بر اساس داده‌های آنچین Arkham Intelligence، تتر به عنوان صادرکننده بزرگترین استیبل کوین بازار یعنی USDT، در سه ماهه اول سال میلادی جاری ۸،۸۸۹ واحد بیت کوین به ذخایر خود اضافه کرده است. اگرچه تتر هیچ اعلانیه رسمی در این رابطه منتشر نکرده است، اما کیف پولی که گمان می‌رود متعلق به این شرکت باشد، نشان می‌دهد که ۸،۸۸۹ عدد بیت کوین در ۳۱ مارس به آن منتقل شده است. البته، تتر قبلاً اعلام کرده است که قصد دارد مقداری از سود خود را صرف خرید بیت کوین کند.

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

بر اساس داده‌های آنچین Arkham Intelligence، تتر به عنوان صادرکننده بزرگترین استیبل کوین بازار یعنی USDT، در سه ماهه اول سال میلادی جاری ۸،۸۸۹ واحد بیت کوین به ذخایر خود اضافه کرده است.

اگرچه تتر هیچ اعلانیه رسمی در این رابطه منتشر نکرده است، اما کیف پولی که گمان می‌رود متعلق به این شرکت باشد، نشان می‌دهد که ۸،۸۸۹ عدد بیت کوین در ۳۱ مارس به آن منتقل شده است. البته، تتر قبلاً اعلام کرده است که قصد دارد مقداری از سود خود را صرف خرید بیت کوین کند.

این کیف پول در حال حاضر دارای ۷۵،۳۲۴ واحد بیت کوین است که با در نظر گرفتن قیمت ۶۹ هزار دلاری بیت کوین، ارزش آن به حدود ۵.۲ میلیارد دلار می‌رسد. بر همین اساس، سود تتر از این بابت تقریباً برابر ۳ میلیارد دلار است.

منبع: coindesk

در دانشگاه مترجمی زبان انگلیسی خوندم. از همان آغازین روزهای اینترنت دایل آپ، عاشق فناوری بودم‌ و روزانه ساعت‌ها وقتم رو صرف مطالعه موضوعات مختلف این حوزه میکردم. کارم رو با مترجمی آغاز کردم و بعداً وارد عرصه تولید محتوا شدم. از موقعی که دوج یه جوک کوین بود وارد عرصه کریپتو شدم. شش ساله که در این حوزه هم مینویسم و هم فعالیت شخصی دارم. تلاشم اینه که بتونم اطلاعات مفیدی رو در اختیار سرمایه‌گذاران و علاقه‌مندان به خصوص تازه‌کار دنیای ارزهای دیجیتال قرار بدم.
«آینده ازآن کریپتو خواهد بود»

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها