چرا بیتشال؟

صرافی آنلاین ارز دیجیتال بیتشال دارای درگاه بانکی قانونی، کد رهگیری مالیاتی، سیستم احراز هویت متصل به ثبت احوال و تحت اصول بین المللی معاملات و قوانین کشور ایران عمل می‌کند. بیتشال با پشتوانه بیش از 4 سال خدمت صادقانه دارای رضایت حداکثری از کاربران است. جهت شروع فعالیت در صرافی کافی است با کلیک بر روی دکمه (ورود | ثبت نام) در صفحه اصلی سایت اقدام به ثبتِ اطلاعات شخصی از جمله نام، نام خانوادگی، ایمیل و شماره تلفن خود نمایید. با این کار ثبت نام اولیه شما انجام می‌شود و می‌توانید وارد مراحل احراز هویت اولیه شوید. تمام اتباع ایرانی دارای سن قانونی (18 سال به بالا) امکان استفاده از خدمات صرافی بیتشال را دارند. جهت آموزش بیشتر به بخش راهنمای استفاده در فوتر مراجعه فرمایید.

دلیل احراز هویت چیست؟

بر اساس قوانین موجود در بازارهای مالی و همچنین قوانین مبارزه با پولشویی، احراز هویت مشتریان به سبب جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، الزامی است. بیتشال نیز به منظور تبعیت از این قوانین، مدارک موردنیاز را از شما کاربران محترم دریافت می‌کند. این مدارک صرفاً به جهت تضمین امنیت معاملات و جلوگیری از ورود پول با منشأ دارای مشکل به سیستم گرفته شده و تحت هیچ شرایطی بدون دستور قضایی در اختیار اشخاص ثالث قرار نخواهند گرفت. همچنین با اتخاذ برترین راهکارهای امنیتی از این مدارک در برابر هرگونه حمله و سرقت محافظت می‌شود. نتیجه رعایت استانداردهای احراز هویت، تضمین سلامت معاملات و انتقال بدون ریسک دارایی‌ها برای کاربران بیتشال خواهد بود.

فرآیند احراز هویت چقدر زمان می‌برد؟

فرآیند احراز هویت توسط کارشناسان صرافی بیتشال، همه روزه و در اسرع وقت صورت می‌پذیرد.

ساعات فعالیت صرافی چگونه است؟

ساعات فعالیت صرافی شبانه‌روزی و همیشگی است.

نحوه برداشت برای چگونه است؟

لازم به‌ذکر است فرآیند برداشت منوط به احراز هویت است و به‌دستور مقامات قضایی فقط برای بار اول تا ۷۲ ساعت پس از اولین واریز، امکان برداشت رمزارز وجود ندارد. پس از آن عملیات برداشت همیشگی و آنی در دسترس است.

آیا امکان معاملات حضوری در بیتشال وجود دارد؟

صرافی ارز دیجیتال بیتشال به‌صورت آنلاین فعالیت می‌کند و هیچ معامله‌ای خارج از قوانین سایت و به‌صورت حضوری در دفتر امکان پذیر نیست.

تسویه حساب چگونه است؟

جهت اطلاع از این موضوع به صفحه تسویه در قسمت منو مراجعه کنید.

کارمزد واریز و برداشت ریالی چگونه است؟

کارمزد واریز و برداشت ریالی بابت هر تراکنش آنلاین بانکی کاربر است که توسط درگاه پرداخت تعیین می‌شود و بیتشال هیچ منفعتی از این باب ندارد.

کارمزد برداشت رمزارز چگونه است؟

کارمزد برداشت ارزهای دیجیتال با توجه به نوع ارز و ترافیک شبکه محاسبه می‌گردد و بیتشال هیچ هزینه‌ای از این بابت دریافت نمی‌کند.

کارمزد معاملات چگونه است؟

کارمزد معاملات در صرافی آنلاین ارز دیجیتال بیتشال 0/15 تا 0/35 درصد از هر معامله است.