سازمان حفاظت از داده‌های اسپانیا (AEPD) به ورلد کوین دستور داده است که جمع‌آوری داده‌های شخصی از طریق اسکن چشم را متوقف کرده و از داده‌های قبلاً جمع‌آوری‌شده در اسپانیا استفاده کند. AEPD با علنی کردن این تصمیم، از آن به عنوان یک اقدام پیشگیرانه برای محافظت از شهروندان اسپانیایی، به ویژه افراد زیر سن قانونی، در برابر تهاجمات احتمالی به حریم خصوصی یاد کرده است.

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

سازمان حفاظت از داده‌های اسپانیا (AEPD) به ورلد کوین دستور داده است که جمع‌آوری داده‌های شخصی از طریق اسکن چشم را متوقف کرده و از داده‌های قبلاً جمع‌آوری‌شده در اسپانیا استفاده کند.

پیش‌تر امروز، قانون‌گذاران کره جنوبی نیز با انتشار بیانیه‌ای اعلام کردند که تحقیق درباره ورلد کوین را به دلیل شکایات مربوط به نگرانی‌های حفظ حریم خصوصی آغاز نموده‌اند.

AEPD با علنی کردن این تصمیم، از آن به عنوان یک اقدام پیشگیرانه برای محافظت از شهروندان اسپانیایی، به ویژه افراد زیر سن قانونی، در برابر تهاجمات احتمالی به حریم خصوصی یاد کرده است. این اعلانیه اسپانیا را به نخستین کشور اروپایی تبدیل می‌کند که فعالیت‌های ورلد کوین را به چالش می‌کشد و بر نیاز به یک واکنش جمعی اروپایی با توجه به پیامدهای این پروژه برای شهروندان اتحادیه اروپا تأکید می‌کند.

پس از انتشار این خبر، قیمت WLD نزدیک به ۱۰ درصد کاهش داشته است. با این حال، ورلد کوین در یک ماه گذشته تقریباً ۲۰۰ درصد رشد کرده است.

در کل، علی‌رغم رویکرد نوآورانه، ورلد کوین با چالش‌های نظارتی قابل توجهی در سطح جهانی مواجه است. این پروژه در بازارهای بزرگی مانند چین و هند در دسترس نیست و در کنیا نیز با موانع قانونی روبرو شده است.

منبع: crypto.news

در دانشگاه مترجمی زبان انگلیسی خوندم. از همان آغازین روزهای اینترنت دایل آپ، عاشق فناوری بودم‌ و روزانه ساعت‌ها وقتم رو صرف مطالعه موضوعات مختلف این حوزه میکردم. کارم رو با مترجمی آغاز کردم و بعداً وارد عرصه تولید محتوا شدم. از موقعی که دوج یه جوک کوین بود وارد عرصه کریپتو شدم. شش ساله که در این حوزه هم مینویسم و هم فعالیت شخصی دارم. تلاشم اینه که بتونم اطلاعات مفیدی رو در اختیار سرمایه‌گذاران و علاقه‌مندان به خصوص تازه‌کار دنیای ارزهای دیجیتال قرار بدم.
«آینده ازآن کریپتو خواهد بود»

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها