چارلز هاسکینسون، بنیانگذار کاردانو، در گزارش تصویری اخیر خود، سال ۲۰۲۴ را سال بزرگی برای کاردانو دانسته و مشخصاً به نقشه‌های راه توسعه، ادغام‌ها و استراتژی‌هایی اشاره کرده است که در سال جاری قرار است اجرا شوند. به گفته وی، این نقشه راه به اجرای به‌روزرسانی ولتر (Voltaire) بستگی دارد. این به‌روزرسانی با معرفی یک سیستم خزانه‌داری که به کاربران امکان می‌دهد با استیک کردن دارایی‌های خود حق رأی کسب کنند، خودپایداری را برای اکوسیستم کاردانو (ADA) به ارمغان خواهد آورد.

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

چارلز هاسکینسون، بنیانگذار کاردانو، در گزارش تصویری اخیر خود، سال ۲۰۲۴ را سال بزرگی برای کاردانو دانسته و مشخصاً به نقشه‌های راه توسعه، ادغام‌ها و استراتژی‌هایی اشاره کرده است که در سال جاری قرار است اجرا شوند.

به گفته وی، این نقشه راه به اجرای به‌روزرسانی ولتر (Voltaire) بستگی دارد. این به‌روزرسانی با معرفی یک سیستم خزانه‌داری که به کاربران امکان می‌دهد با استیک کردن دارایی‌های خود حق رأی کسب کنند، خودپایداری را برای اکوسیستم کاردانو (ADA) به ارمغان خواهد آورد.

سه ستون اصلی ولتر حول این دغدغه دموکراتیک شکل گرفته‌اند که کاربران بتوانند از طریق یک سیستم حاکمیتی درون‌زنجیره‌ای، آینده کاردانو را رقم بزنند.

ستون دوم متمرکز بر نهادهای شبکه مانند بنیاد کاردانو است که هاسکینسون اظهار داشته به طور کامل از طریق رضایتمندی دموکراتیک رسمیت می‌یابد و فعالیت خواهد کرد.

چنین نهادهایی می‌توانند از رشد کاردانو حمایت کنند، زیرا با ایجاد بودجه، نقشه راه و اولویت‌های استراتژیک، به سادگی شبکه اضافه خواهند کرد.

در نهایت، ستون سوم به‌روزرسانی ولتر، همانطور که هاسکینسون توضیح داده است، نمایندگی قانونی است تا حقوق بنیادین جامعه تضمین شود.

چارلز هاسکینسون سیستمی را پیشنهاد می‌کند که در آن اصول اساسی مانند تورم‌زدایی، جبرگرایی و مسئولیت‌پذیری فراگیر گنجانده و محافظت می‌شود و تضمین می‌کند که تغییر آن‌ها کار ساده‌ای نخواهد بود، مگر اینکه اکثریت تصمیم دیگری بگیرند.

او می‌گوید که ترکیب این سه اصل باعث خواهد شد اکوسیستم کاردانو رشد زیادی در سال جاری داشته باشد. جدا از ورود جریان‌های نقدینگی نهادی به بازار پس از تأیید ETF بیت کوین، الگوریتم اجماع PoS کاردانو با مصرف انرژی پایین، پایداری و انطباق را می‌توان به عنوان فاکتورهای رشد در نظر گرفت.

منبع: cryptonews

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها