بر اساس گزارش LookOnChain، تتر از اکتبر سال گذشته تاکنون معادل ۱۳ میلیارد دلار توکن‌های USDT جدید روی بلاکچین‌های اتریوم و ترون مینت کرده است. همچنین، اخیراً تتر معادل یک میلیارد دلار دیگر USDT جدید بر روی شبکه ترون مینت کرده است. البته، اگرچه این توکن‌های جدید ضرب شده‌اند، اما داده‌های آنچین نشان می‌دهد که توکن‌های جدید ضرب‌شده روی شبکه ترون در تاریخ ۲۹ ژانویه، هنوز صادر نشده‌اند. این بدان معناست که این توکن‌های جدید برای اهداف آینده در نظر گرفته شده‌اند.

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

بر اساس گزارش LookOnChain، تتر از اکتبر سال گذشته تاکنون معادل ۱۳ میلیارد دلار توکن‌های USDT جدید روی بلاکچین‌های اتریوم و ترون مینت کرده است. همچنین، اخیراً تتر معادل یک میلیارد دلار دیگر USDT جدید بر روی شبکه ترون مینت کرده است.

البته، اگرچه این توکن‌های جدید ضرب شده‌اند، اما داده‌های آنچین نشان می‌دهد که توکن‌های جدید ضرب‌شده روی شبکه ترون در تاریخ ۲۹ ژانویه، هنوز صادر نشده‌اند. این بدان معناست که این توکن‌های جدید برای اهداف آینده در نظر گرفته شده‌اند. پائولو آردوینو، مدیر عامل تتر، این موضوع را تأیید کرده است.

با این حال، شفاف‌سازی آردوینو این گمانه‌زنی را رد نمی‌کند که ضرب شدن توکن‌های USDT جدید ممکن است نشانه‌ای برای افزایش قیمت در سراسر مجموعه ارزهای دیجیتال باشد. ضرب شدن توکن‌های جدید تتر معمولاً با احساسات صعودی گره خورده است و گاهی اوقات به عنوان سیگنالی برای افزایش تقاضا تلقی می‌شود.

ارزش کل بازار تتر در حال حاضر بالغ بر ۹۶ میلیارد دلار است که از ژانویه سال گذشته و به دنبال ورشکستگی پلتفرم‌هایی مانند صرافی FTX در یک روند صعودی قرار گرفته است.

در این ۱۲ ماه، ارزش کل بازار تتر نزدیک به سی میلیارد دلار رشد کرده و جایگاه خود را به عنوان بزرگترین استیبل کوین بازار کریپتو مستحکم‌تر از قبل کرده است. اما آرتور هیز، مدیر عامل سابق صرافی بیت‌مکس، معتقد است که مؤسسات مالی قدیمی می‌توانند این روند را به چالش بکشند.

هیز در یک مصاحبه گفته است که بانک‌هایی مانند جی پی مورگان در موقعیتی قرار دارند که اگر قانون‌گذاران اجازه انتشار استیبل کوین با پشتوانه ارز فیات را صادر کنند، می‌توانند از تتر و رقبایی مثل سیرکل (صادرکننده استیبل کوین USDC) پیشی بگیرند.

منبع: crypto.news

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها