شبکه بیت کوین شاهد بیشترین میزان فروش توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) در هفته گذشته بوده و مجموع تراکنش‌ها به رقم خیره‌کننده ۴۲۳،۰۰۴،۸۶۰ دلار رسیده است. میزان فروش NFTها نسبت به هفته قبل بیش از ۳۲ درصد افزایش یافته و نشان‌دهنده سومین هفته متوالی رشد قوی در بازار توکن‌های ان اف تی است. طبق داده‌های جمع‌آوری‌شده توسط کریپتواسلم، بیت کوین به عنوان پرچمدار در معاملات NFT ظاهر شده و با فروش ۱۶۰.۳۷ میلیون دلاری پیشتاز بوده است. این میزان فروش افزایش قابل توجه ۸۰.۴۵ درصدی را نشان می‌دهد.

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

شبکه بیت کوین شاهد بیشترین میزان فروش توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) در هفته گذشته بوده و مجموع تراکنش‌ها به رقم خیره‌کننده ۴۲۳،۰۰۴،۸۶۰ دلار رسیده است.

میزان فروش NFTها نسبت به هفته قبل بیش از ۳۲ درصد افزایش یافته و نشان‌دهنده سومین هفته متوالی رشد قوی در بازار توکن‌های ان اف تی است.

طبق داده‌های جمع‌آوری‌شده توسط کریپتواسلم، بیت کوین به عنوان پرچمدار در معاملات NFT ظاهر شده و با فروش ۱۶۰.۳۷ میلیون دلاری پیشتاز بوده است. این میزان فروش افزایش قابل توجه ۸۰.۴۵ درصدی را نشان می‌دهد.

رقم تراکنش‌ها در شبکه اتریوم برابر ۱۵۹.۶۴ میلیون دلار بوده که نشانگر رشد ۱۴.۴۱ درصدی فروش NFTهای مبتنی بر اتریوم است.

از بین سایر بلاکچین‌های بزرگ، سولانا، بایننس چین و میتوز چین نیز رشد قابل توجهی را در میزان فروش توکن‌های NFT در این دوره تجربه کرده‌اند.

داده‌های کریپتواسلم نشان می‌دهد که رقم فروش هفتگی NFTها در شبکه سولانا حدود ۶۵.۱۲۹ میلیون دلار بوده است. بایننس چین و میتوز چین نیز به ترتیب فروش ۹.۰۱۹ و ۷.۷ میلیون دلاری را در طی یک هفته به خود دیده‌اند.

از میان این زنجیره‌ها، بیت کوین همچنین بالاترین رشد را در واش تریدینگ با ۴۶۵ هزار دلار به ثبت رسانده که نشان‌دهنده افزایش نزدیک به ۲۶۰۰ درصدی نسبت به هفته گذشته است.

منبع: crypto.news

در دانشگاه مترجمی زبان انگلیسی خوندم. از همان آغازین روزهای اینترنت دایل آپ، عاشق فناوری بودم‌ و روزانه ساعت‌ها وقتم رو صرف مطالعه موضوعات مختلف این حوزه میکردم. کارم رو با مترجمی آغاز کردم و بعداً وارد عرصه تولید محتوا شدم. از موقعی که دوج یه جوک کوین بود وارد عرصه کریپتو شدم. شش ساله که در این حوزه هم مینویسم و هم فعالیت شخصی دارم. تلاشم اینه که بتونم اطلاعات مفیدی رو در اختیار سرمایه‌گذاران و علاقه‌مندان به خصوص تازه‌کار دنیای ارزهای دیجیتال قرار بدم.
«آینده ازآن کریپتو خواهد بود»

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها