زمان مطالعه: < 1 دقیقه

یک کاربر ناشناس 26.9 بیت کوین (BTC) به ارزش 1.17 میلیون دلار را به کیف پول جنسیس – اولین کیف پول در شبکه بیت کوین – منتقل کرد.

تراکنش بیت کوین در 5 ژانویه در ساعت 1:52 بامداد رخ داد. این مبلغ از یک کیف پول خالی شده به کیف پول جنسیس ارسال‌شد که همراه با کارمزد تراکنش 100 دلاری بود که به طور قابل توجهی بالاتر از میانگین است.  تامین مالی اولیه این کیف شامل یک تراکنش پیچیده بود که وجوه را از سه کیف پول به 12 کیف دیگر منتقل می‌کرد. بیشتر وجوه از کیف پول مرتبط با بایننس در Arkham Intelligence، یک پلتفرم تجزیه و تحلیل بلاک چین بوده‌است.

کیف پول جنسیس اولین کیف پولی است که در شبکه بیت کوین ایجاد شده‌است. ساتوشی ناکاموتو، خالق بیت کوین آن را تأسیس کرد. این کیف پول نشان دهنده نقطه شروع بلاک چین بیت کوین است.

Conor Grogan، یکی از مدیران Coinbase، در پلتفرم X پست کرد که یا این ساتوشی است که از خواب بیدار شده و 27 بیت کوین (BTC) از بایننس خریداری کرده و آنها را در کیف پول واریز کرده‌است، یا اینکه شخصی اساساً یک میلیون دلار را سوزانده است. Grogan همچنین پیشنهاد کرد که انتقال ناشناس بیت کوین (BTC) می تواند نوعی طرح بازاریابی عجیب و غریب ETF باشد.

به گفته مدیر اجرایی Better Markets، تایید ETF بیت کوین یک “اشتباه تاریخی” خواهد بود.

منبع: Binance

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها