فاندرز فاند، صندوق سرمایه‌گذاری به رهبری پیتر تیل، در اقدامی استراتژیک، ۲۰۰ میلیون دلار در ارزهای دیجیتال بیت کوین و اتریوم سرمایه‌گذاری کرد. این سرمایه‌گذاری که به صورت مساوی بین دو ارز دیجیتال تقسیم شده، در زمانی انجام شد که گمانه‌زنی‌ها در مورد تأیید صندوق‌های قابل معامله در بورس (ETFهای) اسپات در ایالات متحده افزایش یافته است. منابع آگاه اعلام کرده‌اند که این حرکت قبل از عرضه‌ی رسمی ETFها صورت گرفته و از سال ۲۰۱۴، فاندرز فاند در بیت کوین سرمایه‌گذاری داشته است. گزارش‌ها نشان می‌دهند که درآمد شرکت از فروش بیت کوین در سال ۲۰۲۲ بیش از ۱.۸ میلیون دلار بوده و نشان دهنده موفقیت این استراتژی سرمایه‌گذاری در زمینه ارزهای دیجیتال است.

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

فاندرز فاند، صندوق سرمایه‌گذاری به رهبری پیتر تیل، در اقدامی استراتژیک، ۲۰۰ میلیون دلار در ارزهای دیجیتال بیت کوین و اتریوم سرمایه‌گذاری کرد. این سرمایه‌گذاری که به صورت مساوی بین دو ارز دیجیتال تقسیم شده، در زمانی انجام شد که گمانه‌زنی‌ها در مورد تأیید صندوق‌های قابل معامله در بورس (ETF) اسپات در ایالات متحده افزایش یافته است. منابع آگاه اعلام کرده‌اند که این حرکت قبل از عرضه‌ی رسمی ETFها صورت گرفته و از سال ۲۰۱۴، فاندرز فاند در بیت کوین سرمایه‌گذاری داشته است. گزارش‌ها نشان می‌دهند که درآمد شرکت از فروش بیت کوین در سال ۲۰۲۲ بیش از ۱.۸ میلیون دلار بوده و نشان دهنده موفقیت این استراتژی سرمایه‌گذاری در زمینه ارزهای دیجیتال است.

منبع: Cointelegraph

مهندسی فناوری اطلاعات و همچنین مدیریت بازاریابی، دو تا رشته تخصصی هست که در دانشگاه تحصیل کردم. ترکیب این دو رشته و حوزه‌های فعالیتم باعث شد وارد بازار کریپتو بشم. بازاری که سرعت رشد و نوآوری‌هاش باعث شگفتی میشه! خلاصه کریپتو صرفا یک حوزه مالی و تکنولوژی نیست، یک سبک زندگیه که باعث میشه هر روزت با دیروزت متفاوت باشه. بی‌صبرانه منتظرم که شاهد افزایش کاربردهای واقعی کریپتو در دنیا باشم. از سیستم پرداخت تا متاورس و وب 3.0. در این مسیر هم نوشتن و انتقال دانش، کمترین کاریه که می‌تونم در این اقیانوس بی‌کران اطلاعات، انجام بدم.
خوشحال میشم که مطالب من رو در بیتشال بخونید و نظرتون رو بگید.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها