Categories
اخبار اتریوم

اتریوم بعد از رسیدن به آخرین موفقیت خود از نظر قیمت به دنبال رسیدن به 30 دارایی ارزشمند در جهان است، که نشان می‌دهد شبکه توسعه دهنده آن در یک بازار به شدت صعودی قرار دارد.

بر اساس اطلاعات تریدینگ ویو، قیمت اتریوم در روز چهارشنبه به بیش از 2،741.78 دلار رسید. با ارزش فعلی حدود 2730 دلار، کل سرمایه بازار اتریوم در حال حاضر 315.4 میلیارد دلار است.

با توجه به این سود، بر اساس وب سایت مقایسه ای کمپانی مارکت کپ، اتریوم در حال حاضر سی و سومین دارایی با ارزش در جهان است که به سرعت از فلز گران‌بها پلاتین پیشی می‌گیرد. مجموع سرمایه بازار استخراج شده پلاتین که در حال حاضر حدود 303 میلیارد دلار تخمین زده می‌شود، از تجزیه و تحلیل تولید تجمعی کالا از سال 1900 بدست آمده است. با استفاده از داده‌های استاتیستیکا و Johnson Matthey Technology Review، تخمین زده می‌شود حدود 250 میلیون اونس پلاتین تاکنون استخراج شده باشد.

پلاتین بهترین عملکرد فلز گرانبها را در این سال داشته است، اگرچه در مقایسه با اتریوم و سایر ارزهای رمزنگاری کمتر بوده است. پلاتین تقریباً 14٪ نسبت به سال گذشته بازدهی بیشتری داشته است، در حالی که بازدهی نقره و طلا نسبت به سال گذشته کاهش داشته است.

اتریوم می‌تواند در آینده بسیار نزدیک به نقطه عطفی جدیدی برسد. شش شرکت یا دارایی با ارزش بعدی در حال حاضر 35 میلیارد دلار از سقف بازار اتریوم بیشتر است (و تقریباً همه آنها در صنایع سنتی فعالیت می‌کنند)

از نظر عملکرد کلی، اتریوم امسال در حال صعود است. دومین ارز رمزنگاری شده بزرگ از نظر شرمایه بازار با پشت سر گذاشتن بازار قدرتمند صعودی، افزایش رشد پذیرش DeFi و خوش بینی نسبت به پروتکل‌های بهبود اتریوم یا EIPs، بیش از 360٪ رشد در سال جدید داشته است.

اخیراً، اخبار مبنی بر اینکه بانک سرمایه گذاری اروپا در حال راه اندازی ارائه “اوراق قرضه دیجیتال” جدید در شبکه اتریوم است، عملکرد قیمت اتریوم را مورد حمایت قرار داده است.

تسلط بازار اتریوم نیز در حال افزایش است. این ارز رمزنگاری شده در حال حاضر 15.1٪ از کل بازار دارایی‌های دیجیتال را در اختیار دارد. در همین حال، سرمایه بازار بیت کوین (BTC) در حال سقوط به زیر 50 درصد است.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

عناوین