چین لینک با افزایش قیمت ۹ درصدی طی ۲۴ ساعت گذشته توانسته است که در رده‌بندی برترین ارزهای دیجیتال بازار، از ترون پیشی بگیرد. از همین رو، در حال حاضر بحث‌هایی در مورد ورود LINK به فهرست ده ارز برتر بازار کریپتو شنیده می‌شود. قیمت چین لینک با افزایش تا سطح ۱۸.۴۵ دلار، ارزش بازار آن را به بیش از ۱۰ میلیارد دلار رسانده است.

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

چین لینک با افزایش قیمت ۹ درصدی طی ۲۴ ساعت گذشته توانسته است که در رده‌بندی برترین ارزهای دیجیتال بازار، از ترون پیشی بگیرد. از همین رو، در حال حاضر بحث‌هایی در مورد ورود LINK به فهرست ده ارز برتر بازار کریپتو شنیده می‌شود.

قیمت چین لینک با افزایش تا سطح ۱۸.۴۵ دلار، ارزش بازار آن را به بیش از ۱۰ میلیارد دلار رسانده است.

همانطور که پیش‌تر در خبری دیگر اعلام کردیم، چین لینک توانسته است به بالاترین سطح قیمتی در ۲۲ ماه اخیر برسد. با شکسته شدن روند تثبیت سه ماهه، انتظار می‌رود که روند صعودی پایدار ادامه پیدا کند.

اکنون، تحلیلگران بازار بر قدرت LINK تأکید دارند، به خصوص که از بازیگران اصلی مانند بیت کوین و اتریوم پیشی گرفته است.

چین لینک با قابلیت اتصال داده‌های خارجی در دنیای واقعی به بلاکچین از طریق اوراکل، به عنوان بخش مهمی از زیرساخت کریپتو ظاهر شده است.

این نقش حیاتی چین لینک نشان‌دهنده پتانسیل آن برای رشد بیشتر است و از همین رو، تحلیلگران پیش‌بینی می‌کنند که ارزش بازار دارایی‌های توکنیزه‌شده تا سال ۲۰۳۰ به ۱۶ تریلیون دلار برسد.

منبع: cryptonews

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها