داگ ویف هت (Dogwifhat) با پشت سر گذاشتن پپه، جایگاه سوم را در میان برترین میم کوین‌های بازار به دست آورد. بر اساس داده‌های CoinGecko، در حال حاضر، داگ ویف هت با ارزش بازار ۳.۶ میلیارد دلار پس از غول‌های میم بازار یعنی دوج کوین و شیبا اینو قرار دارد. در زمان نگارش این خبر، در طول ۲۴ ساعت گذشته، WIF به یکی از رهبران بازار میم کوین‌ها تبدیل شده است، زیرا قیمت داگ ویف هت بیش از ۱۶ درصد افزایش یافته و توانسته سقف تاریخی جدیدی را به ثبت برساند.

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

داگ ویف هت (Dogwifhat) با پشت سر گذاشتن پپه، جایگاه سوم را در میان برترین میم کوین‌های بازار به دست آورد.

بر اساس داده‌های CoinGecko، در حال حاضر، داگ ویف هت با ارزش بازار ۳.۶ میلیارد دلار پس از غول‌های میم بازار یعنی دوج کوین و شیبا اینو قرار دارد. ارزش بازار دو میم کوین نخست بازار به ترتیب به ۳۱.۱ و ۱۸ میلیارد دلار می‌رسد.

در زمان نگارش این خبر، در طول ۲۴ ساعت گذشته، WIF به یکی از رهبران بازار میم کوین‌ها تبدیل شده است، زیرا قیمت داگ ویف هت بیش از ۱۶ درصد افزایش یافته و توانسته سقف تاریخی جدیدی را به ثبت برساند.

داده‌های CoinGecko همچنین نشان می‌دهد که میم کوین‌ها به طور متوسط ۸ درصد رشد کرده و عملکرد بهتری نسبت به بخش‌های بزرگتر بازار مانند دیفای، ییلد فارمینگ و توکن‌های صرافی‌ها داشته‌اند.

توکن‌های میم از ۲۸ مارس و در میان شایعات مبنی بر استفاده از دوج کوین در سرویس پرداخت آتی شبکه اجتماعی ایکس رشد خود را شروع کردند.

منبع: crypto.news

در دانشگاه مترجمی زبان انگلیسی خوندم. از همان آغازین روزهای اینترنت دایل آپ، عاشق فناوری بودم‌ و روزانه ساعت‌ها وقتم رو صرف مطالعه موضوعات مختلف این حوزه میکردم. کارم رو با مترجمی آغاز کردم و بعداً وارد عرصه تولید محتوا شدم. از موقعی که دوج یه جوک کوین بود وارد عرصه کریپتو شدم. شش ساله که در این حوزه هم مینویسم و هم فعالیت شخصی دارم. تلاشم اینه که بتونم اطلاعات مفیدی رو در اختیار سرمایه‌گذاران و علاقه‌مندان به خصوص تازه‌کار دنیای ارزهای دیجیتال قرار بدم.
«آینده ازآن کریپتو خواهد بود»

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها