نسخه ۴ یونی‌سواپ امسال عرضه خواهد شد!

بنیاد یونی‌سواپ با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که نسخه ۴ پروتکل دیفای یونی‌سواپ در سه‌ماهه سوم سال ۲۰۲۴، پس از به‌روزرسانی دنکان اتریوم، عرضه خواهد شد. تیم توسعه دهنده در حال حاضر مشغول به کار بر روی تکمیل کدهای اصلی، آزمایش، بهینه‌سازی کارمزد، ارتقای امنیت و نهایی‌سازی محیط کاربری است. قبل از عرضه، کدها توسط شرکت‌های نظارتی مورد بررسی قرار خواهند گرفت. یونی‌سواپ با این نسخه جدید، قصد دارد دقیق‌ترین پروتکل نظارتی را که تا به حال در شبکه اتریوم مستقر شده، ارائه دهد.

بیش از ۵۰ درصد توکن‌های لیست‌شده از سال ۲۰۱۴ در کوین گکو متوقف شده‌اند

داده‌های اخیر گردآوری‌شده توسط کوین گکو (CoinGecko) نشان می‌دهد که بیش از نیمی از توکن‌های لیست‌شده از سال ۲۰۱۴ در این پلتفرم از رده خارج شده‌اند. بر اساس این گزارش، از ۲۴،۰۰۰ توکن، ۱۴،۰۳۹ مورد در حال حاضر متوقف شده‌اند که اکثر این دارایی‌های دیجیتال در طول دوره صعودی بازار کریپتو در سال‌های ۲۰۲۲-۲۰۲۱ پدیدار شده بودند.

افزایش ۲۴ درصدی قیمت توکن FTT در پی شکایت مشتریان سابق صرافی FTX

ده‌ها مشتری سابق صرافی FTX از یک قاضی آمریکایی درخواست کرده‌اند تا مدیران این صرافی را از استفاده از قیمت‌های سال گذشته برای ارزش‌گذاری سپرده‌های ارز دیجیتال مشتریان باز دارد که منجر به رشد قیمتی 24 درصدی توکن FTT در 24 ساعت گذشته شده است.