قیمت سولانا روز گذشته به کمترین مقدار سی روزه تا ۸۲ دلار کاهش یافت، زیرا خریداران ارزهای دیجیتال از سرمایه‌گذاری در آلت کوین‌های با ارزش بالا عقب‌ نشسته‌اند. با توجه به داده‌های بازار و روند معاملات فیوچرز، انتظار می‌رود که قیمت سولانا با کاهش بیشتر در روزهای آتی تا محدوده ۷۵ دلار پایین برود. باندهای بولینگر نیز بر این چشم‌انداز نزولی تأکید دارند و نشان می‌دهد که قیمت در حال حاضر به زیر میانگین متحرک ساده ۲۰ روزه رسیده است.

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

قیمت سولانا روز گذشته به کمترین مقدار سی روزه تا ۸۲ دلار کاهش یافت، زیرا خریداران ارزهای دیجیتال از سرمایه‌گذاری در آلت کوین‌های با ارزش بالا عقب‌ نشسته‌اند. سولانا به عنوان یکی از آلت کوین‌های برتر بازار افزایش قابل توجهی طی چند ماه اخیر داشته است، اما پس از رسیدن به اوج قیمتی دو ساله ۱۲۶ دلاری در اواخر ماه دسامبر سال گذشته، روند نزولی را در پیش گرفته است.

از ابتدای سال میلادی جدید، سولانا عملکرد قوی خود را حفظ کرده و میزان استفاده از شبکه و تعداد کاربران فعال آن افزایش یافته است. با وجود این، قیمت سولانا در روز ۲۲ ژانویه تا مرز ۸۲ دلار کاهش یافت و بازدهی هفتگی منفی بیست درصدی را ثبت کرد.

این کاهش قیمت سولانا به احساسات نزولی پیرامون بازار آلت کوین‌ها نسبت داده شده است. نمودار TOTAL3 تریدینگ ویوو که ارزش بازار تمام دارایی‌های دیجیتال، به استثنای بیت کوین و اتریوم، را نشان می‌دهد، حکایت از افت ۸ درصدی ارزش این بخش از بازار دارد.

بر اساس این نمودار، ارزش بازار آلت کوین‌ها در هفته گذشته ۳۲ میلیارد دلار کاهش یافته است. این نشان می‌دهد که اعتماد سرمایه‌گذاران در این بخش به طور کلی روند نزولی داشته است. از همین رو، تعجب‌آور نیست که ارزش هشتمین ارز دیجیتال بزرگ بازار نیز تحت تأثیر قرار گرفته است.

با توجه به داده‌های بازار و روند معاملات فیوچرز، انتظار می‌رود که قیمت سولانا با کاهش بیشتر در روزهای آتی تا محدوده ۷۵ دلار پایین برود. باندهای بولینگر نیز بر این چشم‌انداز نزولی تأکید دارند و نشان می‌دهد که قیمت در حال حاضر به زیر میانگین متحرک ساده ۲۰ روزه رسیده است.

منبع: crypto.news

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها