بر اساس گزارش‌های منتشر شده توسط شرکت تحلیلی Lookonchain، نهنگ‌های بازار ارز دیجیتال در حال استفاده از فرصت‌های خرید در بازارهای اصلاح شده هستند. به ویژه، یک “نهنگ هوشمند” با تاریخچه‌ای از معاملات سودآور، بیش از 3600 واحد اتریوم به ارزش تقریبی 8.9 میلیون دلار خریداری کرده است. این اقدام پس از کاهش قیمت اتریوم در روز جمعه صورت گرفت. این نهنگ به خرید اتریوم در قیمت‌های پایین و فروش آن در قیمت‌های بالاتر شهرت دارد. همچنین، گزارش‌ها حاکی از آن است که تعدادی از نهنگ‌ها در حال خرید بیت‌کوین در قیمت‌های زیر 42 هزار دلار هستند.

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

بر اساس گزارش‌های منتشر شده توسط شرکت تحلیلی Lookonchain، نهنگ‌های بازار ارز دیجیتال در حال استفاده از فرصت‌های خرید در بازارهای اصلاح شده هستند. به ویژه، یک “نهنگ هوشمند” با تاریخچه‌ای از معاملات سودآور، بیش از 3600 واحد اتریوم به ارزش تقریبی 8.9 میلیون دلار خریداری کرده است. این اقدام پس از کاهش قیمت اتریوم در روز جمعه صورت گرفت. این نهنگ به خرید اتریوم در قیمت‌های پایین و فروش آن در قیمت‌های بالاتر شهرت دارد.

علاوه بر این، گزارش‌ها نشان می‌دهند که نهنگ دیگری به تازگی ارز دیجیتال چین‌لینک را در زمانی که قیمت آن به 14.81 دلار کاهش یافته بود، خریداری کرده است. این نهنگ حدود 8.9 میلیون دلار را برای خرید چین‌لینک به قیمت 14.81 دلار صرف کرده است. همچنین، گزارش‌ها حاکی از آن است که تعدادی از نهنگ‌ها در حال خرید بیت‌کوین در قیمت‌های زیر 42 هزار دلار هستند. این فعالیت‌ها نشان دهنده استراتژی‌های خرید در قیمت‌های پایین و استفاده از فرصت‌های بازار توسط سرمایه‌گذاران بزرگ در بازار ارز دیجیتال است.

منبع: Dailyhodl

 

 

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها