قیمت فلوکی (FLOKI) در ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۱۰۰ درصد افزایش یافته است، زیرا طرح پیشنهادی برای سوزاندن ۲ درصد از کل میزان عرضه آن به تصویب رسید. نزدیک ۹۰ درصد از رأی‌دهندگان موافقت خود را با این طرح اعلام کردند و رأی‌دهنده برتر ۱۱۷ میلیارد عدد توکن فلوکی را برای شرکت در این رأی‌گیری استیک کرده بود. انتظار می‌رود که طرح پیشنهادی پس از یک هفته اجرایی شود. هفته گذشته، توسعه‌دهندگان پیشنهاد از رده خارج کردن ۱۹۰ میلیارد عدد توکن فلوکی به ارزش ۱۱ میلیون دلار را مطرح کردند. از آن زمان تاکنون، قیمت این میم کوین ۱۴۰ درصد افزایش یافته است.

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

قیمت فلوکی (FLOKI) در ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۱۰۰ درصد افزایش یافته است، زیرا طرح پیشنهادی برای سوزاندن ۲ درصد از کل میزان عرضه آن به تصویب رسید.

نزدیک ۹۰ درصد از رأی‌دهندگان موافقت خود را با این طرح اعلام کردند و رأی‌دهنده برتر ۱۱۷ میلیارد عدد توکن فلوکی را برای شرکت در این رأی‌گیری استیک کرده بود. انتظار می‌رود که طرح پیشنهادی پس از یک هفته اجرایی شود.

هفته گذشته، توسعه‌دهندگان پیشنهاد از رده خارج کردن ۱۹۰ میلیارد عدد توکن فلوکی به ارزش ۱۱ میلیون دلار را مطرح کردند. از آن زمان تاکنون، قیمت این میم کوین ۱۴۰ درصد افزایش یافته است.

برای سوزاندن این تعداد توکن، از منابع ذخیره‌شده در پل Multichain استفاده خواهد شد. Multichain پلتفرمی بود که به کاربران اجازه می‌داد تا توکن‌ها را بین شبکه‌های مختلف انتقال دهند. اما پس از سرقت ۱۳۰ میلیون دلاری در ژوئیه ۲۰۲۳، از کار افتاد.

منبع: coindesk

در دانشگاه مترجمی زبان انگلیسی خوندم. از همان آغازین روزهای اینترنت دایل آپ، عاشق فناوری بودم‌ و روزانه ساعت‌ها وقتم رو صرف مطالعه موضوعات مختلف این حوزه میکردم. کارم رو با مترجمی آغاز کردم و بعداً وارد عرصه تولید محتوا شدم. از موقعی که دوج یه جوک کوین بود وارد عرصه کریپتو شدم. شش ساله که در این حوزه هم مینویسم و هم فعالیت شخصی دارم. تلاشم اینه که بتونم اطلاعات مفیدی رو در اختیار سرمایه‌گذاران و علاقه‌مندان به خصوص تازه‌کار دنیای ارزهای دیجیتال قرار بدم.
«آینده ازآن کریپتو خواهد بود»

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها