در ۱۴ مارس، سختی استخراج بیت کوین به رکورد جدید ۸۳.۹۹ تریلیون واحد رسیده است. بر اساس داده‌های BTC.com، این نرخ از آخرین تاریخ تغییر ۵.۷۹ درصد افزایش یافته است. هش ریت کنونی ماینینگ بیت کوین نیز به حداکثر مقدار خود رسیده است، به این معنی که ماینرهای بیشتری وارد عرصه فعالیت شده‌اند. در حال حاضر، این رقم برابر ۶۱۶.۷۴ اگزا هش بر ثانیه است.

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

در ۱۴ مارس، سختی استخراج بیت کوین به رکورد جدید ۸۳.۹۹ تریلیون واحد رسیده است.

بر اساس داده‌های BTC.com، این نرخ از آخرین تاریخ تغییر ۵.۷۹ درصد افزایش یافته است. هش ریت کنونی ماینینگ بیت کوین نیز به حداکثر مقدار خود رسیده است، به این معنی که ماینرهای بیشتری وارد عرصه فعالیت شده‌اند. در حال حاضر، این رقم برابر ۶۱۶.۷۴ اگزا هش بر ثانیه است.

بازشماری بعدی در ۲۷ مارس انجام خواهد شد و پیش‌بینی می‌شود که ۰.۰۷ درصد افزایش پیدا کند. در اول ماه جاری میلادی، سختی استخراج BTC با کاهش ۲.۹ درصدی مواجه شده بود. پیچیدگی فرآیند ماینینگ بیت کوین توان کل مورد نیاز تجهیزات برای عملیات استخراج را تعیین می‌کند.

منبع: crypto.news

در دانشگاه مترجمی زبان انگلیسی خوندم. از همان آغازین روزهای اینترنت دایل آپ، عاشق فناوری بودم‌ و روزانه ساعت‌ها وقتم رو صرف مطالعه موضوعات مختلف این حوزه میکردم. کارم رو با مترجمی آغاز کردم و بعداً وارد عرصه تولید محتوا شدم. از موقعی که دوج یه جوک کوین بود وارد عرصه کریپتو شدم. شش ساله که در این حوزه هم مینویسم و هم فعالیت شخصی دارم. تلاشم اینه که بتونم اطلاعات مفیدی رو در اختیار سرمایه‌گذاران و علاقه‌مندان به خصوص تازه‌کار دنیای ارزهای دیجیتال قرار بدم.
«آینده ازآن کریپتو خواهد بود»

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها