امروز چهارشنبه، قیمت بیت کوین برای نخستین بار از نوامبر ۲۰۲۱ به بالای ۶۳ هزار دلار رسید. رالی صعودی بزرگترین ارز دیجیتال بازار با ورود جریان‌های نقدینگی عظیم به ETFهای بیت کوین در ایالات متحده همراه شده است و صندوق‌های جدید پس از افزودن حدود ۱۰ هزار بیت کوین در روز گذشته، بیش از ۱۲ هزار بیت کوین دیگر را نیز به دارایی‌های خود اضافه کرده‌اند. این اتفاق در حالی رخ می‌دهد که فاصله زیادی تا رویداد هاوینگ بیت کوین در ماه مه نداریم.

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

ETFهای بیت کوین طی روزهای اخیر شاهد ورود نقدینگی عظیمی بوده‌اند و بیت کوین همچنان نقاط قیمتی جدیدی را یکی پس از دیگری به ثبت می‌رساند.

امروز چهارشنبه، قیمت بیت کوین برای نخستین بار از نوامبر ۲۰۲۱ به بالای ۶۳ هزار دلار رسید.

رالی صعودی بزرگترین ارز دیجیتال بازار با ورود جریان‌های نقدینگی عظیم به ETFهای بیت کوین در ایالات متحده همراه شده است و صندوق‌های جدید پس از افزودن حدود ۱۰ هزار بیت کوین در روز گذشته، بیش از ۱۲ هزار بیت کوین دیگر را نیز به دارایی‌های خود اضافه کرده‌اند. این اتفاق در حالی رخ می‌دهد که فاصله زیادی تا رویداد هاوینگ بیت کوین در ماه مه نداریم.

بیت کوین چند ماهی است که در روند صعودی قرار داشته، اما طی هفته جاری این روند شتاب شدیدی به خود گرفته است. همین چند روز پیش قیمت بیت کوین کمتر از ۵۱ هزار دلار بود، اما چند ساعت قبل از نگارش این خبر، قیمت ۶۳ هزار دلار را پشت سر گذاشت.

در زمان نگارش این خبر، قیمت بیت کوین بیش از ۱۰ درصد طی ۲۴ ساعت گذشته افزایش یافته است. گاوهای بیت کوین هم‌اینک به فتح بالاترین رقم تاریخی ۶۹ هزار دلار چشم دوخته‌اند. نظر شما چیست؟ آیا بیت کوین می‌تواند در چند روز آینده قله تاریخی جدیدی را فتح کند؟

منبع: coindesk

در دانشگاه مترجمی زبان انگلیسی خوندم. از همان آغازین روزهای اینترنت دایل آپ، عاشق فناوری بودم‌ و روزانه ساعت‌ها وقتم رو صرف مطالعه موضوعات مختلف این حوزه میکردم. کارم رو با مترجمی آغاز کردم و بعداً وارد عرصه تولید محتوا شدم. از موقعی که دوج یه جوک کوین بود وارد عرصه کریپتو شدم. شش ساله که در این حوزه هم مینویسم و هم فعالیت شخصی دارم. تلاشم اینه که بتونم اطلاعات مفیدی رو در اختیار سرمایه‌گذاران و علاقه‌مندان به خصوص تازه‌کار دنیای ارزهای دیجیتال قرار بدم.
«آینده ازآن کریپتو خواهد بود»

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها