صرافی بزرگ کوین بیس، اعلام کرد که مسئولیت مدیریت ۸ مورد از ۱۱ صندوق قابل معامله در بورس بیت کوین (ETF) تازه راه‌اندازی شده را بر عهده دارد.، در واقع این صرافی، مدیریت ۹۰ درصد از حدود ۳۷ میلیارد دلار دارایی بیت‌کوین ETF را بر عهده گرفته است. برایان آرمسترانگ، مدیر عامل کوین‌بیس، اشاره کرد که این حرکت منجر به افزایش قابل توجهی در ورودی خالص به محصولات خرده فروشی و سازمانی این صرافی شده است.

آرمسترانگ همچنین بر برنامه‌های گسترش بین‌المللی و اسپین آف‌های آینده کوین‌بیس در سال ۲۰۲۴ تأکید کرد، با اشاره به اینکه گزارش سال ۲۰۲۳ نشان داده است کوین‌بیس در پی ثبات مالی بوده و با کاهش هزینه‌های سالانه تا ۴۵ درصد و توسعه محصولات با تیمی کوچک‌تر، به این هدف دست یافته است. این اقدامات نشان‌دهنده تعهد کوین‌بیس به نوآوری و توسعه پایدار در عرصه ارزهای دیجیتال خواهد بود

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

صرافی بزرگ کوین بیس، اعلام کرد که مسئولیت مدیریت ۸ مورد از ۱۱ صندوق قابل معامله در بورس بیت کوین (ETF) تازه راه‌اندازی شده را بر عهده دارد.، در واقع این صرافی، مدیریت ۹۰ درصد از حدود ۳۷ میلیارد دلار دارایی بیت‌کوین ETF را بر عهده گرفته است. برایان آرمسترانگ، مدیر عامل کوین‌بیس، اشاره کرد که این حرکت منجر به افزایش قابل توجهی در ورودی خالص به محصولات خرده فروشی و سازمانی این صرافی شده است. آرمسترانگ همچنین بر برنامه‌های گسترش بین‌المللی و اسپین آف‌های آینده کوین‌بیس در سال ۲۰۲۴ تأکید کرد.
منبع: Coinedition

مهندسی فناوری اطلاعات و همچنین مدیریت بازاریابی، دو تا رشته تخصصی هست که در دانشگاه تحصیل کردم. ترکیب این دو رشته و حوزه‌های فعالیتم باعث شد وارد بازار کریپتو بشم. بازاری که سرعت رشد و نوآوری‌هاش باعث شگفتی میشه! خلاصه کریپتو صرفا یک حوزه مالی و تکنولوژی نیست، یک سبک زندگیه که باعث میشه هر روزت با دیروزت متفاوت باشه. بی‌صبرانه منتظرم که شاهد افزایش کاربردهای واقعی کریپتو در دنیا باشم. از سیستم پرداخت تا متاورس و وب 3.0. در این مسیر هم نوشتن و انتقال دانش، کمترین کاریه که می‌تونم در این اقیانوس بی‌کران اطلاعات، انجام بدم.
خوشحال میشم که مطالب من رو در بیتشال بخونید و نظرتون رو بگید.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها