آرتور هیز، بنیانگذار صرافی بیت‌مکس، نظر خود را در مورد قیمت بیت کوین در آستانه رویداد هاوینگ به اشتراک گذاشته است. هیز در پیش‌بینی اخیر خود گفته است که انتظار دارد قیمت بیت کوین قبل و بعد از رویداد هاوینگ کاهش یابد، یعنی نقدینگی دلار محدود خواهد شد و به افزایش فشار فروش دارندگان ارزهای دیجیتال کمک خواهد کرد. بنیانگذار BitMex همچنین پیش‌بینی کرده است که پس از ۱ مه، چرخه تسهیل کمّی (QT) کاهش خواهد یافت و یه ریتم استاندارد مطابق با روند تورم آمریکا بازمی‌گردد.

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

آرتور هیز، بنیانگذار صرافی بیت‌مکس، نظر خود را در مورد قیمت بیت کوین در آستانه رویداد هاوینگ به اشتراک گذاشته است.

آرتور هیز در پست اخیر خود این سؤال را مطرح کرده است که آیا بیت کوین می‌تواند در آستانه رویداد هاوینگ بالاترین حد خود را حفظ کند؟

هیز در پیش‌بینی اخیر خود گفته است که انتظار دارد قیمت بیت کوین قبل و بعد از رویداد هاوینگ کاهش یابد، یعنی نقدینگی دلار محدود خواهد شد و به افزایش فشار فروش دارندگان ارزهای دیجیتال کمک خواهد کرد.

بنیانگذار BitMex همچنین پیش‌بینی کرده است که پس از ۱ مه، چرخه تسهیل کمّی (QT) کاهش خواهد یافت و یه ریتم استاندارد مطابق با روند تورم آمریکا بازمی‌گردد.

در نتیجه، هیز تصمیم گرفته است که تا ماه مه شخصاً معامله‌ای انجام ندهد تا برنامه فدرال رزرو در مورد کاهش احتمالی QT مشخص شود.

برخلاف هیز، کم نیستند تعداد کارشناسانی که انتظار افزایش قیمت بیت کوین را دارند. به عنوان مثال، آنتونی اسکاراموچی معتقد است که قیمت BTC در چرخه صعودی فعلی می‌تواند تا ۱۷۰ هزار دلار بالا برود. به نظر شما قیمت بیت کوین در چه جهتی پس از هاوینگ پیش می‌رود؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

منبع: crypto.news

در دانشگاه مترجمی زبان انگلیسی خوندم. از همان آغازین روزهای اینترنت دایل آپ، عاشق فناوری بودم‌ و روزانه ساعت‌ها وقتم رو صرف مطالعه موضوعات مختلف این حوزه میکردم. کارم رو با مترجمی آغاز کردم و بعداً وارد عرصه تولید محتوا شدم. از موقعی که دوج یه جوک کوین بود وارد عرصه کریپتو شدم. شش ساله که در این حوزه هم مینویسم و هم فعالیت شخصی دارم. تلاشم اینه که بتونم اطلاعات مفیدی رو در اختیار سرمایه‌گذاران و علاقه‌مندان به خصوص تازه‌کار دنیای ارزهای دیجیتال قرار بدم.
«آینده ازآن کریپتو خواهد بود»

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها