در دستاوردی قابل توجه برای صنعت دیفای (حوزه مالی غیرمتمرکز)، ارزش کل سرمایه قفل شده (TVL) در پروتکل‌های دیفای برای اولین بار طی 22 ماه گذشته، از 100 میلیارد دلار فراتر رفت. بر اساس گزارشات اخیر وب‌سایت بلاک، TVL دیفای به 101.36 میلیارد دلار رسیده است که نشان‌دهنده رشد قابل توجهی پس از آخرین اوج 112.67 میلیارد دلاری در ماه مه 2022 است. این افزایش ناشی از علاقه فزاینده به پروتکل‌های وام‌دهی، صرافی‌های غیرمتمرکز، بدهی‌های وثیقه‌شده و سهام‌گذاری مجدد است. این رشد نشان دهنده اعتماد و علاقه افزایشی سرمایه‌گذاران به فرصت‌های سرمایه‌گذاری در عرصه مالی غیرمتمرکز است و آینده‌ای روشن را برای صنعت دیفای ترسیم می‌کند.

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

در دستاوردی قابل توجه برای صنعت دیفای (حوزه مالی غیرمتمرکز)، ارزش کل سرمایه قفل شده (TVL) در پروتکل‌های دیفای برای اولین بار طی 22 ماه گذشته، از 100 میلیارد دلار فراتر رفت. بر اساس گزارشات اخیر وب‌سایت بلاک، TVL دیفای به 101.36 میلیارد دلار رسیده است که نشان‌دهنده رشد قابل توجهی پس از آخرین اوج 112.67 میلیارد دلاری در ماه مه 2022 خواهد بود. این افزایش ناشی از علاقه فزاینده به پروتکل‌های وام‌دهی، صرافی‌های غیرمتمرکز، بدهی‌های وثیقه‌شده و سهام‌گذاری مجدد است. این رشد نشان دهنده اعتماد و علاقه افزایشی سرمایه‌گذاران به فرصت‌های سرمایه‌گذاری در عرصه مالی غیرمتمرکز است و آینده‌ای روشن را برای صنعت دیفای ترسیم می‌کند.

منبع: Theblock

مهندسی فناوری اطلاعات و همچنین مدیریت بازاریابی، دو تا رشته تخصصی هست که در دانشگاه تحصیل کردم. ترکیب این دو رشته و حوزه‌های فعالیتم باعث شد وارد بازار کریپتو بشم. بازاری که سرعت رشد و نوآوری‌هاش باعث شگفتی میشه! خلاصه کریپتو صرفا یک حوزه مالی و تکنولوژی نیست، یک سبک زندگیه که باعث میشه هر روزت با دیروزت متفاوت باشه. بی‌صبرانه منتظرم که شاهد افزایش کاربردهای واقعی کریپتو در دنیا باشم. از سیستم پرداخت تا متاورس و وب 3.0. در این مسیر هم نوشتن و انتقال دانش، کمترین کاریه که می‌تونم در این اقیانوس بی‌کران اطلاعات، انجام بدم.
خوشحال میشم که مطالب من رو در بیتشال بخونید و نظرتون رو بگید.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها