طبق داده‌های منتشر شده توسط پلتفرم تحلیلی Theblock، شبکه اتریوم شاهد افزایش چشمگیر در حجم معاملات NFTها بود به طوری که این حجم به بالاترین سطح هفتگی خود در یک سال اخیر رسیده است. این رشد در حجم معاملات در به علت نزدیک شدن ارزش مجموعه NFT «پاجی پنگوئنز» به مجموعه معروف «بورد ایپ یات کلاب» رخ داده است. «پاجی پنگوئنز» نه تنها به عنوان یک بازی تعاملی مطرح شده بلکه قرار است بر روی هدست ویژن پرو اپل نیز عرضه شود، که این موضوع می‌تواند به عنوان یک عامل محرک برای افزایش علاقه و تقاضا در بازار NFTها تلقی شود. با این حال، علی‌رغم افزایش حجم معاملات، روند ضرب NFTها در شبکه اتریوم شاهد رشد قابل توجهی نبوده است. 

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

طبق داده‌های منتشر شده توسط پلتفرم تحلیلی Theblock، شبکه اتریوم شاهد افزایش چشمگیر در حجم معاملات NFTها بوده به طوری که این حجم به بالاترین سطح هفتگی خود در یک سال اخیر رسیده است. این رشد در حجم معاملات در به علت نزدیک شدن ارزش مجموعه NFT «پاجی پنگوئنز» به مجموعه معروف «بورد ایپ یات کلاب» رخ داده است. «پاجی پنگوئنز» نه تنها به عنوان یک بازی تعاملی مطرح شده، بلکه قرار است بر روی هدست ویژن پرو اپل نیز عرضه شود، که این موضوع می‌تواند به عنوان یک عامل محرک برای افزایش علاقه و تقاضا در بازار NFTها تلقی شود. با این حال، علی‌رغم افزایش حجم معاملات، روند ضرب NFTها در شبکه اتریوم شاهد رشد قابل توجهی نبوده است.

منبع: Theblock

مهندسی فناوری اطلاعات و همچنین مدیریت بازاریابی، دو تا رشته تخصصی هست که در دانشگاه تحصیل کردم. ترکیب این دو رشته و حوزه‌های فعالیتم باعث شد وارد بازار کریپتو بشم. بازاری که سرعت رشد و نوآوری‌هاش باعث شگفتی میشه! خلاصه کریپتو صرفا یک حوزه مالی و تکنولوژی نیست، یک سبک زندگیه که باعث میشه هر روزت با دیروزت متفاوت باشه. بی‌صبرانه منتظرم که شاهد افزایش کاربردهای واقعی کریپتو در دنیا باشم. از سیستم پرداخت تا متاورس و وب 3.0. در این مسیر هم نوشتن و انتقال دانش، کمترین کاریه که می‌تونم در این اقیانوس بی‌کران اطلاعات، انجام بدم.
خوشحال میشم که مطالب من رو در بیتشال بخونید و نظرتون رو بگید.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها