آنتونی اسکاراموچی، موسس بریج کپیتال به اظهارنظر در رابطه با بیت کوین پرداخت و بیان کرد که قیمت این ارز دیجیتال پس از رویداد هاوینگ به حداقل ۱۷۰,۰۰۰ دلار خواهد رسید. اسکاراموچی همچنین عنوان کرد که در بلندمدت، ارزش بازار بیت کوین می‌تواند به نصف ارزش بازار طلا برسد، که در این صورت قیمت بیت کوین می‌تواند به حدود ۴۰۰,۰۰۰ دلار افزایش یابد. اسکاراموچی، نخستین کسی نیست که بازار بیت کوین را با بازار طلا مقایسه کرده و بر این باور است که بیت کوین در آینده می‌تواند به اندازه‌ی بازار طلا، رشد کند.

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

آنتونی اسکاراموچی، موسس بریج کپیتال به اظهارنظر در رابطه با بیت کوین پرداخت و بیان کرد که قیمت بیت کوین پس از رویداد هاوینگ به حداقل 170,000 دلار خواهد رسید. اسکاراموچی همچنین عنوان کرد که در بلندمدت، ارزش بازار بیت کوین می‌تواند به نصف ارزش بازار طلا برسد، که در این صورت قیمت بیت کوین می‌تواند به حدود 400,000 دلار افزایش یابد. اسکاراموچی، نخستین کسی نیست که بازار بیت کوین را با بازار طلا مقایسه کرده و بر این باور است که بیت کوین در آینده می‌تواند به اندازه‌ی بازار طلا، رشد کند.

منبع: Coindesk

 

 

مهندسی فناوری اطلاعات و همچنین مدیریت بازاریابی، دو تا رشته تخصصی هست که در دانشگاه تحصیل کردم. ترکیب این دو رشته و حوزه‌های فعالیتم باعث شد وارد بازار کریپتو بشم. بازاری که سرعت رشد و نوآوری‌هاش باعث شگفتی میشه! خلاصه کریپتو صرفا یک حوزه مالی و تکنولوژی نیست، یک سبک زندگیه که باعث میشه هر روزت با دیروزت متفاوت باشه. بی‌صبرانه منتظرم که شاهد افزایش کاربردهای واقعی کریپتو در دنیا باشم. از سیستم پرداخت تا متاورس و وب 3.0. در این مسیر هم نوشتن و انتقال دانش، کمترین کاریه که می‌تونم در این اقیانوس بی‌کران اطلاعات، انجام بدم.
خوشحال میشم که مطالب من رو در بیتشال بخونید و نظرتون رو بگید.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها