تتر در سه ماهه اول ۲۰۲۴ نزدیک به ۸،۹۰۰ بیت کوین به ذخایر خود اضافه کرده است

بر اساس داده‌های آنچین Arkham Intelligence، تتر به عنوان صادرکننده بزرگترین استیبل کوین بازار یعنی USDT، در سه ماهه اول سال میلادی جاری ۸،۸۸۹ واحد بیت کوین به ذخایر خود اضافه کرده است. اگرچه تتر هیچ اعلانیه رسمی در این رابطه منتشر نکرده است، اما کیف پولی که گمان می‌رود متعلق به این شرکت باشد، نشان می‌دهد که ۸،۸۸۹ عدد بیت کوین در ۳۱ مارس به آن منتقل شده است. البته، تتر قبلاً اعلام کرده است که قصد دارد مقداری از سود خود را صرف خرید بیت کوین کند.

جی‌پی مورگان: افزایش سلطه تتر نگران کننده است!

جی‌پی مورگان نسبت به افزایش سلطه تتر در بازار استیبل کوین‌ها ابراز نگرانی کرد. در گزارشی که توسط تحلیلگران این بانک در روز پنجشنبه منتشر شد، بیان شده است که رشد اخیر سرمایه در بازار استیبل کوین‌ها با وجود دلگرم‌کننده بودن، به دلیل افزایش سلطه تتر موجب ایجاد نگرانی‌هایی شده است. تتر به دلیل نداشتن انطباق کافی با قوانین و فقدان شفافیت، در معرض چالش‌های قانونی قرار دارد. به طور کلی جی‌پی مورگان افزایش سلطه تتر در سال گذشته را به عنوان یک مسئله منفی برای بازار استیبل کوین‌ها و کل اکوسیستم ارزهای دیجیتال می‌بیند.

تتر یک میلیارد دلار توکن USDT جدید روی بلاکچین ترون ضرب کرده است

بر اساس گزارش LookOnChain، تتر از اکتبر سال گذشته تاکنون معادل ۱۳ میلیارد دلار توکن‌های USDT جدید روی بلاکچین‌های اتریوم و ترون مینت کرده است. همچنین، اخیراً تتر معادل یک میلیارد دلار دیگر USDT جدید بر روی شبکه ترون مینت کرده است. البته، اگرچه این توکن‌های جدید ضرب شده‌اند، اما داده‌های آنچین نشان می‌دهد که توکن‌های جدید ضرب‌شده روی شبکه ترون در تاریخ ۲۹ ژانویه، هنوز صادر نشده‌اند. این بدان معناست که این توکن‌های جدید برای اهداف آینده در نظر گرفته شده‌اند.

افزایش ارزش بازار استیبل کوین ها به بالاترین میزان 11 ماهه اخیر

با ثبت افزایش فعالیت در شبکه در ابتدای سال جاری میلادی، ارزش بازار استیبل کوین‌ها به بالاترین رقم خود در ۱۱ ماه گذشته رسیده است. تحقیقی که اخیراً توسط شرکت CCData منتشر شده است، بالا رفتن ارزش بازار استیبل کوین‌ها در نتیجه افزایش سهم بازار، حجم معاملات و جریان‌های نقدینگی نهادی را نشان می‌دهد.

تتر، یازدهمین دارنده بزرگ بیت کوین در جهان!

شرکت تتر، ناشر استیبل کوین معروف، اعلام کرد که موفق به افزایش چشمگیر دارایی‌های خود در بیت کوین شده است. با خرید ۳۸۰ میلیون دلار بیت کوین در سه ماه گذشته، تتر اکنون مالک ۶۶،۴۶۵ واحد بیت کوین، معادل ۲.۸ میلیارد دلار است. این اقدام، که نخستین‌بار در سپتامبر ۲۰۲۲ آغاز شد، تتر را به یازدهمین دارنده بزرگ بیت کوین در جهان تبدیل کرد.

تتر، که پیش‌تر در مارس ۲۰۲۳ و سپتامبر ۲۰۲۲ خریدهای عمده‌ای را انجام داده بود، در ماه مه ۲۰۲۳ اعلام کرد که بیت کوین را به‌عنوان بخشی از ذخایر خود در گزارش سه‌ماهه اول سال جاری گنجانده است. این شرکت، که آدرس کیف پول‌های بیت کوین خود را فاش نکرده است، اکنون به عنوان یکی از بازیگران کلیدی در بازار ارزهای دیجیتال شناخته می‌شود و تاثیر چشمگیری بر روند بازار دارد.

داده های مشتری TrueUSD در معرض نقض امنیت شخص ثالث قرار گرفت

صادرکننده استیبل کوین TrueUSD اخیراً قربانی یک نقض امنیتی شخص ثالث شد که منجر به افشای اطلاعات شناسایی شخصی برخی از مشتریانش شد. با توجه به اسکرین شات های ارسال شده در ایمیلی که ادعا می شود توسط TrueUSD به مشتریان ارسال شده است، این نقض بر مشتریانی که بین سال های 2018 تا 2019 […]