم‌کنندگان اوراق بهادار کانادا، سندی مقدماتی برای ETF تنظیم کرده که در صورت تصویب، قابل مشاهده بودن تغییرات روزانه قیمت دلار آمریکا برای سرمایه‌گذاران را به دنبال خواهد داشت.

در روز پنج شنبه در کانادا، سازمان مدیریت سرمایه جهانی (CL)، سند اولیه‌ای را برای آن‌چه در صورت تصویب، اولین ETF اتر خواهد بود، تنظیم کرد. در فوریه گذشته، کمیسیون اوراق بهادار انتاریو (ontario)، بیان کرد که بیتکوین به دومین محصول مورد تایید کانادا در این زمینه تبدیل شده و اکنون در بازار سهام  تورنتو در حال معامله می‌باشد. اولین ETF مورد تایید تنظیم کنندگان، ETF بیتکوین سازمان سرمایه‌گذاری (Purpose) بود که در 19 فوریه راه‌اندازی شد.

اتر سنگ بنای تحولات امور مالی دیجیتال

الیوت جانسون (Elliot Johnson)، افسر ارشد سرمایه‌گذاری و اجرایی ETF سرمایه گذاری ایوالو (Evolve)، گفت که “اتر سنگ بنای تحول امور مالی دیجیتال، که اکنون در ابتدای مسیر خود است و با به کار رفتن آن برای پرداخت هزینه‌های معاملات و خدمات محاسباتی، اتریوم فعال‌ترین بلاکچین مورد استفاده می‌باشد.” مجموعه دارایی ETF اتر سرمایه گذاری (Evolve) بر اساس ETHUSD_RR است که شاخص روزانه قیمتی برای اتر قابل شمارش در دلار آمریکا است، قیمت‌گذاری شد. ETHUSD_RR یک شاخص واگذاری برای قراردادهای رویداد‌های آتی لیست شده توسط گروه CME (بورس کالای شیکاگو) می‌باشد.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

عناوین