کریس برنیسک، شریک شرکت سرمایه‌گذاری خطرپذیر پلیس هولدر (Placeholder) و رهبر سابق ارزهای دیجیتال شرکت آرک اینوست (Ark Invest) معتقد است که بیت کوین هنوز به کف خود نرسیده است. به اعتقاد او، بیت کوین تا محدوده سی هزار تا سی و شش هزار دلار افت خواهد کرد و جای تعجب نخواهد بود اگر قیمت تا محدوده بیست هزار دلار، قبل از حرکت نهایی به سمت سقف قیمتی جدید، پایین برود.

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

کریس برنیسک، شریک شرکت سرمایه‌گذاری خطرپذیر پلیس هولدر (Placeholder) و رهبر سابق ارزهای دیجیتال شرکت آرک اینوست (Ark Invest) معتقد است که بیت کوین هنوز به کف خود نرسیده است.

به اعتقاد او، بیت کوین تا محدوده سی هزار تا سی و شش هزار دلار افت خواهد کرد و جای تعجب نخواهد بود اگر قیمت تا محدوده بیست هزار دلار، قبل از حرکت نهایی به سمت سقف قیمتی جدید، پایین برود.

برنیسک می‌گوید: «مثل همیشه، صبر دوست شماست. مسیر رسیدن به هدف نوسانی خواهد بود و احتمالاً شاهد فیک بریک اوت‌های مختلفی باشیم. ماه‌ها طول خواهد کشید تا به محدوده مورد نظر برسیم.» او اضافه می‌کند: «روند صعودی بلند مدت همچنان به قوت خود باقی است، اما در سطح کلان، برخی سطوح همچنان مطمئن به نظر نمی‌رسند.»

قبل از صعود پنج درصدی امروز جمعه، بیت کوین تقریباً ۲۰ درصد افت کرده و به زیر ۴۰ هزار دلار، پس از گشایش معاملات ETF بیت کوین در ۱۱ ژانویه، رسیده بود.

منبع: coindesk

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها