اساس گزارشی از CoinShares، ورود سرمایه به صندوق‌های سرمایه‌گذاری ارزهای دیجیتال رکورد ۲.۷ میلیارد دلاری را شکست. سرازیر شدن نقدینگی به بازار در هفته‌های اخیر، ورود سرمایه سالانه را به ۱۳.۲ میلیارد دلار رسانده است که از مجموع رقم ۱۰.۶ میلیارد دلار سال ۲۰۲۱ بیشتر است.

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

بر اساس گزارشی از CoinShares، ورود سرمایه به صندوق‌های سرمایه‌گذاری ارزهای دیجیتال رکورد ۲.۷ میلیارد دلاری را شکست. سرازیر شدن نقدینگی به بازار در هفته‌های اخیر، ورود سرمایه سالانه را به ۱۳.۲ میلیارد دلار رسانده است که از مجموع رقم ۱۰.۶ میلیارد دلار سال ۲۰۲۱ بیشتر است.

در همین حال، حجم معاملات هفتگی به ۴۳ میلیارد دلار رسیده است که ۴۷ درصد بیشتر از کل حجم معاملات جهانی بیت کوین است. سهام شرکت‌های بلاکچین نیز پس از شش هفته خروج سرمایه، شاهد ورود نقدینگی ۱۹ میلیون دلاری بوده‌اند. همچنین، در این هفته، حجم معاملات در صرافی‌ها از مرز ۱۰۰ میلیارد دلار عبور کرده است.

ورود نقدینگی به بیت کوین در هفته گذشته بالغ بر ۲.۸۶ میلیارد دلار بوده است که ۹۷ درصد مقدار کل را تا به امروز شامل می‌شود. این در حالی است که آلت کوین‌های پیشرو از جمله اتریوم، سولانا و پالیگان شاهد خروج سرمایه بوده‌اند.

یک هفته قبل‌تر، از چهارم تا هشتم مارس ۲۰۲۴، ورود نقدینگی به محصولات سرمایه‌گذاری ارزهای دیجیتال به رکورد ۲.۷ میلیارد دلار رسید. ورود نقدینگی ۱۰.۳ میلیارد دلاری تنها در عرض دو ماه صورت گرفته است. کارشناسان خاطر نشان می‌کنند که این رقم برای سال ۲۰۲۱ بالغ بر ۱۰.۶ میلیارد دلار بوده است. بزرگترین ارز دیجیتال بازار نقش پررنگی در این افزایش حجم ایفا کرده است.

منبع: crypto.news

در دانشگاه مترجمی زبان انگلیسی خوندم. از همان آغازین روزهای اینترنت دایل آپ، عاشق فناوری بودم‌ و روزانه ساعت‌ها وقتم رو صرف مطالعه موضوعات مختلف این حوزه میکردم. کارم رو با مترجمی آغاز کردم و بعداً وارد عرصه تولید محتوا شدم. از موقعی که دوج یه جوک کوین بود وارد عرصه کریپتو شدم. شش ساله که در این حوزه هم مینویسم و هم فعالیت شخصی دارم. تلاشم اینه که بتونم اطلاعات مفیدی رو در اختیار سرمایه‌گذاران و علاقه‌مندان به خصوص تازه‌کار دنیای ارزهای دیجیتال قرار بدم.
«آینده ازآن کریپتو خواهد بود»

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها