راه حل بلاکچین لایه دوم شیبا اینو، شیباریوم، جهش فوق‌العاده‌ای را تجربه کرده و طی سه روز گذشته، افزایش چشمگیر ۲۵۴ درصدی در فعالیت حساب‌های کاربری جدید را ثبت کرده است. طبق داده‌های Shibariumscan، تعداد حساب‌های کاربری جدید از ۲۴ مورد در روز در تاریخ ۱ فوریه به ۶۱ مورد در ۳ فوریه افزایش یافته است. به این ترتیب، تعداد کل حساب‌های کاربری شیباریوم به رقم قابل توجه ۶۳،۱۶۲ مورد رسیده است.

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

راه حل بلاکچین لایه دوم شیبا اینو، شیباریوم، جهش فوق‌العاده‌ای را تجربه کرده و طی سه روز گذشته، افزایش چشمگیر ۲۵۴ درصدی در فعالیت حساب‌های کاربری جدید را ثبت کرده است.

طبق داده‌های Shibariumscan، تعداد حساب‌های کاربری جدید از ۲۴ مورد در روز در تاریخ ۱ فوریه به ۶۱ مورد در ۳ فوریه افزایش یافته است. به این ترتیب، تعداد کل حساب‌های کاربری شیباریوم به رقم قابل توجه ۶۳،۱۶۲ مورد رسیده است.

چنین جهش‌هایی در استفاده از شبکه اغلب به عنوان پیش‌زمینه‌ای برای نوسانات قابل توجه در قیمت ارزهای دیجیتال مرتبط عمل می‌کند.

با این حال، اکوسیستم شیبا اینو پیچ و تاب جذابی به این روایت اضافه می‌کند. برخلاف سایر شبکه‌های بلاکچین که توکن بومی معمولاً در کانون توجه قرار می‌گیرد، اما مسئله اینجا توکن BONE است.

این افزایش فعالیت حساب‌های کاربری شیباریوم پتانسیل آن را دارد که حرکات مثبتی برای BONE در پی داشته باشد. از همین رو، بهتر است که سرمایه‌گذاران و علاقه‌مندان BONE عملکرد آن را در روزهای آتی از نزدیک زیر نظر داشته باشند.

منبع: cryptonews

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها