Categories
اخبار بیت کوین

طی چند ماه گذشته بیت کوین با افزایش به سطح 60000 دلاری، روزبروز توسط افراد بیشتری پذیرفته می‌شود. دولت ایالت لوئیزیانای ایالات متحده اخیراً قطعنامه ای منتشر کرد که در آن به برخی از موفقیت‌های بیت کوین (BTC) اشاره داشت.

در قطعنامه شماره 33 مجلس آمده است: مجلس نمایندگان قوه مقننه لوئیزیانا از ساتوشی ناکاموتو بخاطر سهم وی در امنیت اقتصادی تقدیر می‌کند.” طبق مقاله‌ای از The Hill، این سند روز پنجشنبه امضا شد.

تقدیر از خالق گمنام بیت کوین (ساتوشی ناکاموتو) به دلیل موفقیت بیت‌کوین از نظر پذیرش و سرمایه بازار انجام گرفت. در اولین سطرهای این قطعنامه آمده است: برای قدردانی از بیت کوین برای موفقیت در تبدیل شدن به اولین دارایی غیرمتمرکز تریلیون دلاری و تشویق دولت و دولت‌های محلی برای بررسی روش‌هایی که می‌تواند برای افزایش استفاده از این فناوری جدید کمک کند.

بیت کوین در اوایل سال 2021 بیش از 1 تریلیون دلار سرمایه بازار بدست آورد. این نقطه عطف بیت‌کوین در پی شکستن بالاترین سطح قیمت سال 2017 خود بود که در اواخر سال 2020 به ثمر رسید.

در سند لوئیزیانا جزئیات زیادی در مورد بیت کوین شرح داده شده است، از جمله اشاره به ترویج، تمرکززدایی و استفاده از آن. این قطعنامه حتی به این دارایی به عنوان جایگزین طلا اشاره داشته است. در این سند آمده است:

بیت کوین، که به طور بالقوه می‌تواند جایگزین طلا به عنوان ذخیره پولی شود، مقدار آن محدود است و حداکثر ظرفیت تولید تنها بیست و یک میلیون بیت کوین است. طی سال گذشته، تعدادی از شرکت‌ها بیت کوین را به عنوان یک دارایی خریداری کرده‌اند که منجر به افزایش توجهات به آن شده است.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

عناوین