در آستانه رویداد هاوینگ بیت کوین، شبکه این ارز دیجیتال با ثبت رکورد جدیدی در سختی استخراج همراه شد. داده‌های بلاکچین بیت کوین نشان می‌دهد که سختی استخراج این ارز به بیش از ۸۰ تریلیون رسیده و یک رکورد تاریخی جدید را ثبت کرده است. این افزایش در سختی استخراج، کار استخراج بیت کوین را دشوارتر از هر زمان دیگری می‌کند و انتظار می‌رود که بر توزیع و قیمت بیت کوین در آینده تأثیرگذار باشد. هاوینگ بیت کوین، که حدود دو ماه دیگر رخ خواهد داد، نصف شدن پاداش بلاک را به دنبال دارد و به‌طور کلی به‌عنوان عاملی برای افزایش قیمت بیت کوین شناخته می‌شود.

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

در آستانه رویداد هاوینگ بیت کوین، شبکه این ارز دیجیتال با ثبت رکورد جدیدی در سختی استخراج همراه شد. داده‌های بلاکچین بیت کوین نشان می‌دهد که سختی استخراج این ارز به بیش از ۸۰ تریلیون رسیده و یک رکورد تاریخی جدید را ثبت کرده است. این افزایش در سختی، کار استخراج بیت کوین را دشوارتر از هر زمان دیگری می‌کند و انتظار می‌رود که بر توزیع و قیمت بیت کوین در آینده تأثیرگذار باشد. هاوینگ بیت کوین، که حدود دو ماه دیگر رخ خواهد داد، نصف شدن پاداش بلاک را به دنبال دارد و به‌طور کلی به‌عنوان عاملی برای افزایش قیمت بیت کوین شناخته می‌شود.

منبع: Cryptopotato

مهندسی فناوری اطلاعات و همچنین مدیریت بازاریابی، دو تا رشته تخصصی هست که در دانشگاه تحصیل کردم. ترکیب این دو رشته و حوزه‌های فعالیتم باعث شد وارد بازار کریپتو بشم. بازاری که سرعت رشد و نوآوری‌هاش باعث شگفتی میشه! خلاصه کریپتو صرفا یک حوزه مالی و تکنولوژی نیست، یک سبک زندگیه که باعث میشه هر روزت با دیروزت متفاوت باشه. بی‌صبرانه منتظرم که شاهد افزایش کاربردهای واقعی کریپتو در دنیا باشم. از سیستم پرداخت تا متاورس و وب 3.0. در این مسیر هم نوشتن و انتقال دانش، کمترین کاریه که می‌تونم در این اقیانوس بی‌کران اطلاعات، انجام بدم.
خوشحال میشم که مطالب من رو در بیتشال بخونید و نظرتون رو بگید.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها