جی پی مورگان می‌گوید تا زمانی که شکایت‌ها علیه صرافی‌های ارز دیجیتال که خدمات استیکینگ را برای بلاکچین‌های اثبات سهام از جمله اتریوم ارائه می‌کنند، حل نشود، تأیید ETF اتریوم چالش‌برانگیزتر خواهد بود. اخیراً شاهد خوش‌بینی بازار نسبت به تأیید ETF اتریوم تا قبل از به پایان رسیدن ماه مه بوده‌ایم، اما بنا به گفته جی پی مورگان، احتمال به وقوع پیوستن چنین حرکتی بیش از ۵۰ درصد نیست.

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

جی پی مورگان می‌گوید تا زمانی که شکایت‌ها علیه صرافی‌های ارز دیجیتال که خدمات استیکینگ را برای بلاکچین‌های اثبات سهام از جمله اتریوم ارائه می‌کنند، حل نشود، تأیید ETF اتریوم چالش‌برانگیزتر خواهد بود.

اخیراً شاهد خوش‌بینی بازار نسبت به تأیید ETF اتریوم تا قبل از به پایان رسیدن ماه مه بوده‌ایم، اما بنا به گفته جی پی مورگان، احتمال به وقوع پیوستن چنین حرکتی بیش از ۵۰ درصد نیست.

از زمانی که روایت تأیید ETF بیت کوین در سال گذشته بازار را دربرگرفت، معامله‌گران به اتریوم به عنوان نامزد احتمالی بعدی برای دریافت تأییدیه معاملات ETF در ایالات متحده نگاه می‌کنند.

بنابر اعلام بزرگترین بانک آمریکا، برخی استدلال کرده‌اند که تصمیم کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا مبنی بر عدم ذکر نام اتریوم در شکایت خود علیه صرافی‌های ارز دیجیتال به این معنی است که قانون‌گذار احتمالاً در ماه‌های آتی دومین ارز دیجیتال بزرگ بازار را در رده کامودیتی‌ها قرار خواهد داد که شرط لازم برای تأیید ETF است.

اما تحلیلگران جی پی مورگان در این باره تردید دارند. آن‌ها در یادداشتی به مشتریان گفته‌اند که اگرچه ما با استدلال فوق‌الذکر موافقیم، اما تردید داریم که SEC اتریوم را تا ماه مه به عنوان یک کامودیتی تأیید کند. احتمال چنین حرکتی نصف نصف است.

همچنین، در این گزارش آمده است که با توجه شکایت‌های جاری توسط SEC علیه صرافی‌های ارزهای دیجیتال که خدمات استیکینگ را برای بلاکچین‌های PoS من جمله ETH ارائه می‌دهند، حداقل تا زمانی که این دعاوی حل و فصل شوند، تأیید ETF چالش‌برانگیزتر خواهد بود.

منبع: coindesk

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها