در طی تراکنشی عجیب، شرکت سرمایه‌گذاری گری‌اسکیل اعلام کرد که 4018 واحد بیت‌کوین به ارزش تقریبی 209 میلیون دلار را به صرافی دیجیتال کوین‌بیس منتقل کرده است. این انتقال در راستای انتقال دارایی‌های دیجیتال این شرکت به کوین‌بیس صورت گرفته و بخشی از استراتژی فروش آن‌ها محسوب می‌شود. به طور کلی در ماه گذشته، گری‌اسکیل تعداد 6940 واحد بیت‌کوین را به ارزش کلی 360میلیون دلار به کوین‌بیس پرایم منتقل کرده است، که نشان دهنده حجم بالای تراکنش‌های این شرکت است. اگر این حجم از بیت کوین به هدف فروش به صرافی منتقل شود، قطعا می‌تواند با کاهش قیمت بیت کوین همراه باشد.

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

در طی تراکنشی عجیب، شرکت سرمایه‌گذاری گری‌اسکیل اعلام کرد که 4018 واحد بیت‌کوین به ارزش تقریبی 209 میلیون دلار را به صرافی ارز دیجیتال کوین‌بیس منتقل کرده است. این تراکنش در راستای انتقال دارایی‌های دیجیتال این شرکت به کوین‌بیس صورت گرفته و بخشی از استراتژی فروش آن‌ها محسوب می‌شود. به طور کلی در ماه گذشته، گری‌اسکیل تعداد 6940 واحد بیت‌کوین را به ارزش کلی 360 میلیون دلار را به کوین‌بیس پرایم منتقل کرده است، که نشان دهنده حجم بالای تراکنش‌های این شرکت است. اگر این حجم از بیت کوین به هدف فروش به صرافی منتقل شود، قطعا می‌تواند با کاهش قیمت بیت کوین همراه باشد.

منبع: Coinedition

مهندسی فناوری اطلاعات و همچنین مدیریت بازاریابی، دو تا رشته تخصصی هست که در دانشگاه تحصیل کردم. ترکیب این دو رشته و حوزه‌های فعالیتم باعث شد وارد بازار کریپتو بشم. بازاری که سرعت رشد و نوآوری‌هاش باعث شگفتی میشه! خلاصه کریپتو صرفا یک حوزه مالی و تکنولوژی نیست، یک سبک زندگیه که باعث میشه هر روزت با دیروزت متفاوت باشه. بی‌صبرانه منتظرم که شاهد افزایش کاربردهای واقعی کریپتو در دنیا باشم. از سیستم پرداخت تا متاورس و وب 3.0. در این مسیر هم نوشتن و انتقال دانش، کمترین کاریه که می‌تونم در این اقیانوس بی‌کران اطلاعات، انجام بدم.
خوشحال میشم که مطالب من رو در بیتشال بخونید و نظرتون رو بگید.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها