در طرح رأ‌ی‌گیری پروتکل غیرمتمرکز وام‌دهی و استقراض Aave برای ادغام استیبل کوین PYUSD (دلار پی‌پل)، ۹۹.۹۸ درصد از دارندگان توکن AAVE شرکت‌کننده، موافق ادغام PYUSD در استخر مبتنی بر اتریوم AAVE هستند.

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

از چندی پیش، پروتکل غیرمتمرکز وام‌دهی و استقراض Aave یک طرح رأ‌ی‌گیری را برای ادغام استیبل کوین PYUSD (دلار پی‌پل) به اجرا درآورده است. در این رأی‌گیری حاکمیتی که هم‌اکنون در حال انجام است، ۹۹.۹۸ درصد از دارندگان توکن AAVE شرکت‌کننده، موافق ادغام PYUSD در استخر مبتنی بر اتریوم AAVE هستند.

رأی‌گیری در مورد این طرح که Temperature Check نام گرفته است، از تاریخ ۱۸ دسامبر توسط Trident Digital در حال برگزاری بوده و امروز پنجشنبه (۱۱ ژانویه) به پایان می‌رسد. این رأی‌گیری به دنبال تصمیم صرافی غیرمتمرکز Curve برای میزبانی از این استیبل کوین در ماه دسامبر صورت گرفت.

استیبل کوین پی پل یو اس دی که یک استیبل‌ کوین وابسته به دلار آمریکا است، در ماه آگوست سال میلادی گذشته عرضه شد و در حال حاضر، دارای ارزش بازار بالغ بر ۲۸۹ میلیون دلار یا معادل ۰.۳ درصد ارزش ۹۴ میلیارد دلاری بزرگترین استیبل کوین بازار، تتر، است.

طرح پیشنهادی Trident نشان می‌دهد که ادغام AAVE با PYUSD به ایجاد هم‌افزایی با استیبل کوین پی‌پل کمک خواهد کرد و رابطه بین PYUSD و استیبل کوین چند وثیقه‌ای غیرمتمرکز GHO را تقویت خواهد کرد.

در این طرح پیشنهادی عنوان شده است که شرکت Trident به عنوان مشوق استخر نقدینگی PYUSD/USDC در صرافی Curve، از روز نخست به میزان ۵ تا ۱۰ میلیون دلار به افزایش نقدینگی PYUSD در پروتکل AAVE کمک خواهد کرد.

منبع: CoinDesk

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها