با افزایش قیمت بیت کوین از حدود ۴۱ هزار دلار در ابتدای فوریه به بیش از ۵۰ هزار دلار در طی روزهای گذشته، مایکرواستراتژی ۳ هزار واحد بیت کوین دیگر به ذخایر خود اضافه کرده است. مایکرواستراتژی مبلغ ۱۵۵ میلیون دلار را برای خرید بیت کوین‌های جدید با میانگین قیمت ۵۱،۸۱۳ دلار هزینه کرده است. با احتساب این خرید، تعداد دارایی‌های بیت کوین مایکرواستراتژی به رقم ۱۹۳ هزار عدد رسیده است.

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

با افزایش قیمت بیت کوین از حدود ۴۱ هزار دلار در ابتدای فوریه به بیش از ۵۰ هزار دلار در طی روزهای گذشته، مایکرواستراتژی ۳ هزار واحد بیت کوین دیگر به ذخایر خود اضافه کرده است.

مایکرواستراتژی مبلغ ۱۵۵ میلیون دلار را برای خرید بیت کوین‌های جدید با میانگین قیمت ۵۱،۸۱۳ دلار هزینه کرده است. با احتساب این خرید، تعداد دارایی‌های بیت کوین مایکرواستراتژی به رقم ۱۹۳ هزار عدد رسیده است.

به طور کلی، میانگین قیمت خرید مایکرواستراتژی حدود ۳۱ هزار دلار است و این شرکت در مجموع ۶ میلیارد دلار برای خرید دارایی‌های BTC خود هزینه کرده است.

ارزش فعلی دارایی‌های بیت کوین این شرکت در حال حاضر معادل حدود ۱۰ میلیارد دلار است که یعنی مایکرواستراتژی ۴ میلیارد دلار سود از بیت کوین‌های خود کسب کرده است. مایکرواستراتژی یکی از بزرگترین دارندگان نهادی بیت کوین در جهان است.

مایکرواستراتژی از سال ۲۰۲۰ که همه‌گیری کرونا اقتصاد جهانی را تهدید می‌کرد، شروع به خرید بیت کوین کرد. منطق مایکل سایر، مدیر عامل مایکرواستراتژی، استفاده از بیت کوین به عنوان پوششی در برابر کاهش ارزش دلار آمریکا بود. این شرکت از پول نقد، بدهی‌ها و فروش سهام برای تأمین منابع مالی مورد نیاز خرید بیت کوین‌های خود استفاده کرده است.

منبع: crypto.news

در دانشگاه مترجمی زبان انگلیسی خوندم. از همان آغازین روزهای اینترنت دایل آپ، عاشق فناوری بودم‌ و روزانه ساعت‌ها وقتم رو صرف مطالعه موضوعات مختلف این حوزه میکردم. کارم رو با مترجمی آغاز کردم و بعداً وارد عرصه تولید محتوا شدم. از موقعی که دوج یه جوک کوین بود وارد عرصه کریپتو شدم. شش ساله که در این حوزه هم مینویسم و هم فعالیت شخصی دارم. تلاشم اینه که بتونم اطلاعات مفیدی رو در اختیار سرمایه‌گذاران و علاقه‌مندان به خصوص تازه‌کار دنیای ارزهای دیجیتال قرار بدم.
«آینده ازآن کریپتو خواهد بود»

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها