صرافی بایننس پلتفرم Futures Next را راه‌اندازی کرده است که در آن کاربران می‌توانند پیش‌بینی کنند که کدام توکن‌ها در آینده به لیست بازار فیوچرز اضافه می‌شوند. برای رأی دادن به توکن‌های منتخب، کاربران باید استیبل کوین Pick را به ارزش یک USDT خریداری کنند. کاربران می‌توانند برای سه توکن پیش‌بینی انجام داده و یکصد Pick به هر توکن اختصاص دهند. کاربران همچنین می‌توانند با واریز دو هزار USDT، توکن‌های جدیدی را برای لیست شدن بالقوه پیشنهاد دهند.

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

صرافی بایننس پلتفرم Futures Next را راه‌اندازی کرده است که در آن کاربران می‌توانند پیش‌بینی کنند که کدام توکن‌ها در آینده به لیست بازار فیوچرز اضافه می‌شوند.

تیم توسعه‌دهنده شفاف‌سازی کرده است که Futures Next مستقل از فرآیند لیست کردن بایننس عمل می‌کند و محبوبیت یک توکن در این پلتفرم تضمینی برای لیست شدن قطعی آن در آینده نیست.

برای رأی دادن به توکن‌های منتخب، کاربران باید استیبل کوین Pick را به ارزش یک USDT خریداری کنند. کاربران می‌توانند برای سه توکن پیش‌بینی انجام داده و یکصد Pick به هر توکن اختصاص دهند. کاربران همچنین می‌توانند با واریز دو هزار USDT، توکن‌های جدیدی را برای لیست شدن بالقوه پیشنهاد دهند.

اگر توکن پیشنهادی لیست نشود، کاربران استیبل کوین‌های خود را پس می‌گیرند. چنانچه پیش‌بینی درست باشد، بایننس جوایز را از طریق ووچرهای معاملات فیوچرز یا تخفیف‌های کارمزدی در مدت ده روز پس از لیست شدن توکن توزیع خواهد کرد.

منبع: crypto.news

در دانشگاه مترجمی زبان انگلیسی خوندم. از همان آغازین روزهای اینترنت دایل آپ، عاشق فناوری بودم‌ و روزانه ساعت‌ها وقتم رو صرف مطالعه موضوعات مختلف این حوزه میکردم. کارم رو با مترجمی آغاز کردم و بعداً وارد عرصه تولید محتوا شدم. از موقعی که دوج یه جوک کوین بود وارد عرصه کریپتو شدم. شش ساله که در این حوزه هم مینویسم و هم فعالیت شخصی دارم. تلاشم اینه که بتونم اطلاعات مفیدی رو در اختیار سرمایه‌گذاران و علاقه‌مندان به خصوص تازه‌کار دنیای ارزهای دیجیتال قرار بدم.
«آینده ازآن کریپتو خواهد بود»

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها