Categories
اخبار بازارهای مالی

کاربران گوگل فایننس (Google Finance) اکنون می‌توانند تنها با یک کلیک خلاصه‌ای از بالاترین قیمت های ارزهای رمزنگاری شده را دریافت کنند.

در ادامه ورود کاربردی ارزهای رمزنگاری به زندگی مردم، کاربران گوگل فایننس (Google Finance) اکنون می‌توانند تنها با یک کلیک خلاصه‌ای از بالاترین قیمت های ارزهای رمزنگاری شده را دریافت کنند. گوگل فایننس قیمت‌های ارز های رمزنگاری شده را به دامنه finance.google.com اضافه کرد. این بخش، با عنوان “Crypto” در حال حاضر در دسته بندی “Compare Markets” در كنار بازار سنتی سهام و ارز قابل مشاهده است. این بخش اطلاعات کلیدی قیمت گذاری ارزهای رمزنگاری شده متعددی نظیر بیت کوین (BTC)، اتریوم (ETH)، لایت کوین (LTC)، و بیت کوین کش (BCH)، را فراهم می‌کند.

جدول ارزهای دیجیتال گوگل فایننس

شرکت مادر گوگل، آلفابت (Alphabet)، که مالک پلتفرم ویدیو های یوتیوب (YouTube) نیز بوده، به طور مداوم کاربران ارزهای رمزنگاری را از طریق منع اغلب تصادفی محتوای آموزشی و اخبار آزار داده است. کوین تلگراف (Cointelegraph) و کوین دسک (CoinDesk)، دو تا از بزرگترین ناشران فضای خبری ارز های رمزنگاری، هر دو مورد هدف محرومیت هایی قرار گرفتند که پس از تایید عدم نقض شرایط خدماتی انها، توسط این پلتفرم پخش ویدیو، این محرومیت‌ها برطرف شد.

با توجه به سرمایه‌گذاری سرمایه گذاران سازمانی و شرکت‌های سهامی در بازار ارزهای رمزنگاری شده در سال های اخیر، این بازار توجه عامه مردم را به خود جلب کرده است. مشارکت آنها کمکی به لانچ ارزش بازار ارزهای رمزنگاری به بالای هزار میلیارد دلار در ژانویه شد.

ارزش بازار ارز های رمزنگاری پیش از تجربه یک عقبگرد، در نهایت به قله 1.7 هزار میلیارد دلاری در فوریه خواهد رسید. اتخاذ خرده فروشی و تمایلات سازمانی رشدی سریع درسه ماه اخیر داشته؛ و طبق گفته یکی از اعضا کمیسیون امنیت معاملات آمریکا، هستر پیرس (Hester Peirce)، با در برگرفته شدن فعال ارزهای رمزنگاری شده توسط شرکت هایی نظیر تسلا (Tesla) و مسترکارت (Mastercard) نیاز فزاینده‌ای برای سامان دهی‌های شفاف‌تر احساس می‌شود. به احتمال زیاد، با داغ‌تر شدن روند گاوی بازار، درخواست‌ها برای دستورالعمل‌های شفاف‌تر در مورد سرمایه‌های دیجیتال افزایش خواهد یافت. در این میان پیرس میگوید که: دولت بایدن می‌تواند نگاهی نو بر این دیدگاه تنظیم کننده را فراهم کند.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

عناوین