Categories
اخبار کیف پول‌ها

افزایش محبوبیت رمزنگاری، سامسونگ  را واردار به افزودن پشتیبانی از کیف پول سخت افزاری به تلفن‌های هوشمند گلکسی خود کرد.

غول فناوری کره جنوبی سامسونگ پشتیبانی از کیف پول‌های سخت افزاری رمزنگاری شخص ثالث را به تلفن های هوشمند گلکسی خود اضافه کرده است. این کیف پول‌ها شامل Ledger Nano S و Nano X هستند.

طبق اطلاعیه‌ای که این شرکت منتشر کرد، تلفن‌های هوشمند آن که از کیف پول بلاک چین سامسونگ پشتیبانی می‌کنند (که در فروشگاه Samsung Galaxy موجود است) که اکنون می‌توانند با کیف پول‌های سخت افزاری ارزهای رمزنگاری لینک شوند که به طور خاص برای ایمن نگه داشتن ارزهای رمزنگاری کاربران طراحی شده‌اند.

سامسونگ با راه اندازی دستگاه Galaxy S10 در فوریه سال 2019، پشتیبانی از رمز ارز را به تلفن‌های هوشمند خود اضافه کرد. پشتیبانی از طریق کیف پول بلاکچین سامسونگ انجام می‌شود که در حال حاضر از ارزهای رمزنگاری BTC ، ETH ، TRX ، ERC-20 و TRC-20 پشتیبانی می‌کند.

یک کیت توسعه نرم افزاری را ایجاد کرده است که به اشخاص ثالث اجازه ایجاد برنامه‌های غیرمتمرکز را می‌دهد، که کیف پول سامسونگ بلاکچین از آنها پشتیبانی می‌کند. گزارش شده است که فناوری اطلاعات از “امنیت طاق مانند” ارائه شده توسط ناکس، یک محوطه امن در دستگاه‌های سامسونگ جدا شده از بقیه پلتفرم آن، بهره می‌برد.

سامسونگ همچنین اخیراً صرافی ارز رمزنگاری شده Gemini را که توسط دوقلوهای Winklevoss تاسیس شده است، ادغام کرده است. پشتیبانی آن از کیف پول‌های سخت افزاری مانند Ledger Nano S و Nano X در حال راه اندازی است، اما این شرکت قصد دارد پشتیبانی خود را به سایر کیف پول‌های سرد نیز گسترش دهد.

به نظر می‌رسد اتصال کیف پول سخت افزاری به کیف پول سامسونگ به دارندگان این امکان را می‌دهد تا از سرمایه خود در برنامه‌های غیرمتمرکز استفاده کنند و حتی بدون اتصال دستگاه به کیف پول، آنها را پیگیری کنند.

بر اساس داده‌های کوین دسک، رئیس سامسونگ و رئیس بلاکچین وونگ آه یونگ فاش کرد که کاربران فعال ماهانه اکوسیستم بلاکچین Galaxy در طول هفت ماه گذشته دو برابر شده‌اند و کیف پول بلاکچین سامسونگ صدها میلیون دلار رمزنگاری در اختیار دارد.

شایعاتی مبنی بر اینکه سامسونگ پشتیبانی از ارزهای رمزنگاری را در دستگاه‌های خود آغاز کرده است، از سال 2018 منتشر شده بود، پس از آنکه این شرکت سه درخواست علامت تجاری را در اتحادیه اروپا برای نرم افزارهای مرتبط با بلاکچین و ارزهای رمزنگاری به ثبت رساند.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

عناوین