کی یانگ جو، رئیس کریپتو کوانت، در توئیتی خاطرنشان کرد که وزارت دادگستری امریکا، خدمات درآمد داخلی و سایر ادارات از ژوئیه ۲۰۲۳ تاکنون حتی یک بیت کوین هم نفروخته‌اند که سودهای محقق‌نشده دولت امریکا را ۲.۴ برابر افزایش داده است. در همین حال، تحلیلگران پلتفرم آرکهام داده‌های متفاوتی ارائه داده‌اند. بر اساس گزارش آن‌ها، آدرسی که ظاهراً متعلق به دولت امریکا است، ۲۱۵،۲۴۵ عدد بیت کوین را در خود جای داده است که در زمان‌ نگارش این خبر، ارزش آن به ۱۴.۸ میلیارد دلار می‌رسد. به این ترتیب، دولت امریکا یکی از بزرگترین هولدرهای بیت کوین در جهان است.

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

کی یانگ جو، رئیس کریپتو کوانت، در توئیتی خاطرنشان کرد که وزارت دادگستری امریکا، خدمات درآمد داخلی و سایر ادارات از ژوئیه ۲۰۲۳ تاکنون حتی یک بیت کوین هم نفروخته‌اند که سودهای محقق‌نشده دولت امریکا را ۲.۴ برابر افزایش داده است.

در همین حال، تحلیلگران پلتفرم آرکهام داده‌های متفاوتی ارائه داده‌اند. بر اساس گزارش آن‌ها، آدرسی که ظاهراً متعلق به دولت امریکا است، ۲۱۵،۲۴۵ عدد بیت کوین را در خود جای داده است که در زمان‌ نگارش این خبر، ارزش آن به ۱۴.۸ میلیارد دلار می‌رسد. به این ترتیب، دولت امریکا یکی از بزرگترین هولدرهای بیت کوین در جهان است.

علاوه بر بیت کوین، این کیف پول دارای ۵۰،۱۴۷ اتریوم، ۱۰.۱۴ میلیون دلار یو اس دی کوین، ۵.۳۶ میلیون دلار DAI و ۲.۲۷ میلیون تتر است.

برخی از کیف پول‌های متعلق به دولت عمومی هستند و جامعه ارزهای دیجیتال از ترس تأثیر منفی فروش یکباره بر بازار، آن‌ها را به دقت زیر نظر دارند.

منبع: crypto.news

در دانشگاه مترجمی زبان انگلیسی خوندم. از همان آغازین روزهای اینترنت دایل آپ، عاشق فناوری بودم‌ و روزانه ساعت‌ها وقتم رو صرف مطالعه موضوعات مختلف این حوزه میکردم. کارم رو با مترجمی آغاز کردم و بعداً وارد عرصه تولید محتوا شدم. از موقعی که دوج یه جوک کوین بود وارد عرصه کریپتو شدم. شش ساله که در این حوزه هم مینویسم و هم فعالیت شخصی دارم. تلاشم اینه که بتونم اطلاعات مفیدی رو در اختیار سرمایه‌گذاران و علاقه‌مندان به خصوص تازه‌کار دنیای ارزهای دیجیتال قرار بدم.
«آینده ازآن کریپتو خواهد بود»

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها