ژوپیتر (Jupiter) که به عنوان یک تجمیع‌کننده معاملات غیرمتمرکز مبتنی بر شبکه سولانا عمل می‌کند، قرار است توکن بومی خود را با نماد JUP از طریق مکانیسم ایردراپ فردا چهارشنبه عرضه کند. حداکثر تعداد عرضه این توکن برابر ۱.۳۵ میلیارد واحد خواهد بود که یک میلیارد آن به ایردراپ اختصاص داده شده است.

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

ژوپیتر (Jupiter) که به عنوان یک تجمیع‌کننده معاملات غیرمتمرکز مبتنی بر شبکه سولانا عمل می‌کند، قرار است توکن بومی خود را با نماد JUP از طریق مکانیسم ایردراپ فردا چهارشنبه عرضه کند.

حداکثر تعداد عرضه این توکن برابر ۱.۳۵ میلیارد واحد خواهد بود. قبلاً اعلام شده بود که تعداد کل عرضه ۱.۷ میلیارد واحد توکن است.

به عبارت دیگر، با توجه به اینکه در زمان نگارش این خبر، معاملات قراردادهای آتی دائمی (Perpetual) ارز دیجیتال JUP در صرافی Aevo با قیمت ۶۵ سنت انجام می‌شود، معاملات توکن JUP با ارزش بازار حدود ۷۰۰ میلیون دلار شروع خواهد شد.

از تعداد کل عرضه، ۱ میلیارد توکن به ایردراپ، ۵۰ میلیون به وام‌دهی به بازارسازان و ۵۰ میلیون توکن دیگر به استخر نقدینگی اختصاص داده شده است. همچنین، ۲۵۰ میلیون واحد توکن باقی‌مانده برای لانچ پول در نظر گرفته شده است.

به گفته Airdrop Official، حدود ۹۵۵،۰۰۰ کیف پولی که قبل از دوم نوامبر سال گذشته از خدمات پلتفرم ژوپیتر استفاده کرده‌اند، واجد شرایط دریافت ایردراپ JUP هستند.

منبع: coindesk

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها