کمیسیون معاملات آتی کالای ایالات متحده (CFTC) به‌تازگی هشداری جدی در مورد استفاده از ربات‌های هوش مصنوعی در معاملات ارزهای دیجیتال صادر کرد. این هشدار پس از مشاهده‌ی تبلیغات اغراق‌آمیز در مورد توانایی‌های پیش‌بینی این سیستم‌ها ارائه شد. CFTC تأکید کرد که این ربات‌ها نمی‌توانند آینده‌ی بازارهای دیجیتال را با دقت پیش‌بینی کنند و هشدار می‌دهد که ادعاهای بی‌پایه در این زمینه می‌تواند بهانه‌ای برای سوءاستفاده از سرمایه‌گذاران باشد.

با توجه به رونق بازار ارزهای دیجیتال و جذابیت آن برای سرمایه‌گذاران،CFTC  خواستار احتیاط بیشتر از سوی فعالان بازار شد. این سازمان تأکید می‌کنند که سرمایه‌گذاران قبل از انجام هرگونه سرمایه‌گذاری باید به دقت در مورد شرکت‌ها و معامله‌گرانی که از هوش مصنوعی برای پیش‌بینی بازار استفاده می‌کنند، تحقیق کنند.

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

کمیسیون معاملات آتی کالای ایالات متحده (CFTC) به‌تازگی هشداری جدی در مورد استفاده از ربات‌های هوش مصنوعی در معاملات ارزهای دیجیتال صادر کرد. این هشدار پس از مشاهده‌ی تبلیغات اغراق‌آمیز در مورد توانایی‌های پیش‌بینی این سیستم‌ها ارائه شد. CFTC تأکید کرد که این ربات‌ها نمی‌توانند آینده‌ی بازارهای مالی را با دقت پیش‌بینی کنند و هشدار می‌دهد که ادعاهای بی‌پایه در این زمینه می‌تواند بهانه‌ای برای سوءاستفاده از سرمایه‌گذاران باشد.

با توجه به رونق بازار ارزهای دیجیتال و جذابیت آن برای سرمایه‌گذاران، CFTC خواستار احتیاط بیشتر از سوی فعالان بازار شد. این سازمان تأکید کرد که سرمایه‌گذاران قبل از انجام هرگونه سرمایه‌گذاری باید به دقت در مورد شرکت‌ها و معامله‌گرانی که از هوش مصنوعی برای پیش‌بینی بازار استفاده می‌کنند، تحقیق‌های گسترده‌ای انجام دهند.

منبع: Cointelegraph

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها