در تاریخ ۱۳ مارس، نمایندگان TON اعلام کردند فناوری محاسبات چند جانبه (MPC-CMP) که توسط Fireblocks توسعه یافته است، قابلیت اطمینان و سرعت تراکنش‌ها را تا ۸ برابر بهبود می‌بخشد. فایربلاکس از کیف پول TON پشتیبانی خواهد کرد و توکن اصلی این اکوسیستم را به پلتفرم خود اضافه کرده است. بلاکچین تون به این طریق می‌تواند مسیر خود را برای دستیابی به هدف ۵۰۰ میلیون کاربر تا سال ۲۰۲۸ هموار سازد.

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

امروز، ۱۳ مارس، نمایندگان TON اعلام کردند فناوری محاسبات چند جانبه (MPC-CMP) که توسط Fireblocks توسعه یافته است، قابلیت اطمینان و سرعت تراکنش‌ها را تا ۸ برابر بهبود می‌بخشد.

علاوه بر این، به گفته توسعه‌دهندگان، راه حل‌های امنیتی فایربلاکس تأثیر مثبتی بر محافظت از تراکنش‌های کاربران خواهند داشت. این شرکت معتقد است که همکاری با فایربلاکس باعث ارتقای TON Space در سطح سازمانی خواهد شد.

فایربلاکس از کیف پول TON پشتیبانی خواهد کرد و توکن اصلی این اکوسیستم را به پلتفرم خود اضافه کرده است. بلاکچین تون به این طریق می‌تواند مسیر خود را برای دستیابی به هدف ۵۰۰ میلیون کاربر تا سال ۲۰۲۸ هموار سازد.

ادغام TON با پلتفرم فایربلاکس کامل شده و آماده راه‌اندازی در ماه جاری است، زیرا DWF Labs بودجه‌ای را برای توسعه و گسترش این بلاکچین اختصاص داده است. در نوامبر ۲۰۲۲ نیز DWF Labs سرمایه‌گذاری را به مبلغ ۱۰ میلیون دلار در بنیاد تون انجام داده بود.

بر اساس داده‌های کوین مارکت کپ، قیمت TON در هفته گذشته ۶۲ درصد رشد کرده و در زمان نگارش این خبر، به ۴.۳۹ دلار رسیده است. ارزش بازار این ارز دیجیتال هم‌اکنون بیش از ۱۵ میلیارد دلار است.

منبع: crypto.news

در دانشگاه مترجمی زبان انگلیسی خوندم. از همان آغازین روزهای اینترنت دایل آپ، عاشق فناوری بودم‌ و روزانه ساعت‌ها وقتم رو صرف مطالعه موضوعات مختلف این حوزه میکردم. کارم رو با مترجمی آغاز کردم و بعداً وارد عرصه تولید محتوا شدم. از موقعی که دوج یه جوک کوین بود وارد عرصه کریپتو شدم. شش ساله که در این حوزه هم مینویسم و هم فعالیت شخصی دارم. تلاشم اینه که بتونم اطلاعات مفیدی رو در اختیار سرمایه‌گذاران و علاقه‌مندان به خصوص تازه‌کار دنیای ارزهای دیجیتال قرار بدم.
«آینده ازآن کریپتو خواهد بود»

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها