ETFهای بیت کوین شاهد ورود جریان نقدینگی خالص ۲۰۳ میلیون دلاری در روز جمعه بودند که برای چهارمین روز متوالی ورود نقدینگی از خروج آن پیشی گرفت. بر اساس داده‌های SoSoValue، صندوق ETF بیت کوین گری اسکیل شاهد خروج نقدینگی ۱۹۸ میلیون دلاری در روز جمعه بوده است که به این ترتیب، میزان کل خروج نقدینگی به ۱۵.۵۱ میلیارد دلار رسید. در همین حال، صندوق ETF بیت کوین بلک راک که با نماد IBIT معامله می‌شود، با ورود نقدینگی ۳۰۸ میلیون دلار پیشتاز بازار بوده و توانست مجموع ورود نقدینگی خود را به ۱۴.۷۷ میلیارد دلار برساند.

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

ETFهای بیت کوین شاهد ورود جریان نقدینگی خالص ۲۰۳ میلیون دلاری در روز جمعه بودند که برای چهارمین روز متوالی ورود نقدینگی از خروج آن پیشی گرفت.

بر اساس داده‌های SoSoValue، صندوق ETF بیت کوین گری اسکیل شاهد خروج نقدینگی ۱۹۸ میلیون دلاری در روز جمعه بوده است که به این ترتیب، میزان کل خروج نقدینگی به ۱۵.۵۱ میلیارد دلار رسید.

در همین حال، صندوق ETF بیت کوین بلک راک که با نماد IBIT معامله می‌شود، با ورود نقدینگی ۳۰۸ میلیون دلار پیشتاز بازار بوده و توانست مجموع ورود نقدینگی خود را به ۱۴.۷۷ میلیارد دلار برساند.

در کل، در طی ۱۰ روز گذشته، ETFهای بیت کوین تنها در روز دوشنبه هفته گذشته شاهد خروج نقدینگی خالص ۸۵.۸ میلیون دلاری بودند. به همین خاطر، قیمت بیت کوین نیز تا محدوده ۶۵ هزار دلار کاهش یافت.

با این حال، پیشی گرفتن جریان‌های ورودی از خروج نقدینگی در چهار روز متوالی به بیت کوین کمک کرد تا دوباره به کانال ۶۷ هزار دلار بازگردد.

پس از تأیید معاملات ETF بیت کوین در اوایل سال میلادی جاری، سرمایه‌گذاران نهادی نقش مهمی را در تحرکات بازار بیت کوین ایفا کرده‌اند.

علی‌رغم اصلاحات اخیر، بزرگان بازار انتظار دارند که شاهد رشد بیشتری در بازار پس از رویداد هاوینگ بیت کوین باشیم. شما چه فکر می‌کنید؟ آیا بیت کوین می‌تواند به رشد دوباره خود پس از هاوینگ ادامه دهد؟

منبع: crypto.news

در دانشگاه مترجمی زبان انگلیسی خوندم. از همان آغازین روزهای اینترنت دایل آپ، عاشق فناوری بودم‌ و روزانه ساعت‌ها وقتم رو صرف مطالعه موضوعات مختلف این حوزه میکردم. کارم رو با مترجمی آغاز کردم و بعداً وارد عرصه تولید محتوا شدم. از موقعی که دوج یه جوک کوین بود وارد عرصه کریپتو شدم. شش ساله که در این حوزه هم مینویسم و هم فعالیت شخصی دارم. تلاشم اینه که بتونم اطلاعات مفیدی رو در اختیار سرمایه‌گذاران و علاقه‌مندان به خصوص تازه‌کار دنیای ارزهای دیجیتال قرار بدم.
«آینده ازآن کریپتو خواهد بود»

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها